Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 30 leszek, de egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 30 leszek, de egyszerűen találok egy normális pasit. Tényleg ennyire nehéz vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Semmi olyan pasival nem hozott ősze meg a sors, akire egyáltalán fel nézhet ék, vagy egyáltalán be jönne külső - belsőre. Szeretnék már saját családot, pár éve már azt terveztem legalább egy babám lesz és komoly kapcsolatom legalább. Teljesen el vagyok szomorodva, mert amilyenek vannak mostanság... Meg a túl jó helyzetben lévő férfi is az anyagi helyzetem felől faggatozik, ki fizeti a vállalkozásom stb.... Most miért kell ezt is? Engem pont nem érdekelt az ő anyagi helyzete sem, de inkább hanyagoltam öt is.... N29
2021. nov. 12. 14:58
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
69%
Alacsonyan van az igényküszöbük* bocsi
2021. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
10#koszi... :)
2021. nov. 12. 15:58
 13/44 anonim ***** válasza:
80%

tenyleg ennyire nehez, mielott osszejottem a pasimmal, sokaig keresgeltem es mindenhol fokent csak buta, tanulatlan ostoba suttyok voltak vagy kocsival pozolo, felmeztelen suttyok vagy egyszeruen kritikan alulian neztek ki vagy latszott, hogy igazi unalmas luzerek vagy nyiltan csak szexet akartak.


nem, nincsenek magasan az igenyeim es igen, en is tudom hozni azt, amit elvarok, de mintha a magyar tarkeresro appokra tenyleg csak a legalja seleljt ferfi regisztralna.

2021. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
62%

3: "Jobb lesz, ha ezesetben lejebbadod az igényeket, mert kifutsz az időből."


Én inkább úgy fogalmaznék, jobb lesz ha hozzáigazítod az igényeidet ahhoz, amit reálisan meg is kaphatsz. A nők döntő többsége abban hibázik, hogy olyan kaliberű pasashoz ragaszkodik, aki (alkalmi szexen túl) egyáltalában nem kér belőle.

2021. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 BeefEater ***** válasza:
70%
Azért tényleg leírhatnád, hogy milyen szerinted a normális pasi.
2021. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az unokahúgom 32 éves és nagyon jó csaj, egyetemi végzettséggel és meg kell mondjam megértem, hogy még nem talált párt. Én sem látok férfi létemre normális férfit, de még nőt sem.
2021. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok a hülye, de az első 2 mondat között közli ő csak kalandot keres.... Szerintem megvalaszoltam
2021. nov. 12. 16:55
 18/44 anonim ***** válasza:
39%

Keveseket érdekelnek az ilyen ms. tökéletességek, akik szépek és hozzájuk senki nem érhet fel

Mit vársz majd a legjobb pasasok törik érted magukat?

Mivel azoknak jut nő bőven, ezért nem fognak ilyet tenni

Sajnálatos, de így egyedül maradsz, mert úgy tűnik elérhetetlen vagy a férfiak számára

2021. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
87%
Vannak normálisak ebben a korosztályban is, de igaz, hogy kevesebben. Ezt sajnos el kell fogadni. Valóban sok embernek eddigre már gyűrű van az ujján.. Viszont "szabadulnak fel" normálisak is, ugyanúgy benne van ebben a korban náluk is, hogy szakítanak, mert mégse megy az a kapcsolat. A helyedben igazából én örülnék neki, hogy aki csak könnyű numerát keres, az egyből fel is vállalja. Nem rabolja az idődet feleslegesen. Saját tapasztalat, hogy azért nagyjából le lehet szűrni randiappokon, hogy ki az aki normális. Hangsúlyozom, nagyjából. Olyan értelemben legalábbis, hogy mennyire felszínes, értelmes (vagy épp buta), és sokuknál a képekből hamar lejön az is, ha csak k.rópajtit keresnek (jellemzően náluk vannak félmeztelen képek). De van, aki a leírásban sem rejti ezt véka alá. Szerintem szerencse kell ehhez is, mint sok mindenhez. Légy jelen, nem kell görcsösen, de azért add meg neki a lehetőséget, hogy megtaláljon a megfelelő ember. Plusz az se árt, ha azért teljesen tisztában vagy vele, mit is szeretnél, mi az, amit biztosan nem tudsz tolerálni, és mi az, amivel együtt tudsz élni. Így kevesebb az esélye, hogy vakvágányokra fuss. Szorítok neked! :)
2021. nov. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
18%
Vannak normálisak is. Aki így rinyál mint te, az 1000% hogy defektes. A normális emberek kelendők! Hogy értsd is: folyamatosan komoly kapcsolatban vannak és rengetegen várják hogy szingli legyen hogy legyen esélyük nála.(minden ujjára jut egy plusz udvarló).
2021. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!