Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok Magyarországon ilyen külsejű férfiakat?

Figyelt kérdés
Olyanok jönnek be nekem,mint pl. Mariano Di Vaio, Olivier Giroud, Isco, Gerard Pique, Kevin Trapp, Francesco Di Fulvio, Gabriele Detti. Eddig Tinderen kerestem, egy ilyesmi kaliberű pasit találtam, kiderült, hogy van barátnője.

2021. nov. 5. 13:56
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

35 felett ezek a férfiak nem így néznek!


Esetleg még eljárhatsz előadásokra és rendezvényekre(nem színházba, műzeumba meg ilyesmi, ott nem fordulnak meg). Gazdasági, vagy marketing vonalon szoktak lenni érdekes fejtágítások, kövess be valakit, aki szimpi és magyar és nézd meg milyen korábbi eseményekre taggelte be magát, és azokra járj el.


Vannak még borkóstolók, pálinkakóstolók meg a sörösnek is menőbb a felhozatala, meg a luxikajásnak, amit a városligetben, várban tartanak, de oda nem ismerkedni járnak, hanem barátaikkal, családjukkal mennek, szóval oda kell tenned magad(meg kifizetni a drága belépőt), hogy leszólítsanak.


Én most lettem harminc, ha céltudatosabb lennék és nem szerelemre hajtanék, úgy csinálnám, ahogy te. Régebben, mikor szerelmes voltam pont olyan pasi talált be, aki egyáltalán nem volt az esetem külsőre, nem tudom hogy kapott el a szerelem:)


Érdemes még körülnézned melyik cég menő manapság, és beülni délben a közeli étkezdékbe. A morgan stanley tudom, hogy elég klassz, illetve a GE sem rossz. A momparkban és a corvin plázánal délben csak úgy nyüzsögnek a jól öltözött, jó anyagi helyzetű 30asok.

2021. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
84%

Az a baj megmaradtàl 29 évesen àlmodozónak.


Jó bulikàzàst!

2021. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Én ajánlottam a menekülttábort.

Nem vagyok irigy férfi, nő vagyok :D


Elolvastam a válaszaid. Hát jó felszínes vagy, azt meg kell hagyni. Nem állsz szóba a típusoddal, csak azért, mert gyrosos? És az kizárja, hogy ápolt legyen? Jaaa, hogy te ápoltság alatt azt a műmájerséget érted, ami a sztárocskákra jellemző...

2021. nov. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

#33


Az bmeg, menjen migrànsokat szöktetni a hatàrhoz, a sok igényes bátor Mohamedhez.

2021. nov. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!