Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha normál nők nem állnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha normál nők nem állnak velem szóba, hiába írok levelet nekik, érdemesebb lenne +100 kg feletti nőkkel ismerkedni, őket kevesebb férfi akarja megszerezni?

Figyelt kérdés

Sajnos ez van, normál nők nem igen állnak velem szóba.

Van állásom, magama tartom el, egy kis kocsim, egy kis albérletem.Mindent magamnak tartok fenn, hónap végén még pár 10 ezer ft-ot is félre tudok rakni.

De egy átlag nő sem akar tőlem semmit.Pedig mindig új ruhám vannak, sportolok is.Érdemesebb lenne kövérebb lányokkal ismerkedni?

Gondolom náluk nagyobb esélyem lenne, ha látják, rendes, jóravaló férfi vagyok.

34F


2021. okt. 1. 13:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
34%
A nagyon ronda nők is válogatnak. Én akkor untam meg ezt az egész csajozás témát amikor azt fejtegette nekem egy 120 kilós lányban se tudtam vonzalmat kelteni...
2021. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
22%
kiábrándítalak. Ma a legtöbb nőnek senki nem elég, még a rondák is válogatnak
2021. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Jajjj, én nem szeretném ennyire reménytelennek látni a helyzetem, remélem nem az.

Gondolom azért ezek a lányok, nők nem annyira válogatósak.

Még egy gyerek is beleférne, talán így könnyebben találnék, csak legyen valami partner.

2021. okt. 1. 13:16
 4/30 anonim ***** válasza:
49%
Normális nő úgysem fog neked visszaírni, akárhány kiló.
2021. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Miért nem írna vissza.

Dolgozok, kisautóm is van, albérletem.Igaz csak garzon, de magamnak fizetem.

Még spórolni is tudok.

2021. okt. 1. 13:17
 6/30 anonim ***** válasza:
97%

Rossz a hozzáállásod. Miért akarsz olyan nőt, aki senkinek nem kell, és akkor talán majd rád fanyalodik? Olyan nőt keress, aki tetszik neked. Hogy mi benned a hiba, így látatlanban elég nehéz megmondani, de valószínűleg rossz helyen kerestél.

Én férjnél vagyok, és a férjem egy nagyon jóképű srác, kb. elsőre beleszerettem. De eléggé nőgyűlölő a szentem, mert előttem állandóan szivatták a lányok. Nem is értem miért, tényleg kedves, aranyos, jóképű.

2021. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
62%

Azért nem ír neked vissza normális nő, mert te sem vagy az. Felállítasz a fejedben egy bizonyos értékelési rendszert, amivel nőket kategóriákba sorolod be, és megpróbálsz olyat keresni, aki a te értékítéleted szerint alacsonyabb rendű, mert hogy annál biztosan nagyobb esélyed lesz.

Ne haragudj, de mégis ilyen életfelfogással ki akarna veled kapcsolatot? Normális nő biztosan nem.

2021. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

7-es!

Te filozófus vagy?

Én semmi ilyenről nem írtam a kérdésemben, még csak nem is ezt kérdeztem.

2021. okt. 1. 13:20
 9/30 anonim ***** válasza:
20%

Látod? Megállapítják hogy kizárólag veled van a gond!


Meg jönnek a boldogságcsibék hogy "Én férjnél vagyok, és a férjem egy nagyon jóképű srác, kb. elsőre beleszerettem"


Hogy jön ez a kérdéshez???


Miért fröcskölitek az arcunkba ezt?

2021. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Első kommentem félresikerült. Véletlenül csak félig szerkesztettem át. Szóval azt akartam mondani hogy akkor lett elegem a csajozásból amikor egy 120 kilós nőben se tudtam már vonzalmat kelteni....
2021. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!