Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok Magyarországon ilyen külsejű férfiakat?

Figyelt kérdés
Olyanok jönnek be nekem,mint pl. Mariano Di Vaio, Olivier Giroud, Isco, Gerard Pique, Kevin Trapp, Francesco Di Fulvio, Gabriele Detti. Eddig Tinderen kerestem, egy ilyesmi kaliberű pasit találtam, kiderült, hogy van barátnője.

2021. nov. 5. 13:56
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
aki nagyon sokat ad magára, az ált gazdag vagy meleg.
2021. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Egyéb buta sztereotípiát tudnál még mondani?
2021. nov. 5. 15:01
 23/34 anonim ***** válasza:
81%

Na idefigyelj te ostoba troll! Kérdésed átlátszó, stílusod ócska, szíved helyén szar, agyad helyén fos van.


Remélem, sikerült a kiírt kérdésed színvonalán reagálnom.


Üdv

2021. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Diplomás nő vagyok, aki egy teljesen normális kérdést tett fel, amit pár aluliskolázott, irigy férfi széttrolkodott. Erre a stílusra inkább nem reagálok semmit, magadat minősíted vele.
2021. nov. 5. 15:04
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Direkt írtam, hogy gazdag ápoltság! Ez nem a normális megmossa magát és levág pár szálat dolog, hanem figyel, hogy egyenletesen barnuljon le(ez nem átlag ápoltság), trimmeli a szemöldökét(ez sem átlag ápoltság), FAZONRA nyírja az arcszőrzetét(ez se, tudnia kell, mi áll jól neki és tudnia kell kivitelezni is), a körmei nem simán vágva vannak, hanem fazonra vágva(ez is keveseknek megy és ez sem ápoltság). A haját nem a helyi fodrász vágja, waxolja, hanem menő fazonra menő helyen, és megtanítja be is waxolni normálisan, vagy magától kísérletezi ki rengeteg jóízléssel, hogy áll jól neki, ez sem átlagos ápoltság/igényesség kérdés.


Ezekből a pasikból süt a pénz és az ezen vett jóízlés, direkt ezért emeltem ki a gazdag ápoltságot! A fogaik sem "csak" tiszták, hanem szépen szabályozottak, akár porcelán héjakkal. Nem csak simán gyúrnak a kondiban, hanem ésszel csinálják, tudás van a megjelenésük mögött, amit csak pénzen lehet venni.


Hol találsz gazdag és külsejére igényes, jó ízlésű pasit ebben az országban? Az örökösnőket hajkurásszák, menő boltokba járnak, menő szalonokban vágatják a hajukat, arcszőrzetüket. Menj az andrássy környékén boltokba, éttermekbe, barber shopnál néz körül, van egy férfi szépségszalon, oda is látogass el, vagy sétálgass luxus részeken a városban, a várban, van gazdag része a 22.kerületnek, a 3. kerületnek, a 2. kerületben nem lesznek(ott sok az öreg), ha mégis a mammutba menj, ott van kondi, falmászóhely. Szórakozóhelyekből az Ötkertet ajánlom, egyetemi bulikból a corvinust és az elte alkalmazott közgáz vagy nemzetközi gazd. szakjait, nyomozd ki melyik épületben vannak. Menedzser szakon is találhatsz ilyeneket a BMEn, ott viszonylag jobb megjelenésűek vannak a többiekhez képest. Aztán BGEn is találhatsz ilyeneket de inkább csak hasonlókat, ők kevésbé.. hát nem tudom, hogy mondjam, egy szinttel lentebbről "jönnek", nem a tipikus gazdag városi ficsúrok.


Nem tudom mennyi idős vagy, egyetemi bulikat fogj ki, vagy menj az Ötkertbe, huszonévesen ott szórakoznak, 30asként már dolgoznak, családjuk van és nem így néznek ki:)

2021. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Ja és a moszkván a gyrosos pasi helyes(az egyik), ugyanaz az alap, csak a pénz és a jóízlés, ambíció hiányzik belőle, fél év alatt kikupálhatod ilyenné, biztosan tetszene neki is!
2021. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
44%
Vicces hogy amikor kilóg valaki a sztereotípiáik alól akkor az csakis troll lehet. :)
2021. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
43%
egy átlagos, normális pasi nem költ magára, hanem inkább lakásra, autóra, családra :)
2021. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, 29 évesen már kinőttem az egyetemista bulikból, 30-as korosztály érdekel elsősorban. Ötkertbe,Lockba, Morrisonsba, Akváriumba, Club Heavenbe, Catbe, Peachesbe szoktam leginkább járni bulizni.

Nem érdekel, hogy milyen lakása, autója van, a pasi a lényeg, nem az őt körülvevő tárgyak.

2021. nov. 5. 15:17
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

akkor sok sikert a kereséshez.

le is zárhatod a témát

2021. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!