Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda nőként van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda nőként van esélyem boldognak lenni?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, nagyon csúnya nő. Életemben nem kaptam még bókot a külsőmre, soha senki nem hívott el randizni.


Ha kellettem is pasinak, csak szexre,ott is csak úgy, hogy a saját érdekeit nézte, azt senki sem figyelte, hogy nekem jó-e.


Elsősorban az arcom igazán ronda, annyira, hogy azon már semmi smink sem segíthet, pedig profi sminkessel is próbálkoztam már. De a testsúlyom sem jó és sajnos egy betegség (pajzsmirigy) miatt nem tudok fogyni. Nem vagyok vészesen elhízott, de undorító nagy tokám és hasam van, mellem meg semmi. Magas is vagyok, szóval az összkép alapján egy trampli vagyok.


Van így esélyem valaha rendes párkapcsolatra és boldogságra, vagy törődjek bele, hogy örökre egyedül maradok?



2021. okt. 8. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Van eselyed 100% a boldogsagra ne busulj. <3
2021. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha szexre kelettel valakinek is akkor nem olyan borzalmas a helyzet. Bar jo lenne latni h tényleg hogy nezel ki.
2021. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen van esélyed, egy hasonló kaliberű sráccal.


Gondolj bele hogy a másik nemben is akadnak ilyesmi problémákkal küzdő emberek, ha egymásra találnáltok valakivel akkor megadhatjátok egymásnak a boldogságot. Csak ehhez lehet hogy neked is kezdeményezned kell, nem pedig várni a sültgalambot hiába vagy lány.

2021. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok szép, és én is azt gondoltam sosem találom meg a boldogságot. De aztán mégis sikerült. Lehetséges, hogy másnak nem én lennék az ideál, de a páromnak igen, és csak ez számít. Tegyél az ellen ami ellen tudsz (hiába nem tudsz fogyni étkezz egészségesen és sportolj), mert ha teszel az ellen ami nem tetszik (és ami ellen tudsz), akkor könnyebben elfogadod magad. Ez a kulcsa mindennek. Ne mástól várj bókot elsősorban, hanem békélj meg magaddal és legyen egy egészséges önbizalmad. Én erre törekdtem elsősorban és amikor ezek a dolgok segítettek a mindennapok folyamán (nem úgy néztem tükörbe, hogy de undorító vagyok és ezáltal javult az önképem és a mindennapi hangulatom is), akkor hamar jött egy társ aki igazán szeret.
2021. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Van esélyed, igen. Gondolj bele, aki mozgássérült, vagy hallás - látássérült, nekik is van párkapcsolatuk, sok ilyen embert ismerek. Te egészséges vagy! Lesz párod!
2021. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
kevesebb ego kéne
2021. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%

Ó nyuszika, 25 évesen hogyne lenne esélyed?


Majd akkor aggódj amikor fájni fog mindened....


Én 30 vagyok, évek óta szingli és ha nem bacom el a nagy esélyemet, akkor most férjem és családom lenne... na ez a nagy szívás, nem a tiéd.

2021. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Neked mit jelent a boldogság?

Azért kérdezem, mert sokszor nagyon szép emberek is csak szenvednek egymás mellett, pusztulat kapcsolatokban. Az önmagában nem okoz automatikusan is kis vidám trallalla érzést életed végéig, hogy lesz egy párod. Igazából, ha lelkileg ennyire nem vagy rendben, nagyobb eséllyel vonzol be olyat, aki mellett minden este sírva alszol el.

Csúnya nőként írom, hogy nem igazán voltam még magányos. Pasi fronton nincs okom panaszra. Persze, igyekezni kell, hogy az ember ápolt és csinos legyen, de a genetika az genetika. Vékony meg szép arcú én se leszek soha. Igazából már annak örültem volna, ha van két jó évem, mikor pattanásom már nincs, ősz hajam még nincs. 🙈

De ez önmagában nem elég. Nekem egyetlen fegyverem van: a személyiségem. Idővel a legtöbb ember kedvelni szokott, és elsőre is sokaknak vagyok szimpatikus. Barátságaim is évek, sőt évtizedek óta kitartanak. A kollégákkal is szinte mindig jól kijövök. A férfiak is gyorsan megkedvelnek. Aztán egyszer csak elkezdenek másképp nézni. Más lesz a hangjuk, mikor velem beszélnek. Akkor már tudom, hogy nőként néz rám, és nem egyszer lesz belőle randira hívás.

A barátaim szerint nagyon vidám, nyitott ember vagyok, és van valami nyugodt kisugárzásom, jó velem beszélgetni, meg ilyesmik. Igazából ezek annyira általános dolgok! Semmi mást nem csinálok, csak elfogadtam magam, nagyjából rendben vagyok fejben és lelkileg, és ez látszik.

Pont úgy, mint az ellenkezője.

2021. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A boldogság nem egyenlő a párkapcsolattal.


Mindkettőre van esélyed, ha elengeded a hollywoodi álmokat.

2021. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Van. Írj nekem, megoldjuk.
2021. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!