Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda nőként van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda nőként van esélyem boldognak lenni?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, nagyon csúnya nő. Életemben nem kaptam még bókot a külsőmre, soha senki nem hívott el randizni.


Ha kellettem is pasinak, csak szexre,ott is csak úgy, hogy a saját érdekeit nézte, azt senki sem figyelte, hogy nekem jó-e.


Elsősorban az arcom igazán ronda, annyira, hogy azon már semmi smink sem segíthet, pedig profi sminkessel is próbálkoztam már. De a testsúlyom sem jó és sajnos egy betegség (pajzsmirigy) miatt nem tudok fogyni. Nem vagyok vészesen elhízott, de undorító nagy tokám és hasam van, mellem meg semmi. Magas is vagyok, szóval az összkép alapján egy trampli vagyok.


Van így esélyem valaha rendes párkapcsolatra és boldogságra, vagy törődjek bele, hogy örökre egyedül maradok?



2021. okt. 8. 18:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%

"Ha kellettem is pasinak, csak szexre"



Amúgy lol b+. Tipikus ostoba nő vagy. :D Ha ronda vagy akkor nem kellesz szexre sem. FOGJÁTOK MÁR FEL. :D Tehát nem lehetsz ronda.

2021. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát szomorú, sajnálom hogy ilyen vagy!
2021. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
Én már fogtam ki ronda lányt szextárskeresőn, amikor személyesen találkoztunk, magamban azt mondtam, hogy miazördög, hát ezt én nem tudom megizélni. De erős volt a nemi vágyam és sikerült a farokfelállítást. Azért jobb mint egy farakás...
2021. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Biztosan van esélyed, igen, ha kedves vagy és jószívű akkor tuti de nem könnyű sehol sem normális párt találni. 26 évesen 2 éve nem tudok egy kapcsolatot összehozni, magabiztos vagyok, átlag (feletti) külsővel, ami fix hogy jó dumám van nagyon. Így sem találok normális lányt.
2021. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
van jóval több mint nekem pasiként
2021. okt. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!

2021. okt. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!