Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok Magyarországon ilyen külsejű férfiakat?

Figyelt kérdés
Olyanok jönnek be nekem,mint pl. Mariano Di Vaio, Olivier Giroud, Isco, Gerard Pique, Kevin Trapp, Francesco Di Fulvio, Gabriele Detti. Eddig Tinderen kerestem, egy ilyesmi kaliberű pasit találtam, kiderült, hogy van barátnője.

2021. nov. 5. 13:56
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Itthon van a munkahelyem, a barátaim, a családom, nem tudok kiköltözni.
2021. nov. 5. 14:33
 12/34 anonim ***** válasza:
81%
Erős a gyanú, hogy egy újabb troll-kérdésbe futottunk a kérdező primitív és leegyszerűsítő reakciói alapján.
2021. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehet van felfújható változat is Kínàból 😆
2021. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Nem, pont ellenkezőleg ti trollkodjátok szét a teljesen normálisan feltett kérdésem. A te válaszodból érződik a hatalmas adag fusztráció a helyes pasik irányába, valószínű te nem vagy az, ezért irigyelsz mindenkit, aki nálad jobban néz ki.
2021. nov. 5. 14:44
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezek csak azért "menők", mert látszik rajtuk a luxus. Menő haj, egységes barnulás, menő arcszőr, szuper háttér. Egyébként a moszkva térei gyrososban van ilyen kevésbé menő hajjal, egységen barna bőrrel, ronda ruhákkal és nem fazonra nyírt szemöldökkel, nem hibátlan fogakkal.


Ha ez a típusod, akkor fordulj meg a morrisosnsban, belváros vagy jobb kerületek csomóponti gyrososaiban.. volt egy helyen kürtöskalácsos pasi is, aki ilyesmi volt.


Gondolom kell a "gazdag ápoltság" hozzájuk, különben nem így néznének ki és nem tetszenének, ezért csak az átutazó külföldieken veszed ezt észre.

2021. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Az ápoltság a legalapvetőbb elvarásom,mind magammal,mind másokkal szemben, szóval igen, jól gondolod, hogy nem a helyi gyrososra vágyom. Az ápoltság nem pénz kérdése.
2021. nov. 5. 14:46
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
16: De mi lesz a férfiak személyiségével? A nőknek én úgy tudtam, a személyiség számít.
2021. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Első a külső, ha az megfog, utána megyünk tovább arra a szintre, hogy jobban megismerjük egymást, ott kiderül, hogy milyen a személyisége. Egy számomra nem vonzó pasinak lehet bármilyen a személyisége, nem fogunk eljutni odáig, hogy megtudjam.
2021. nov. 5. 14:50
 19/34 anonim ***** válasza:
61%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a párválasztás nem olyan, mint egy webáruház, ahol rákattinthatsz arra, amire akarsz, és örökre a tiéd lesz. Aki így fogja fel, annak végül garantáltan csak csalódás jut, semmi más. A nagyon menő kinézetű férfiak tökéletesen tudják, hogy elég a kisujjukat megmozdítani, hogy tíz nő a karjukba hulljon. S általában ki is használják ezt a vonzerejüket. Ahhoz rettentően naívnak kell lenned, ha azt hiszed, hogy egy ilyen férfi majd beléd szerelmesedik, és utána sose néz rá más nőre, csak rád. Még ha sikerül is ilyen férfi fejét elcsavarnod, az elcsábulásuk mindig ott lesz a pakliban, s persze lesznek is nap mint nap szép számmal aktív próbálkozók; így állandó rettegésben élhetsz, hogy mikor és kivel csal meg, és mikor hagy el egy nálad fiatalabb, csinosabb nőért. S persze 90%, hogy nem fogod tudni végleg megtartani magadnak, s egyszer valóban ejteni is fog. Más szóval aki olyan férfi társa lesz, akiért megremeg a nők többségének a lába, az komoly árat fizet ezért. Ezt akarod? Szállj le a romantikus lányregények világából a földre inkább, s hagyd el ezt a kislányos álmodozást arról, hogy Kevin Trapp kinézetű párod lehet. Hosszabb távon így jársz sokkal jobban. Persze ha inkább szenvedni akarsz még egy sort, mielőtt kijózanodsz, csak rajta! De akkor csak magadat vádolhatod majd, ha egyszer csak faképnél hagy egy ilyen férfi egy másik nőért. Ott fogsz állni két gyerekkel, 35 évesen a válóperes tárgyaláson, s akkor majd gondolkozhatsz azon, hogy hol szúrtad el az életed.
2021. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja, hogy nem a külsőt nézi meg először, nem olyan pasival akar összejönni, akit vonzónak tart, az hazudik. Nem vagyok egyáltalán féltékeny típus, főleg nem ennyire nevetségesen túlzóan, mint amit leírtál. Fogalmad sincs, hogy én mennyire vagyok jó nő, milyen belső tulajdonságaim vannak,kit tudnék megtartani, kit nem. Minden kapcsolat megromlásához 2 ember kell, tudod, ok és okozat. Ki mondta, hogy esküvőt szeretnék, pláne 2 gyerekkel? Fogalmad sincs arról sem, hogy hány éves vagyok.
2021. nov. 5. 14:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!