Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma Magyarországon nőhiány van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma Magyarországon nőhiány van?

Figyelt kérdés
Csak az a nő nem talál férfit, aki nem is akar vagy túl nagyok az igényei?

2020. febr. 2. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Inkább nevezném kangörcsnek, mert normális párkapcsolatot nehéz nőként találni
2020. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos kevesebb a jóképű férfi, ezt férfiként mondom.


És annak a 10 nőnek ugyanaz az 1 férfi kell...

2020. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Persze! Tudod, nőből sosem elég! :))
2020. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Sok jokepu ferfi van... nezd meg az ejjel nappal bukarest
2020. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

Pontosan. Csak az a nő nem talál férfit, aki nem akar, vagy túl nagyok az igényei.

Tartós, komoly párkapcsolatot is könnyű találniuk, csak természetesen a nők a legjóképűbbekkel akarják ezt elérni, akik meg megtehetik hogy ne álljanak le csak 1 nővel...

Van több ilyen haverom is, ők kb. válogatnak tonnaszámra a nők közül, én évekig küzdök hogy hátha összejön egy nekem viszonylag tetsző nővel egy randi, ő 10 perc alatt olyan nőt mutatott nekem Tinderen, akivel utána találkozott is, hogy hihetetlen. Sok csajjal kalandozgatott ő is, mesélt sok sztorit, aztán most már benőtt nagyjából a feje lágya, és talált egy gyönyörű csajt magának, akivel jól megvannak.

2020. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Én 35 éves férfiként mondom, hogy van elég hölgy, van elég szép hölgy is.


Én hívő vagyok, ilyen körökben keresek párt, de nem irigylem azokat, akik pl. társkeresőznek, és talán emiatt arra jutnak, hogy nincs elég lány, vagy legalábbis nincs elég értékes lány.

2020. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
Már a rendszerváltás óta nőhiány van és azóta fokozatosan emelkedik ez a szám. Mivel miután megnyíltak a határok, így könnyű feleségszerzési terep lett a jóval jobb gazdaságú országok férfiúinak egy csóró elmaradott ország nőit kicsábítani.
2020. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
"Tartós, komoly párkapcsolatot is könnyű találniuk, csak természetesen a nők a legjóképűbbekkel akarják ezt elérni, akik meg megtehetik hogy ne álljanak le csak 1 nővel..." :DD Azért látok totálisan átlagos vagy ronda férfiakkal nőket. Ja hogy neked csak az instacsaj jelenti a nőt. Komolyan beszarás, mintha egy lyukban élne a magadfajta és soha nem mozdulna ki 100 méterre se.
2020. febr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
"Már a rendszerváltás óta nőhiány van és azóta fokozatosan emelkedik ez a szám. Mivel miután megnyíltak a határok, így könnyű feleségszerzési terep lett a jóval jobb gazdaságú országok férfiúinak egy csóró elmaradott ország nőit kicsábítani." Ugyanaz a kérdésem. Néha kimozdulsz? Jársz EMBEREK közé? Komolyan minden sértegetés nélkül kérdezem.
2020. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

És mégis mi értelme van kicsabitani egy nyelvi problémákkal küszködő, anyagiakra menő nőt?

Ti szoktatok itt ódákat zengeni, hogy a magyar nők a leganyagiasabbak, lusták, köverek, stb. Kinek és miért kellenének tömegesen? Viccesek vagytok.

Amúgy jóval több magyar férfi dolgozik mint, mint nő, vagyis semmilyen nohiany nincs, mivel eleve nagyjából azonos az arany.


Akkor se lenne nőtök, ha háromszor ennyi nő lenne.

2020. febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!