Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 40-es elvált nőnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40-es elvált nőnek van még esélye a nívósabb, jóvágású férfiaknál vagy a korabeli férfiak inkább a fiatal nőket preferálják?

Figyelt kérdés
Diplomás, anyagilag független, gyereke nincs és nem is szeretne. A külsejére igényes, ápolt, rendszeresen sportol fiatal kora óta, vékony alkatú, nincs káros szenvedélye, de azért valljuk be, látszik rajta a kor valamennyire így is. A korosztályához képest valamennyire kilóg a sorból, szeret szórakozni, táncolni, illetve rugalmasabb és modernebb a felfogása, mint amilyennek a saját korosztálya nőtagjait megismerte.
2021. okt. 1. 03:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
100%
Engem pont az tartana vissza egy fiatal nővel kapcsolatban, hogy nagy eséllyel gyereket akarna. Nekem van már 2 és nem akarok többet. Inkább legyen olyan, aki egyáltalán nem akar gyereket. Vagy már van neki és nem akar többet. 2 gyerek után inkább élvezni akarom az életet, nem újra nekifutni a pelenkázásnak, éjszakai kelésnek, oviba-iskolába rohangálásnak. 40F
2021. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
24%

Aztan a vegen kiderul, hogy ugyanazt a pasit passzolgatjak korbe ezek a f.szkorhintas oregholgyek az utso 2 oldalon :)



37F incel

2021. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
34%

Én valahogy úgy vagyok ezzel, hogy mindez amit itt leírtok, a logika és az ész. Teljesen reálisan látják azok, akik azt mondják, hogy a jó pasik ebben a korban már foglaltak vagy valami gáz van velük, ha nem. A maradékot meg hagyjuk is. A korban közel álló harmincasok huszonéves lányokat hajkurásznak vagy urambocsá pasikat, mert ez is abszolút megállja a helyét, hogy aki független(nek tűnő) harmincas, negyvenes és nagyon jó pasi, az nem a nőket szereti.

Tehát ez az abszolút igazság.

Aztán jön a szerelem és mindent borít és nem feltétlen logikusan. Ugyanúgy és ugyanolyan elsöprően, mint 20 évvel azelőtt. Csak mivel ebben a korban már nagy eséllyel ez nem független emberek közt fog megtörténni, nagy eséllyel marad beteljesületlen vagy szeretői titkos kapcsolat vagy mindent borít az ember és lesz sok áldozata.

Tehát szerelemre van esély, semmivel sem kevesebb, mint 20 évvel korábban. De a keretek sokkal zűrösebbek.

2021. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
100%
72-es, hát ha választanom kell egy magadfajta vagy egy jóvágású pasi közt, inkább osztozkodok.
2021. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
100%
Szűkös a választék, így van - vagy házas, vagy gázos a hapsi. De messze nem lehetetlen. Kitartás kell a megfelelő megtalálásához.
2021. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
0%
74 a nők nagy része előbb-utóbb meg szokott kérdezni, hogy van-e valakim. De vannak, akiknek eszükben sincs megkérdezni. Vagy ha magamtól mondanám, sem igazán akarja meghallgatni. Nem értettem miért van ez, de megadtad a választ :D
2021. okt. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
84%
Ha nők megkörnyékeznek rendszeresen, hogy lehet, hogy37 F incel vagy??
2021. okt. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
90%

Régen én is beleestem abba a hibába, hogy racionálisan mérlegeltem az esélyeimet meg a negyvenes férfiak lehetséges motivációit. Ezzel viszont az a probléma, hogy ha van mondjuk 100 negyvenes férfi, akkor nekem az égvilágon semmi dolgom nincs 99-nek az igényeihez, elképzeléseihez, motivációihoz, hiszen csak eggyel szeretnék kapcsolatot. Annyi a lényeg, hogy vele passzoljanak az elképzeléseink, igényeink és tudjunk egymáshoz vonzódni. És pont. A huszonéveseket hajkurászó negyvenesekkel jó eséllyel nem is fogok kommunikálni, vagy ha igen, akkor sem tekintjük egymást potenciális partnernek, ami kb. egy perc alatt eldől, nem fog összedőlni az életem tőle, hogy nem kellek egy pasinak, aki amúgy nekem sem kellene.

Igen, szűkös a választék, de nem tökmindegy, hogy 1000-ből kell megtalálni egyet, vagy 500-ból, vagy 100-ból, ha úgyis csak egyet keresek?

2021. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt hiszem inkább megbékélnek az osztozkodással, mint 37 F incel-lel
2021. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:

#77


Hol allitottam ilyet?



37F incel

2021. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!