Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 30 leszek, de egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 30 leszek, de egyszerűen találok egy normális pasit. Tényleg ennyire nehéz vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Semmi olyan pasival nem hozott ősze meg a sors, akire egyáltalán fel nézhet ék, vagy egyáltalán be jönne külső - belsőre. Szeretnék már saját családot, pár éve már azt terveztem legalább egy babám lesz és komoly kapcsolatom legalább. Teljesen el vagyok szomorodva, mert amilyenek vannak mostanság... Meg a túl jó helyzetben lévő férfi is az anyagi helyzetem felől faggatozik, ki fizeti a vállalkozásom stb.... Most miért kell ezt is? Engem pont nem érdekelt az ő anyagi helyzete sem, de inkább hanyagoltam öt is.... N29
2021. nov. 12. 14:58
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
27%

30#

Engem még a macskám is elhagyott baszki!

Belegondolva elég gáz hogy még egy állati "társ" sem marad meg mellettem, emberi meg pláne.

De srác vagyok mielőtt rámírnátok

2021. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
27%
Látod, te még a macskáknak sem kellesz, nemhogy egy kutyának…
2021. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
30%
32# köszi!
2021. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Nők közül se egyszerü találni olyat akire társadként tekinthetsz. A kapcsolatok nagyrésze érdekből áll és ahol már házassag van ott leginkább a csok játszik közre. Én is szeretnék ismerkedni önnalló független nővel, van tehermentes lakásom,autóm,motorok,de akikkel összesodor az elet leginkabb egy rendezvényszervezőre vágynak aki leszervez nekik mindent és csak be kell tenni a popójukat az autóba.

Ebből lett elegem és inkabb magam maradtam 30évesen....

2021. nov. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

34# szia.

Na itt bukik nálam az egész!! Én nem az anyagiakat nézem, nekem maga az ember kell ha csóró ha lövés már elnézést ezért a megfogalmazásert...

2021. nov. 16. 12:17
 36/44 anonim ***** válasza:
38%

Kedves kérdező!


Na igen akkor te vagy a millióbol az egy. Az első randin inkább igyunk egy kávét valahol.

2021. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

Megbeszeltuk! :)

Vagy egy süti?

2021. nov. 16. 14:07
 38/44 anonim ***** válasza:
38%
Akár azt is szívesen😉
2021. nov. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
34%
A macska egy érdekállat. Nehogy azt hidd, hogy szeret.
2021. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben lehet a bibi, ezért kerülnek el a "normális palik":


"El kelett olvasnom azt az ordas nagy baromságot amit írtál... Se eleje se vége. Ősze visza beszélsz és még értelmezni se tudtad amit ki írtam nem mellesleg ez a Tudalekos okoskodasod se piskóta. Ezzel az egésszel mit akartál el érni?!"


kellett

vissza

Tudálékos

okoskodásod


A mondatok tagolása és a mondatvégi írásjelek totális hiánya is azt bizonyítja, hogy te milyen okos vagy, ha nem hangsúlyoznád ki minden hozzászólásodban az óvatlan szemlélő meg is feledkezne róla.

A sok gyűlölködés, főképpen káromkodással és végtelen egoizmussal társulva elriasztja a normálisabb réteget.


A fejlődési lehetőség adott, még van időd változni, de ez csak az én szerény véleményem.

2021. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!