Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 30 leszek, de egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 30 leszek, de egyszerűen találok egy normális pasit. Tényleg ennyire nehéz vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Semmi olyan pasival nem hozott ősze meg a sors, akire egyáltalán fel nézhet ék, vagy egyáltalán be jönne külső - belsőre. Szeretnék már saját családot, pár éve már azt terveztem legalább egy babám lesz és komoly kapcsolatom legalább. Teljesen el vagyok szomorodva, mert amilyenek vannak mostanság... Meg a túl jó helyzetben lévő férfi is az anyagi helyzetem felől faggatozik, ki fizeti a vállalkozásom stb.... Most miért kell ezt is? Engem pont nem érdekelt az ő anyagi helyzete sem, de inkább hanyagoltam öt is.... N29
2021. nov. 12. 14:58
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
19# nagyon szépen köszönöm neked! :)
2021. nov. 12. 18:19
 22/44 anonim ***** válasza:
9%
Attól függ, te mit teszel meg annak érdekében, hogy fejlődj. Értem ezt külső és belső tekintetében is. Ha megállsz egy ponton, hozzád hasonlóan középszerű emberek fognak megtalálni.
2021. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
20# elég nagy hulyesegeket beszélsz.... Tisztázzuk aki egyik kapcsolatból ugrál a másikba, Az kapcsolat függő... Magyarázzam el neked mit is jelent pontosan? És akkor ki is itt a defektes?
2021. nov. 12. 18:26
 24/44 anonim ***** válasza:
36%

A kérdésedre nem tudja senki sem a választ. Te magad sem tudod mit akarsz.


Szerintem csajokkal akarsz trécselni, tőlük akartad kérdezed, hogy egy szinten vagy-e a többi tyúkkal. Akkor leírhattad volna ezt hogy nők véleményére vagy kíváncsi. Vagy vannak női oldalak, ott is fel tehetted volna kérdésedet.


Ebből következik hogy te is egy gyakori troll vagy csak.


Esetleg társkeresés a célod? Mert akkor rossz a kategória!

Ha társkeresés a célod írd már le hogy; milyen az a normális pasi neked. Milyen az akire te fel tudsz nézni. Milyen jönne-e be külsőre, belsőre.


Te a túl jó helyzetben lévő faszit is elzavartad, mert segíteni akart neked hogy egyedül is boldogulj, ha ő nem lenne.

Vagy pont az volt a gond hogy ő fizette a vállalkozásodat, és ezt a szemedre hánytorgatta.


Itt vissza kanyarodnék az előbbi kérdésekhez, és fel tenném ismételten.

2021. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
24# 2x min. El kelett olvasnom azt az ordas nagy baromságot amit írtál... Se eleje se vége. Ősze visza beszélsz és még értelmezni se tudtad amit ki írtam nem mellesleg ez a Tudalekos okoskodasod se piskóta. Ezzel az egésszel mit akartál el érni?!
2021. nov. 13. 08:30
 26/44 anonim ***** válasza:
57%

Kontra: Miért nehéz találnom normális nőt?


Ugyanazért mint neked normális férfit.. Megválogatom kivel állok szóba. A nagy % nőkben is gyökér gondolom hapsikban is az lehet a sok hallott sztori miatt. Csak azt tudom tanácsolni neked mint magamnak is: Ne add fel! Egyszer szembe jön az embered!


32/f

2021. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
63%

Férfiaknak is nehéz nőt találni. Szerintem sokszor a célok sem egyeznek, még ha amúgy szimpatikusak is lennének egymásnak.


Nekem pl sok nő túlságosan akarnok, erőszakos, és manipulátor. Kevés olyan van, aki szelid, és tényleg társcentrikus. Inkább gyereket szeretnének, mint férfit…

Tisztelet persze a kivételnek. :)

2021. nov. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
26# kitartást kívánok neked is!!! 🙏
2021. nov. 15. 14:26
 29/44 A kérdező kommentje:
27# igen, nem kevés igazság van benne... :)
2021. nov. 15. 14:26
 30/44 anonim ***** válasza:
87%
Vegyél egy normális macskát.
2021. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!