Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai Magyarországon is be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai Magyarországon is be kéne vezetni azt a szokást, mint Japánban, hogy a serdülő férfiakat elviszik a szüleik örömlányhoz "férfivé avatni"?

Figyelt kérdés

Ez egy ősi népszokás Japánban, hogy a felnőtt korúvá váló férfiak szüzességét, bizony egy örömlány veszi el, akit a szülei fizetnek ki.

Ez azért lenne időszerű Magyarországon is szerintem, mert már nem úgy van mint régen, hogy minden férfinak jut társ fiatalon. Csak a felső 20% jut nőhöz, és még lehet sokat írok, egy bizonyos korig. És így egy idő után probléma lesz, hogy 30 évesen sincs szexuális tapasztalata --> márpedig a nők elvárják a tapasztalatot --> még tovább nem lesz tapasztalata --> még esélytelenebb lesz és stb. stb. ez egy ördögi kör.

Nem lenne egyszerűbb a válogatós nők világában, ha egyszerűen minden 18 éves fiút elvinnének a szülei egy luxus prostihoz, aki beavatná a szexuális életbe?


2020. márc. 6. 17:30
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%
" Csak a felső 20% jut nőhöz" Itt abba is hagytam.
2020. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
86%

"Csak a felső 20% jut nőhöz"


Te ilyenkor hallod magad?

Kibaxott szerencsétlenek vagytok, nem csoda ha nincs nőtök. Csak hisztizni tudtok.

A fekete ejsotetseg van sokak fejében

2020. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%

Az állításaid minden realitást nélkülöznek. Honnan vetted az adatot a 20%-ra? Ha azt állítod, hogy most nem minden férfinek jut társ fiatalon (mint régen), akkor vajon jut neki azzal, ha elviszik örömlányhoz? Az örömlány után ölébe hullanak a csajok? Dehogy.

Válaszolva a kérdésre: nem látom értelmét bevezetni.

2020. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a legjobb, ha mindenki maga döntené el, hogy szeretne-e örömlányhoz menni, avagy sem. Elképesztő ötlet, mi?
2020. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Még az 1900-as évek elején, idehaza is szokás volt. Sőt, akkoriban teljesen elfogadott volt, ha férfiak este nem PUB-ban piáztak, hanem a kupi bárjában ittak, tárgyaltak, szórakoztak.


A 20%-ról meg...idióta vagy!


Mellesleg manapság a neten bármelyik fiú talál fizetős nénit, és csak van rá 10 rugója, ha már a lábán a cipő 50, a telója meg 200+.

2020. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Aki el akar menni öromlányhoz, menjen. M

De a szülőktől várni, hogy vigyen el? Annyira szánalmas,és akkor csodálkozol, hogy sose lesz nőd...

2020. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jo ötlet! Szerinted egy gyengébb felfogoképességünek (mint én is vagyok) hány alkalomra kellene a szülöknek befizetni? Havonta legalább 2 (néhány éven át)? Félek, hogy nem lennének vevök az ötletedre:-(( Pedig nekem tetszene! Ilyenkor ki válaszja ki a nöt? Remélem a rászorulo, támogatando! (Máris nézek néhányat a rosszlányokon!)
2020. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Most is elmehetsz durván másfél-kétnapi diákmunkából.
2020. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
94%

Nincs már ilyen hagyomány náluk.


A japán fiatalokkal pont az a baj, hogy nem érdekli őket a szex, fogy a lakosság, mert a virtuális szexben élik ki a vágyaikat.


Kérdésedre válaszolva: nem, nem kellene bevezetni. A normális nevelésre kell felhívni a figyelmet, hogy a srácok felnőve ne legyenek anyamasszonykatonái.


A prosti maradjon csak azoknak, akik lusták ismerkedni, vagy nem jók benne.

2020. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
85%
Ezeknek a szerencsetleneknek a nemi életet is a szülők oldják meg. Jesszus!
2020. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!