Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 40-es elvált nőnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40-es elvált nőnek van még esélye a nívósabb, jóvágású férfiaknál vagy a korabeli férfiak inkább a fiatal nőket preferálják?

Figyelt kérdés
Diplomás, anyagilag független, gyereke nincs és nem is szeretne. A külsejére igényes, ápolt, rendszeresen sportol fiatal kora óta, vékony alkatú, nincs káros szenvedélye, de azért valljuk be, látszik rajta a kor valamennyire így is. A korosztályához képest valamennyire kilóg a sorból, szeret szórakozni, táncolni, illetve rugalmasabb és modernebb a felfogása, mint amilyennek a saját korosztálya nőtagjait megismerte.
2021. okt. 1. 03:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
13%

#10

Bizonyára a férjednek is elege lett az elkényeztetett jégkirálynőből, akinek "van méltósága", és keresett egy normális nőt magának.

2021. okt. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, ne figyelj a megkeseredett incelhordára. Itt élik ki a szerencsétlensegüket és nyomorukat. Tudom, undorító, de ők ilyenek.


És akkor a lényeg: bármikor, bármilyen korban vagy élethelyzetben taláphatsz párt. Az én nagymamám 65 evesen találta mmeg azt a férfit, aki mellett teljes élete lehet. Pedig 2 zsák ruhán, egy idegbeteg exen és millió rágalmazáson kívül semmilye sem volt. Tudom, nem ebből kell kiindulni, de lásd, nem lehetetlen.

2021. okt. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
36%
Figyelh, én is 40 éves nő vagyok, ugyanabban a cipőben járunk. De sajnos te nem akarod látni a realitást. Hiába gondolomm azt hogy jó nő vagyok ha egyszer a férfiak fejében fiatal csajok képe tolong, azok mellé rakd a képed és máris látszik, higy velük nem lehet versenyezni. A ferfiak barhol vannak mindenütt feljapják a dejük a fiatal szép lányokra, úgy vonzza a tekintetüket élőben,neten mint a legtöbb nöt egy kisbaba vagy egy szép ruha látványa. Sajnos ki kell mondani, a mi korunkban már csak élőben lehet hódítani mondjuk munka közben és nem a vezérigazgató fogja ránk csorgatni a nyálát, tapasztalat. Ez nem azt jelenti hogy nagyon alul kell választani, de mindenképpen a szinteden vagy picivel alatta külsőre,egzisztenciába,tanultságba.
2021. okt. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 A kérdező kommentje:

Biztos azért könyörgött, mert elege lett belőlem. Jaj, de el vagytok tévedve, semmit sem tudtok a körülményekről, de már felültök a magas lóra. Lehet, hogy néhány dologban bizonytalan vagyok, de az eszem nem ment el teljesen, pontosan tudom, mit nem kell elviselnem. Nem dőlök kardba akkor sem, ha egyedül maradok, van elfoglaltságom, nem fogok egy olyan embert választani, aki nem különb attól, akitől váltam, függetlenül attól, mennyire vagyok rossz parti.


A többieknek köszönöm szépen a választ!

2021. okt. 1. 06:10
 15/86 A kérdező kommentje:
Az egzisztencia nem izgat, a nívót inkább szellemileg, hűségre értem. Nem kell engem eltartani, jól keresek, sokat is örököltem, nem tudnak ezzel lenyűgözni. Csak ne egy olyan mellett múljon el az élet, aki más után fut és eldob embereket idomokért meg az újdonságért. :)
2021. okt. 1. 06:13
 16/86 anonim ***** válasza:
9%

#12

Bocs, de a kérdező maga is incel, csak női kivitelben. Neki "jár" egy ilyen és ilyen pasi, akkor is, ha az "olyan" pasiknak minden ujjára jut egy szűz topmodell, és ezek a pasik hogy képzelik, hogy nem őt udvarolják körül, dögöljenek meg. Na ez az a hozzáállás, amitől minden férfi menekül, pont úgy, ahogy ti menekültök az incelektől.

38F, házas

2021. okt. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
16%

#13

Pontosan. Lehet párt találni, de a te hozzáállásoddal, nem a kérdezőével. Respect.

2021. okt. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
15%

"Egy 40-es elvált nőnek van még esélye a nívósabb, jóvágású férfiaknál "


Attól függ, ha te is ilyen vagy nőben akkor van esélyed, ha nem akkor nincs.

Ismerek olyan 40+-os nőt, aki kinézetben simán lepipálja a 20-on éveseket és volt is ilyen nővel. Ha te ilye nvagy akkor ugyanúgy ehetsz "extrém" kelendő, még akár a fiatalabbak körében is. Ha egy slampos, "kiélt", taszító személyiségű, megkeseredett nő vagy akkor viszont nem fogsz nagyon találni magad mellé normális férfit.

Amúgy amelyik férfi 40+-os korosztályban jól néz ki, anyagilag és mentálisan is rendben van, az általában boldog házasságban él, gyerek(ek)kel VAGY soha nem nősült meg és a tipikus éljünk a mának mentalitással soha nem állapodik meg, csak kalandokat keres. A másik típus az "örök szűz", akinek soha nem volt és nem is lesz senkije, anyukával élő, tutyimutyi balfaß. Olyanról ne álmodj, hogy rendes, jóképű, gazdag, egészséges személyiségű, független 40-es adoniszt majd pont CSAK te fogod érdekelni és veled hajlandó lesz megállapodni stb.

2021. okt. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nehéz dolgod van, mert ennyi idősen aki egyedül van, azzal nagy eséllyel valami probléma van. Tehát az a férfi aki nem elvált, és szingli, az vagy ronda, vagy elviselhetetlen, vagy akadályozza valami mentális probléma. Nyilván van olyan helyzet hogy elvált, normális, és nem miatta történt a válás. De ez az esetek kis százaléka. Aki normális és jól is néz ki az mind foglalt ebben a korban, mert megfogják maguknak a nők és nem engedik. De ez nem csak a férfiakra érvényes, fordítva is így van. Csak ott még hátrány szokott lenni ha a nő mellett van még 2-3 csemete is.
2021. okt. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
18%
Ezt majd az élet igazolja, hogy mi jár egy ilyen nőnek. Ha 2 hónap múlva már megtalálod az elképzelésed szerinti férfit, akkor az élet téged igazolt. Ha fél év múlva sincs semmi, akkor viszont baj van az igényeiddel.
2021. okt. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!