Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 40-es elvált nőnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40-es elvált nőnek van még esélye a nívósabb, jóvágású férfiaknál vagy a korabeli férfiak inkább a fiatal nőket preferálják?

Figyelt kérdés
Diplomás, anyagilag független, gyereke nincs és nem is szeretne. A külsejére igényes, ápolt, rendszeresen sportol fiatal kora óta, vékony alkatú, nincs káros szenvedélye, de azért valljuk be, látszik rajta a kor valamennyire így is. A korosztályához képest valamennyire kilóg a sorból, szeret szórakozni, táncolni, illetve rugalmasabb és modernebb a felfogása, mint amilyennek a saját korosztálya nőtagjait megismerte.
2021. okt. 1. 03:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
12%
Lehetne...de gondolom legyen 40 alatti, sportos MAGASSSSSSSSSS, diplomás, pénzes, független, városi, kocsija legyen,...
2021. okt. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
91%

37 nem csak ez

Nehok a 27-35évesek bőven jobbak.

Szerelmesek lehet veluk menni mindenhova, van élet velük.

A 40 essel meg a szex a minden nekem. Tekintve hogy alazza a fiatalabbakat bőven! Most ezzel nagyon megfogott.

2021. okt. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
78%
#38 - barátom is hasonló, bár ő nem punnyad, mindig megyünk valahova, bulizni is. Szóval abszolút nem unalmas vele. A szex meg a legjobb ami eddig volt.
2021. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
40 nek ment 42.kommentem
2021. okt. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
22%

43 a 40 es korosztalyt ne add már be nekem ugy mintha olyan aktiv lenne. Normal esetben is gyerek melo gyerek melo es ennyi. Faradekonyabbak energiatlanabbak stb.


Egy huszonévessel egy feloras ransi alatt is tobbminden tortenik mint egy 40 essel.


"Randim" a 40 essel csavargunk setalunk beszelunk formularis meghivas, vagy szex


Randim egy huszonevessel:

Letölt zeneletöltő progit a telomra, vesz nekem fulbevalot ami neki is van, millio kacagás, számokat hallgatunk, megcsókol fogja a kezem, elvisz mindenhova, izzik a levegő milliokat ír randi utan, van mondanivaloja, elvisz az osszes haverjához, nem csak a forma1, meg a penz, meg a szex


Az élet még nekem nem cáfolt rá arra hogy egy 40 es pasi ne lenne "tata",de ezt kikéri magának a jelenlegi párom (oke szexben mindenek felett áll), de amig egy huszobévessel csupan a kocsiban is ül plusz 3 haverja, addig a 40 essel utazunk kettesben a bevasarloig..

2021. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
30%

Troll kerdes, ne etessetek



Erdekes, ha pasi ir ki ilyen kerdest, szet van alazva. Ha no, akkor meg megy a lelki simi

2021. okt. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
79%
#37: írtak. Azt nem vitatom. Mindenkinek irnak. Kérdes, mekkora sikerük volt. Nekem is írtak anno. Töröltem az összes papa levelét.
2021. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:
29%
Kiemelem,es csak egy félórás randirol irtam. Kepzeld hozzá a többit. Az életet.
2021. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:
66%

45.-nek.


"43 a 40 es korosztalyt ne add már be nekem ugy mintha olyan aktiv lenne. Normal esetben is gyerek melo gyerek melo es ennyi. Faradekonyabbak energiatlanabbak stb."


De NE a leharcolt, élettől megcsömörlött, buta, elvált 40-esekre gondolj. Hanem a magamfajta aktív, élő, csajozó, független pasikra!


"Randim egy huszonevessel:


Letölt zeneletöltő progit a telomra, vesz nekem fulbevalot ami neki is van, millio kacagás, számokat hallgatunk, megcsókol fogja a kezem, elvisz mindenhova, izzik a levegő milliokat ír randi utan, van mondanivaloja, elvisz az osszes haverjához, nem csak a forma1, meg a penz, meg a szex"


Ööö...te hány éves vagy, 13-16? Én akkoriban csináltam ilyeneket.

Akkor vittem floppyn programokat a csaj gépére, meg akkor vittem bemutatni a haveroknak, hogy elmondhassam, hogy már nem vagyok szűz.

Huszonévesen úgy viselkedtek, mint egy taknyos.

2021. okt. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
24%
49 párom ia elkap legyen reptében. Csak nagyon valogat már. Sportos fitt jol nez ki. A kepessege meg is lenne de akkor is egy rakás punnyadás az egesz tata. B.szni tud es ennyi.
2021. okt. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!