Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma Magyarországon nőhiány van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma Magyarországon nőhiány van?

Figyelt kérdés
Csak az a nő nem talál férfit, aki nem is akar vagy túl nagyok az igényei?

2020. febr. 2. 22:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Tökös pasiból van hiány. Lásd az itteni állapotokat is....
2020. febr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%
Kínában van nőhiány, mert ott nem érték a leány gyermek és szabályozott a születés szám. Magyar férfiak legyenek csak hálásak hogy magyarok.
2020. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nőhiány van, hiába tagadjátok...
2020. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

10-es.

Ezt eddig is tudtam,hogyha háromszor ennyi lenne, nekem akkor sem lenne. Ez nem újdonság.

Tudom is mi miatt van. Mert nem helyesnek, és jó genetikával születtem, meg nem gazdag családba.

De ezt már sok éve felfedeztem,és a valóság igazolja is.

És egyébként sokkal több pénzt költök olyan dolgokra,amik kellenek és a kinézetemet javíthatják, mint a legtöbb ember, akinek nincsenek olyan gondjai,mint nekem.

2020. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!