Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha normál nők nem állnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha normál nők nem állnak velem szóba, hiába írok levelet nekik, érdemesebb lenne +100 kg feletti nőkkel ismerkedni, őket kevesebb férfi akarja megszerezni?

Figyelt kérdés

Sajnos ez van, normál nők nem igen állnak velem szóba.

Van állásom, magama tartom el, egy kis kocsim, egy kis albérletem.Mindent magamnak tartok fenn, hónap végén még pár 10 ezer ft-ot is félre tudok rakni.

De egy átlag nő sem akar tőlem semmit.Pedig mindig új ruhám vannak, sportolok is.Érdemesebb lenne kövérebb lányokkal ismerkedni?

Gondolom náluk nagyobb esélyem lenne, ha látják, rendes, jóravaló férfi vagyok.

34F


2021. okt. 1. 13:12
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Igen, a 7-es elég fura választ ír, valami teóriát kitalált, és gyorsan le is írta.

Kár hogy nem kapcsolódik a kérdéshez.

2021. okt. 1. 13:22
 12/30 anonim ***** válasza:
77%

Egy próbát mindenképp megér!


LEvonhatsz belőle egy statisztikát.

2021. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj, de a pár 10 ezer nagyon kevés, ha nincs gyereked, amit félre tudsz tenni.


Úgy tudok havi 150.000-t félretenni a fizumból, hogy 2 gyereket nevelek egyedül (gyerektartás 80 ezer a kettőre együtt), van saját lakásom és autóm (igaz ezekre fizetek törlesztőt még pár évig) és évente 3-4 wellnesshétvégére is megyünk együtt hármasban. Alig 5 évvel vagyok idősebb. Ja és 80 kiló vagyok, ugyan nem 100, de nem tartozom a szebb nők közé, mégis ez még nekem is kevés lenne. Sajnálom. Ne add lejjebb az elvárásaidat, mert a 100 kiló feletti nők is megéreznék, hogy nem az eseteid, csak kényszerből lennél velük.

2021. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
73%

mondjuk ha eddig egy nonek se kellettel, inkabb ennek az okan kene elgondolkodni. ha annyira selejt vagy, egy 100+ kilos nonek se fogsz kelleni.

amugyis mire mennel vele, ha teged nem vonzanak a 100+ kilos nok, csak azert allnal le veluk, mert azt hiszed, naluk vegre lesz eselyed.

2021. okt. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

''Úgy tudok havi 150.000-t félretenni a fizumból, hogy 2 gyereket nevelek egyedül (gyerektartás 80 ezer a kettőre együtt), van saját lakásom és autóm (igaz ezekre fizetek törlesztőt még pár évig) és évente 3-4 wellnesshétvégére is megyünk együtt hármasban.''


Hááát persze!

Még külföldön se hiszem hogy ennyit félre raknál, nemhogy ebben az országban.

Köszönjük a hozzászólást, szép mese volt.

2021. okt. 1. 13:31
 16/30 anonim ***** válasza:
83%
Higyj magadban, én skizofrén vagyok sose volt nőm -ha a világ hátat fordít neked fordíts te is hátat neki. Légy boldog nem kell senki ahhoz , hogy boldog legyél
2021. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
84%
Egy normális nő sem akad szamár lenni ló helyett. Egyszerűen mert az nagyon megalázó és nem éri meg. Hidd el, hosszú távon te sem tudod megerőszakolni magadat, hogy olyannal legyél folyamat kedves, akit nem tartasz vonzónak. Az érzelmek nem elmélet kérdése.
2021. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
69%
Te nem találsz nőt, mégis kivel lenne a hiba? Legegyszerűbb ilyenkor tényleg a nőket hibáztatni, de hidd el nekem, célravezetőbb lenne magadban megkeresni a hibát.
2021. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
58%
Közép-Magyarországon rakok ennyit félre, mert képzeld vannak nők, akik diplomás munkakörben dolgoznak diplomásként és nem éhbérért. Bármennyire is hihetetlen neked.
2021. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
29%
A ronda nők válogatnak , engedd el a témát. Szép csinos nőket keress.
2021. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!