Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 40-es elvált nőnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40-es elvált nőnek van még esélye a nívósabb, jóvágású férfiaknál vagy a korabeli férfiak inkább a fiatal nőket preferálják?

Figyelt kérdés
Diplomás, anyagilag független, gyereke nincs és nem is szeretne. A külsejére igényes, ápolt, rendszeresen sportol fiatal kora óta, vékony alkatú, nincs káros szenvedélye, de azért valljuk be, látszik rajta a kor valamennyire így is. A korosztályához képest valamennyire kilóg a sorból, szeret szórakozni, táncolni, illetve rugalmasabb és modernebb a felfogása, mint amilyennek a saját korosztálya nőtagjait megismerte.
2021. okt. 1. 03:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
20%

#20

Ennyi.

2021. okt. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
17%

Nézd, úgy gondolom magamról, hogy jól tartom magam, kb. úgy amit te leírtál magadról a kérdésedben.


De egészen biztos, hogy 40 évesként (ami már csak 3 év) egészen biztos, hogy 5 vagy 8-10 évvel fiatalabb nőkkel ismerkednék.

2021. okt. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
100%
Van esélyed természetesen, főleg ha annyira igényes vagy magadra mint ahogy írtad és szellemileg is társa tudsz lenni. Külsőre nyilván a fiatalabbat vonzóbbnak láthatják, de ha jobb társaság vagy akkor Te leszel a nyerő.
2021. okt. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
5%

#22

Annyira vicces, hogy válaszol egy férfi, aki érintett a témában, erre jönnek az incelinák és lepontozzák. 🤦‍♂️

Szánalom.

2021. okt. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 Noren1989 ***** válasza:
0%

Szerintem erősen függ attól a sikered, hogy milyen környezetben mozogsz. Ahogy fentebb is írtàk, vélhetően a "nívósabb" férfi egyedek fiatalabbat keresgélnrk, vagy foglaltak.


A gondolkodàsbéli rugalmassàgot hogyan kellene értelmeznem?

2021. okt. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk azért az is sokat elárul a nem felszínes férfiakról, hogy pusztán a fiatalsággal meg lrhet őket fogni. Yay!
2021. okt. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
45%

A 13-asnak már most odaítélem a nap legjobb hozzászólása díjat, pedig még csak 8:00 sincs. Telitalálat! 🥇

Hogy valakinek mennyire jó a külseje, azt SOHA nem az egyén fogja eldönteni, hanem a célcsoportja. Ezért is baromság az a sok "nem nézek ki rosszul" és társai szövegek, amikkel itt is sűrűn lehet találkozni.

(Ez a fényképes hasonlat baromi jó, de tényleg, ezt használni fogom a jövőben!)


Saját példa: 20 körüli fiatal férfiként súlyos gondjaim voltak a csajozással. Én is még akkor bevettem a sok maszlagot, hogy önfejleszteni kell még hasonló bullshitek.

Rendszeresen jártunk szórakozóhelyekre, de nem nagyon jött össze semmi. Pedig én magamról úgy éreztem, hogy egész jó a külsőm! Hiszen belőttem a hajamat, kiválasztottam a jól álló igényes ruhámat, ápolt voltam, mi kell még?!

Aztán amikor már tucatszorra végeztem úgy, hogy ülök oldalt sörrel a kézben, magányosan, szerencsétlenül, akkor vizsgáltam meg tüzetesebben a srácokat, akik éppen a táncparketten smároltak a csajokkal. Mármint akkor tényleg, kutatói szemmel, objektíven. És hát keserű pirula volt, de csak muszáj volt felismerni: bizony külsőre fele annyira nem vagyok jó, mint ezek. Érettebb külsejűek, férfiasabbak, erősebb testalkatúak, helyesebbek.

Úgyhogy onnantól kezdve alaposan lejjebb adtam az igényeimet és nem is jártam már ilyen helyekre.


SOHA nem a te véleményed számít, hogy mennyire vagy vonzó. Hanem a CÉLCSOPORTODÉ.

2021. okt. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
30%

#26

Egy 35 éves nő se fiatal, de 40 évesen biztos nem kezdenék nálam idősebbel.


Ahogy te se kezdenél egy 60 évessel vagy egy 160 kilós disznóval. Akkor most te is felszínes vagy? Vagy csak egy megsavanyodott macskás incelina?

2021. okt. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
29%
Az ötvenes korosztályban keress inkább, nagyobb esélyed lenne. A menő negyvenesek 10-15 évvel (vagy még több) fiatalabb asszonykát keresgélnek általában.
2021. okt. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
92%

Hát figyelj. Keanu Reeves minden ujjára kaphatna nőt, alázatos, emberileg kiemelkedő, népszerű és biztos rengeteg pénze van. És ez a hölgy a párja egy pár éve:

[link]


Magyarán lehet.

2021. okt. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!