Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 40-es elvált nőnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40-es elvált nőnek van még esélye a nívósabb, jóvágású férfiaknál vagy a korabeli férfiak inkább a fiatal nőket preferálják?

Figyelt kérdés
Diplomás, anyagilag független, gyereke nincs és nem is szeretne. A külsejére igényes, ápolt, rendszeresen sportol fiatal kora óta, vékony alkatú, nincs káros szenvedélye, de azért valljuk be, látszik rajta a kor valamennyire így is. A korosztályához képest valamennyire kilóg a sorból, szeret szórakozni, táncolni, illetve rugalmasabb és modernebb a felfogása, mint amilyennek a saját korosztálya nőtagjait megismerte.
2021. okt. 1. 03:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
81%

Miért ne lenne esélyed?


Én 39 vagyok, volt már idősebb barátnőm. Nem zavart a kor, igényes volt, fiatalos, szép. Nem csak azon múlik a kapcsolat hogy hány évesek a felek.

2021. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
86%

Azt szokták mondani, hogy zsák a foltját. Miért kell szidni a kérdezőt, mert igényes pasit szeretne? Mind azt szeretnénk. Aztán kinek mi számít annak. Emlékszem a szomszéd srácra, aki úgy nézett ki, mint szegény Bajor Imi, és mesélte, hogy összejött álmai nőjével. Hogy ő ilyen gyönyörű nőt még nem látott, stb. Aztán megláttam a csajt, és hát a dr Bubó női változatban, ez jutott róla eszembe. Azóta is együtt vannak boldogan. Szóval lehet, hogy valakinek az is szép, aki másnak nem.

Nekem nagyon sok elvált ismerősöm van, és az a tapasztalatom, hogy igen könnyen találnak maguknak partnert. Aztán amikor jön az összeköltözés, meg a hétköznapok, általában a gyermek az nagy konfliktusforrás. Nálad ez kilőve, úgyhogy jó esélyeid vannak, csak szerintem így elsőre nem fogja egyik pasi sem elhinni, hogy te nem akarsz gyereket. Mivel nem sok időd van már, ezért ez lehet, hogy elriasztja őket.

2021. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:
84%

"... férfiak inkább a fiatal nőket preferálják"


Én meg a Rájen Gostlingot preferálom. Und? SOkra megyek vele :D

2021. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
77%

Nyugodtan sz.rd le az itteni inceleket, akik ilyen baromságokra verik, hogy karma meg macskásnéni 😅

Egy értelmes, csinos nőnek minden korosztályban kva jó a helyzete, egy percig nem kell aggódnod. Részemről külön respect, hogy kiraktad a hűtlen férjedet.

2022. febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
77%

Istenem, az incel különítmény 😂😂😂

- ha van gyereked, az a baj, ha gyerektelen vagy, az.

- ha elnézed a megcsalást, az a baj, ha méltósággal kirakod a férjet, akkor pfej elvált nő


Imádják azt a fantáziát, hogy ha egy nő 35 fölött per pill nem házas, akkor biztosan túl sokáig válogatott (értsd nem állt le az ilyen kedvesrendes mellőzött nyomorultakkal) és most magára vessen így 'vénségében' muhaha


Nyugi, ezeket senki nem veszi komolyan.

2022. febr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem kell adnod az itteni hozzászólásokra. Tölts egy évet társkereséssel és olyan társat keress, amilyet tényleg szeretnél. Majd a valóság úgyis megmutatja az igazságot.
2022. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!