Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai Magyarországon is be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai Magyarországon is be kéne vezetni azt a szokást, mint Japánban, hogy a serdülő férfiakat elviszik a szüleik örömlányhoz "férfivé avatni"?

Figyelt kérdés

Ez egy ősi népszokás Japánban, hogy a felnőtt korúvá váló férfiak szüzességét, bizony egy örömlány veszi el, akit a szülei fizetnek ki.

Ez azért lenne időszerű Magyarországon is szerintem, mert már nem úgy van mint régen, hogy minden férfinak jut társ fiatalon. Csak a felső 20% jut nőhöz, és még lehet sokat írok, egy bizonyos korig. És így egy idő után probléma lesz, hogy 30 évesen sincs szexuális tapasztalata --> márpedig a nők elvárják a tapasztalatot --> még tovább nem lesz tapasztalata --> még esélytelenebb lesz és stb. stb. ez egy ördögi kör.

Nem lenne egyszerűbb a válogatós nők világában, ha egyszerűen minden 18 éves fiút elvinnének a szülei egy luxus prostihoz, aki beavatná a szexuális életbe?


2020. márc. 6. 17:30
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

"ha egyszerűen minden 18 éves fiút elvinnének a szülei egy luxus prostihoz, aki beavatná a szexuális életbe?"


Ez is hülyeség. Egy luxusprosti tarifája kb. 1000 euró körül lehet. Sokan szegény család ki sem tudná fizetni.

2020. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
81%
És ettől előrébb lennél? Attól, hogy egy qrva egyszer eljátszotta neked, hogy a szánalmas bénázásod élete legjobb 3 perce volt? Ugyanolyan gálásos kis görcs maradnál és ugyanúgy bokán fosnád magad, ha hozzád szólna egy nő, mint előtte.
2020. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

A gonosz válogatós nők, de téged anyucika vigyen el kézenfogva prostihoz és persze ő is fizesse a pici bömbikélő fiacskájának a dugást.

Van ismerősöm, aki prostizott, de ő magától ment el, saját fizetésből.

Szidod a nőket közben anyádon élősködsz. Undor.

2020. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Mondok jobbat!


A háziorvosod írhassa fel receptre.

Minden patikában lenne sürgősségi szopó lány, meg erre a célra rendszeresített kórházi osztályok.


És természetesen a TB fizesse, 100%-ban.


Ez jobb lenn, nem?

2020. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy valaki örömlányhoz menjen, minek kellenek a szülők? Hogy fogják a kis kezét? Ha valaki el akar menni, menjen. Ettől még nem lesz sokkal tapasztaltabb, sem magabiztosabb.
2020. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
0%

20%??!! Inkább 10! Mindenesetre én örülnék ilyen szokásnak, akkor legalább nem lennék szűz :(

22/F

2020. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

"Sokan szegény család ki sem tudná fizetni."

Nem mindenkinek a 20 éves Jennifer Anistont kell kifizetnie. Aki szegény, annak ott egy roma lány is, 3000 forintért. Ennyit sem tud összespórolni egy család?

2020. márc. 6. 18:13
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
#14 ezt az ötletet védessük le és kezdjünk neki! :"D
2020. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

"20%??!! Inkább 10! Mindenesetre én örülnék ilyen szokásnak, akkor legalább nem lennék szűz :("


Szerintem 0,000000001%, de lehet, túl optimista vagyok. :DD


Prostizni meg akár ma este is elmehetsz, nem kell, hogy apu és anyu fogja közben a kezed.

2020. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

18.-nak.


Én csak loptam és tovább gondoltam egy külföldön létező dolgot.


[link]

2020. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!