Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha normál nők nem állnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha normál nők nem állnak velem szóba, hiába írok levelet nekik, érdemesebb lenne +100 kg feletti nőkkel ismerkedni, őket kevesebb férfi akarja megszerezni?

Figyelt kérdés

Sajnos ez van, normál nők nem igen állnak velem szóba.

Van állásom, magama tartom el, egy kis kocsim, egy kis albérletem.Mindent magamnak tartok fenn, hónap végén még pár 10 ezer ft-ot is félre tudok rakni.

De egy átlag nő sem akar tőlem semmit.Pedig mindig új ruhám vannak, sportolok is.Érdemesebb lenne kövérebb lányokkal ismerkedni?

Gondolom náluk nagyobb esélyem lenne, ha látják, rendes, jóravaló férfi vagyok.

34F


2021. okt. 1. 13:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
50%
Lehet a stílusod nem tetszik nekik,vagy a kinézeted.
2021. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Pedig adok magamra, mindig veszek új ruhákat.

Fodrászhoz is járok, meg néha tornázni.

2021. okt. 1. 13:57
 23/30 anonim ***** válasza:
87%
Na és? Járhatsz akárhova, ha a személyiséged szar...
2021. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, szerinted milyen kapcsolatnak néznél elébe egy 100 kilós nővel, akivel csak azért vagy együtt, mert nincs jobb? Attól, hogy 100 kiló, még lehet, hogy sokkal pozitívabb kisugárzása van, mint neked.
2021. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
66%
Miből gondolja bárki is, hogy azért mert egy nő kövér, még rá tud izgulni a ronda pasikra? A pasikkal ellentétben a legtöbb nő nem adja lejjebb, mert nem ösztönlények.
2021. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
53%
Hát igen, a nők többsége nem elsősorban szexet akar, hanem, hogy őt magát szeressék a két szép szeméért :) és ezt csak olyannal tudja elképzelni, aki neki tetszik. Az más kérdés, hogy sok önbizalomhiányos nő lefekszik olyannal, akitől szerelmet remél - cserébe. De ettől még nincsenek előrébb azzal, hogy több esélyük van szexhez jutni, mint egy incel férfinek, mivel ők nem akarnak bárkivel szexelni, sőt ellenkezőleg. És ezzel egy nagyon túlsúlyos nő is ugyanígy van. Tehát ha egy nőt 500 férfi kerget, a másikat meg csak egy, az nem lesz attól az egytől meghatva, csak ha pont el is tudja képzelni maga mellett. Ha nem, akkor inkább egyedül marad.
2021. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
69%
Én 110 kilós nő vagyok, de nekem nem kéne olyan pasi, aki csak azért járna velem, mrt szebb nőnek nem kell. Az ágyban meg okádna tőlem. Ha nem lenne kedvesem (aki nagyon szeret így ahogy vagyok), akkor biztosan vmi ducikedvelő férfit keresnék, akikből van bőven.
2021. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó! Mi a különbség aközött, hogy valaki maradék, vagy egy aberráltság tárgya?
2021. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
90%

28 - elég primitív vagy, ha szerinted egyféle formát lehet szépnek, vonzónak találni, és mindenki, akinek veled ellentétes ízlése van, az aberrált.

Nem 27-es vagyok egyébként, de válaszoltam helyette.

2021. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Egy nőnek az kell, hogy imádják. Hogy érezze, hogy a férfi, akivel együtt van, istennőnek tartja. Ha csak egy férfi azért van vele, mert ló nincs, szamár is jó, akkor abból nem lesz boldog kapcsolat. És hiába kövér egy nő, attól még neki is járhat olyan férfi, aki szépnek találja. Akár azért, mert szereti a duci nőket, akár a személyiségéért.
2021. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!