Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szexkapcsolat mellett ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat mellett ismerkednék titokban. Hogy csináljam h ne menjen híre? Kisváros

Figyelt kérdés

Lépten nyomon olyanokba botlok net társkerin, akik vagy ismernek, vagy van 6 közös ismerősünk, miközben en azt hittem, idegenre írok rá.


A "párom" meg aztán végképp ismer mindenkit, ha egy olyannak is írok, aki őt ismeri, kész is a lebukás.


Most is visszaírtak, hogy amugy ismerjük egymást. Es most félek hogy honnan is.


Nem akarom a jelenlegi szexkapcsolatom lezárni. Mert nem véletlenül van.

Barátom sincs.


Majd ha lesz, lezárom.

De így hogyan?


Csak a monogámiát várja el a "párom", azaz ne feküdjek le mással, de ha szerelmes lennék, meg kapcsolatom lenne, megértené.

Azért vagyok vele, mert ez nekem nincs.


Nem akarom lezárni míg nincs barátom. Ő pont ezért van.


Hogyan ismerkedjek?


Elvégre ő is ezer biztos társkeresőzik, csak nekem ezt egy nő sem mondja vissza.



#szexkapcsolat miatti lebukás veszély
2021. nov. 3. 08:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:

Elotte 1.5 évig nem volt barátom.

Végre lett ő mint ffi az életemben. Már nem bírtam.



Azaz utána is várhato hogy1-2 évig nem lesz.


En meg képtelen vagyok ÉVEKEN ÁT egyedul lenni. Bedepressziózom.


Pontosan erre van ő hogy ezeket az éveket túléljem es ne legyek öngyi. Amig nincs barátom.

2021. nov. 3. 08:50
 12/63 A kérdező kommentje:

9# nem azon aggodom mit szól.

Simán kivágna. Ezen aggódom.

2021. nov. 3. 08:53
 13/63 anonim ***** válasza:
100%
hat de akkor legalabb miert nem olyannal vagy szexkapcsolatban, aki nem varja el a monogamiat es nem rendez feltekenysegi jeleneteket? ennek igy semmi ertelme.
2021. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:

Te tudod. Nekem ez sose jött be, pedig próbáltam, hogy én se legyek öngyi.:) De csak rosszabb lett, mert túl nagy volt a kontraszt aközött, milyen szerelemből szexelni, együtt lenni valakivel és milyen olyannal szexelni, akit nem is szeretek.

Ez a birtoklásmánia meg minden pasira jellemző, akkor is, ha nem szeretik a nőt. Háremet akarnak.

2021. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:

"tinderen több száz levelet kapsz "


Kisvaros.

A pasik 80%-a igenytelen p.raszt vagy házas vagy szexet keres stb

Alig találok értelmeset ez az egyik.

A maradt 20%-bol 10% ismer es off. Mert mar ismerkestunk vagy nem tetszem neki vagy akármi

A maradt 10%-ot meg éveken át nem találom, ugy hogy az is kérdés es tetszenék e neki egyáltalán ha nekem ő igen.



Évekig tart az mire találok csak egy normalisat.

Aztan hogy az viszonoz e az is kerdés.


Azaz 5% a 100 bol amit keresek.

Ez évek kérdése :(

2021. nov. 3. 08:57
 16/63 A kérdező kommentje:

13# csak az ilyenek a kitartóak.


Más szexkapcsolatos kapacitása max pár hónap es lelép.

2021. nov. 3. 08:58
 17/63 anonim ***** válasza:
100%

15 Miért, most találtal értelmeset? 🤦 Ez a barom lenne az? A 100-ból 5? Hát volna baj rendesen, de szerencsére a pasik legtöbbje normális. Te a legalja 5-ből kaptad ki ezt a példányt.

Bár a 10-essel értek egyet, tuti kamu. Ezzel az írásképpel rengeteg ilyen lábtörlő vagyok nyavalygást látni itt. Különböző sztorikat, de a lényeg ugyanaz.

2021. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:

Nah fordulat.


Szakitunk.

2021. nov. 3. 09:06
 19/63 A kérdező kommentje:

17 1.5 év keresés utan ő volt a legjobb opcio.


Akkor gondolhatod milyenek vannak a neten..ha egy ilyen ember minosul a legjobb opcionak..

2021. nov. 3. 09:07
 20/63 A kérdező kommentje:

Kozel van egyedulállo komolyra is nyitott volt ertelmes intelligens mindent lehetett volna vele.


A bibi ott az egeszben h csak szexre vesz.


A tobbi sötét vagy paraszt vagy házas vagy messze van stb

2021. nov. 3. 09:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!