Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 40-es elvált nőnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40-es elvált nőnek van még esélye a nívósabb, jóvágású férfiaknál vagy a korabeli férfiak inkább a fiatal nőket preferálják?

Figyelt kérdés
Diplomás, anyagilag független, gyereke nincs és nem is szeretne. A külsejére igényes, ápolt, rendszeresen sportol fiatal kora óta, vékony alkatú, nincs káros szenvedélye, de azért valljuk be, látszik rajta a kor valamennyire így is. A korosztályához képest valamennyire kilóg a sorból, szeret szórakozni, táncolni, illetve rugalmasabb és modernebb a felfogása, mint amilyennek a saját korosztálya nőtagjait megismerte.
2021. okt. 1. 03:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
32%
Most is inkabb 20 as 30 osaknak irkalok. Nem is nehez mert mindez mellett a legtobb 40 es gusztustalan igenytelen már. A párom még ritkaságszámba is megy.
2021. okt. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
100%

#38

Pont olyan "párod" van, amilyet érdemelsz.

38F

2021. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
77%

50.-nek.


De mégis vele vagy! Miért is? Mert a "tata" pénzes? >:)

2021. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
18%

Mert a szex. Az most nagyon leköt vele. Ez nekem nagy bukás lenne.

Ismerkedem ugyan, de nem tudom hogy az a plusz amit más vagy fiatalabb adna, megérné e nekem a szexet "bukni" a mostanival.


Vagy vki mellett leredukálom a mostanit szexkapcsolatra. De az meg elvileg aljas. (Meg a mostani pasim ki is vágna ha megtudná hogy van más(neki az ilyesmi egy érvágás:D), azaz nyiltan meg se tehetném csak tenyleg gerinctelenul)


De szexben a léc már nagyon magasan van nálam. Amit ahogy kapok az nagyon nem átlag.


Ismerkedem ugyan, meg minden, de nagyon nem tudom mit csinálok valojaban..

2021. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
100%
#45 az exem 45 volt, buliztunk, szórakoztunk, utaztunk. Jelenlegi barátom 49,ugyanez megy. Nincs semmi bepunnyadas és rohadtul nem papának néz ki. Szóval ne az ilyen leharcolt, kopaszodó és sorhasu negyvenes hapsikra gondolj, olyat nyílvan nem fogok választani 33 évesen :D
2021. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
100%

Többen írjátok,hogy a jól kinéző,megfelelő egzisztenciával bíró 40-es pasik a huszonplusszos lányokat keresik. Jó, keressék...De akkor számolnak azzal is,hogy Ők gyereket akarnak esetleg?Van több ilyen pasi ismerősöm. Ismerkedett, összejöttek...aztán jött a gyerekvállalás kérdése. Dehogy akar Ő gyereket, Neki már van, vagy nincs, de nem is akar.


Kérdező, simán találhatsz az igényeidnek megfelelőt, de ahogy írod is, ha nem jön össze, nem jön össze, attól még nem kell betegesen ragaszkodni ahhoz,hogy igényt lentebb adva ismerkedj. És miért is kellene lentebb adni?Az elvárás jogos. Ha én jól tartom magam legyen mellettem fitt egy férfi. Ha anyagilag stabil vagyok nem vállalok fel egy pasit adóssággal.Viszont a legmacerásabb pont a gyerek. Negyvenesként már lehet hogy van gyereke, vagy esetleg még szeretne.

2021. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
32%

55

De ismerkedem látom a "piacot"

Velem szembe komolyan csak ezek a szélsőségek jönnek:(

Vagy fiatal, vagy über gáz leharcoltak/buták sötétek primók házasok.


Pont az a réteg nem jön soha szembe, aki nekem kéne. Meg ugye nagyon inkognitoban is kell lennem. Szoval "fű alatt" amit látok csak. Regizve sehol nem vagyok. Anelkul amit/ahol látok, akinek megvan az elerhetosege es ennyi.


A párom irtora résen van, hatalmas kapcsolatrendszere is van, igy is millio dolgot megtudott már rolam mindenhonnan, telefonom ellenorizve van random, stb

2021. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
100%
56 # olyankor szoktak nőt cserélni mikor a nő pedzegetni kezdi a gy.vállalást
2021. okt. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
10%

40 éves diszkos csávó.


:) Hát , minek kéne neki egy öreg csaj?

2021. okt. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
0%
Jah olyan dolgokat is tud rolam amit itthon Mo- n SENKI nem tud. Ő az egyetlen egy ember. Irto profi.
2021. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!