Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok Magyarországon ilyen külsejű férfiakat?

Figyelt kérdés
Olyanok jönnek be nekem,mint pl. Mariano Di Vaio, Olivier Giroud, Isco, Gerard Pique, Kevin Trapp, Francesco Di Fulvio, Gabriele Detti. Eddig Tinderen kerestem, egy ilyesmi kaliberű pasit találtam, kiderült, hogy van barátnője.

2021. nov. 5. 13:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
70%
Roma népesség körében divatos rájuk hasonlítani, önmagukat szeretik is latinnak, olasznak, spanyolnak titulálni (dacára a vélhetően indiai eredetnek), így nézz körül arrafelé. Borsod, Szabolcs és Nógrád megye előnyben, Budapesten pedig olyan remek helyek, mint a "nyócker" rosszabbik része vagy a Hős utca környéke.
2021. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Noren1989 ***** válasza:
86%

Szerintem az import törökök is pontosan ezt hozzák.

Esetleg, ha gondolod, tudok szólni az egyik szerb kollegámnak, aki nem kicsit törökös. Jókötésű gyerek, biztos bejönne. #LennvagyokazAdrián

2021. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
56%
Menekülttábor?
2021. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Mitől vagytok ennyire fusztráltak? Férfiként nem éritek el ezt a szintet, nincs sikeretek a nőknél? Az említett pasik nagyon helyesek, nemcsak szerintem, hanem a nők többsége szerint is. Budapesti vagyok, néha-néha össze lehet futni ilyen pasikkal, de legtöbbjük csak pár napot, 1-2 hetet van itt, nekem olyan valaki kell, aki itt él életvitelszetűen.
2021. nov. 5. 14:19
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz amúgy? Név, cím, telefonszám?
2021. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Noren1989 ***** válasza:
51%

Naaa, hát most erősítetted meg, hogy jó eséllyel külföldiek, akikre vágysz :D


Amúgy, hülyeséget félretéve, bár neked nemigen fog menni:


instagram, népszerűbb kicsit lukszi helyek Pesten, betag-elt fricik és válogathatsz kedvedre.


Hajrá!

2021. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Nem,elsősorban konkrét helyeket, ahol összefuthatok ilyen pasikkal. De ha ismersz ilyen külsejű pasit, aki biztosan szingli, akkor akár megírhatod privátban a nevét, FB/IG profilját is.

Konrkétan melyik "népszerűbb lukszi helyekre" gondolsz? Legtöbb helyen nincsenek taggelve.

2021. nov. 5. 14:27
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Menj ki olaszba.


Probléma megoldva.🙂

2021. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
76%
Én jobb pasi vagyok , igaz nem ennyire báj gúnár úgyhogy engem nem kapsz meg
2021. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Írj privát üzenetet, küldj magadról 1 képet, és megírom, hogy jobb vagy-e vagy sem.
2021. nov. 5. 14:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!