Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai Magyarországon is be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai Magyarországon is be kéne vezetni azt a szokást, mint Japánban, hogy a serdülő férfiakat elviszik a szüleik örömlányhoz "férfivé avatni"?

Figyelt kérdés

Ez egy ősi népszokás Japánban, hogy a felnőtt korúvá váló férfiak szüzességét, bizony egy örömlány veszi el, akit a szülei fizetnek ki.

Ez azért lenne időszerű Magyarországon is szerintem, mert már nem úgy van mint régen, hogy minden férfinak jut társ fiatalon. Csak a felső 20% jut nőhöz, és még lehet sokat írok, egy bizonyos korig. És így egy idő után probléma lesz, hogy 30 évesen sincs szexuális tapasztalata --> márpedig a nők elvárják a tapasztalatot --> még tovább nem lesz tapasztalata --> még esélytelenebb lesz és stb. stb. ez egy ördögi kör.

Nem lenne egyszerűbb a válogatós nők világában, ha egyszerűen minden 18 éves fiút elvinnének a szülei egy luxus prostihoz, aki beavatná a szexuális életbe?


2020. márc. 6. 17:30
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elsődleges szempontom, hogy ne terjesszük STD-t. Egyébként a szülőknek inkább tököt kellene "növeszteniük" a gyereküknek, akarom mondani, olyan mintát nyújtani nekik, amivel eredményesen boldogulnak az életben, nem lerendezni ezt (is) egy kis lóvéval. Jézusom.
2020. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól lesz valaki férfi, hogy már dugott. Ismerek olyan embert, aki már fűvel fával együtt volt, mégsem tudott semmit letenni az asztalra. Ettől aztán baromi büszke lehet magára.


Ugyan olyan agybaj, mintha valaki attól számítana felnőttnek, hogy már gyilkolt.


Mindenki a saját életét éli. Mindenki maga tudja, hogy minek mikor jött el az ideje.

2020. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
0%

És miért kellenek ahhoz szülők? Egyedül nem tudnál elmenni?


Az ilyenen valószínű felhördülnének a nők, pláne azok, akik hasonló helyzetben vannak, mint a béna férfiak.

Nem marad meg mellette egy pali sem, ronda, borzalmas természete van, vagy idióta femináci.

2020. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem ezt mindenki döntse el maga, hogy akar-e örömlányhoz menni vagy sem.


Én személy szerint otthon állandóan megkapom, hogy hozzak már haza egy csajt....mintha a nő egy tárgy lenne és csak le kéne vennem a polcról, mint egy konzervet. Nem jött össze eddig, hol én bénáztam el az eleve ritkán adódó lehetőséget, hol olyannál próbáltam kezdeményezni, aki foglalt, és kevés ismerősöm van, lányból pedig szinte semennyi.


Tehát én úgy döntöttem, hogy mivel most töltöttem be a 30-at, elmegyek, mert már érzem, hogy rányomja a bélyegét az életem egyéb területeire is ez a fusztráltság. Azt gondolom, ilyenkor már érdemes, de mindenkinél máskor jön el ez a pont. A lényeg, hogy vagy A vagy B úton, de oldd meg a problémát.


Nem gondolnám, hogy ezt így be kéne vezetni. Inkább addig kéne eljutni szerintem, hogy ne legyünk már ennyire álszentek és ne legyen már a prostitúció így démonizálva, pláne Magyarország egy irtó álszent hely, holott köztudott, hogy Budapest Európa Bangkokja. Ennyi erővel az egyéjszakás kalandokat is lehetne fujjogni, mégis sokkal elfogadottabb valamiért, pedig semmivel sincs nagyobb erkölcsi nívón a kettő.


Évezredek óta létezik ez a szolgáltatás és nem értem miért kell úgy hozzáállni, mintha a világ legnagyobb bűnét követné el valaki, ha elmegy. Oké, aki barátnő/feleség mellett jár el az tapló, de aki tök egyedülálló férfi, azt miért kell ezért bántani? Nem árt vele senkinek.


Szóval én azt gondolom, hogy addig kéne elterjedni agyilag, hogy igenis legyen felvállalva a közösségben ez, ne legyen tabu és aki szeretne élni a szolgáltatással, az menjen saját belátása szerint. Ha jól tudom Hollandiában már megoldották ezt. 30F

2020. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
48%

"Ennyi erővel az egyéjszakás kalandokat is lehetne fujjogni, mégis sokkal elfogadottabb valamiért, pedig semmivel sincs nagyobb erkölcsi nívón a kettő."


Ha nem érzed a különbséget aközött hogy egy nő azért enged a testébe, mert vonzódik hozzád vagy csak azért, mert fizettél neki (és mellesleg nem érdekel, hogy amúgy undorodik-e tőled vagy kényszerből csinálja-e a prostituált munkát), az nagyon szomorú és részben rá is világít, miért vagy szűz 30 évesen.

2020. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
26%

35: én ezt inkább úgy nézem, hogy mindkettő közös megegyezés alapján létrejött aktus. Az egyéjszakás ilyen téren még gázosabb is, mivel ott alkohol stb. befolyásoltság alatt vagy.

Rengeteg sztorit ismerek, ahol az egyéjszakásból felkelnek reggel és el se tudja képzelni, hogy akadhatott össze vele, mert annyira nem az esete...


Arról nem is beszélve, a prosti is nő, neki is bejöhetsz vagy épp nem...

Ugyanúgy ahogy a részeg csajnak is lehet azért jössz be, mert részeg és kb bárkivel összefeküdnie...

2020. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Egy csonka családban? Vicc.
2020. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
48%
Szerintem be kéne vezetni, akkor legalább nem járnának ide a 40 éves szüzek sírni a Gyakorira.
2020. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
55%

Fantasztikus, hogy férfiak nem tudják mi a különbség vágy és tranzakció között.

Az örömlány nem akar téged. Undorodik tőled. Ha nem undorodna, lefekudne veled ingyen is. Azért TETTETI hogy nem undorodik, mert fizetnie kell a számlákat.


Teljesen mindegy, hogy mit gondoltok magukról a prostituáltakról, vagy a prostitúció intézményéről, de a feltételezés, hogy az amit pénzért műveltek velük, az bármiben is hasonlítható a vágyon alapuló szexhez, sértő minden normális ember számára.

2020. márc. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%
39: Szerintem meg a one night stand, ami gusztustalan. Igazából nincs értelme vitatkozni, szabad világ van, mindenki tegye, amit jónak lát.
2020. márc. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!