Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Havi nettó 800 már elég a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi nettó 800 már elég a Sápi Vivien szintű nőkhöz?

Figyelt kérdés

A kérdést nem viccből írtam ki tényleg komolyan kérdem még ha elmélkedés is 😅



Mármint a fizum ennyi, de vivi csak egy példa :D


2021. szept. 22. 21:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/116 anonim ***** válasza:
76%

Bár én nem tudom ki a hölgy, de eleve rossz indítás.

Egyrészt ha te szeretnél menőnek látszani, ne Suzukival akarj randira menni.

Másrészt ha azt hiszed, attól leszel menő, hogy mennyi a fizetésed (netto 800 menőzéshez elég harmatos), akkor eleve rossz úton jársz.

Harmadsorban, ha találsz olyan nőt, aki szerint menő vagy, a fizud meg a kocsid miatt, akkor ő csak le akar húzni, és szerintem az érzelmeken apaluló kapcsolatból mindenki sokkat többet profitál (és nem elsősorban anyagi szempontból), mint ha a pénz az alapja. Ráadásul igen hamar felbukkan majd egy még "menőbb", mert neki nem Suzukija van hanem Opelje, és nem 800, hanem 1 milla... aztán a VW-s 1,2 millás, majd az Audis 2 millás, míg elérkezhet az "igazi" menőkig.

Öreg, szerintem vált filozófiát, mert ilyen igényekkel és elképzelésekkel kb sose lesz nőd. Mármint kb semmilyen.

2021. szept. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/116 A kérdező kommentje:
31 mi olyan gáz a suzukiban?
2021. szept. 23. 10:29
 33/116 anonim ***** válasza:
78%
Sz.r izlesed van. En inkabb a szegenyeknek adnek ennyi penzbol, bem egy ilyen nore
2021. szept. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/116 anonim ***** válasza:
82%
#32: nem gáz, az is egy autó, jön-megy, teszi a dolgát. Csak nem menő.
2021. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/116 anonim ***** válasza:
82%

Én jártam már ilyen kaliberű csajjal. Nem volt híres, volt sok követője, viszont nagyon adott magára. Csak önmagára elköltött fél milliót havonta a saját fizetéséből. Ehhez kellett nekem hozzátenni annyit, hogy jól érezze magát. Tehát azontúl hogy én is elköltöttem rá kb fél milliót havonta, 1-2 havonta egy fél-1 milliós ajándék (táska, cipő, kabár, ipad pro, nyaklánc, luxus nyaralás) is befigyelt. És sz . rt se ért az egész, mert a baráti körében olyan csajok voltak akik szülinapra 12 milliós kocsit kaptak az akkor még csak pár hónapja tartó kapcsolatuktól, meg olyan helyre mentek nyaralni ahol nem egy hét volt fél milla, hanem 1 nap (Bora Bora asszem)


Egyébként a vicc az, hogy nem a csaj az általában aki hibás, az én barátnőmet pl. nem érdekelte h miket kap tőlem, hiszen magának is meg tudott venni mindent. Egyszerűen a hülye baráti kör ami tönkretesz mindent, ha heti szinten látod ezeket az embereket, egy idő után aze gyébként viszonylag korrekt önbecsülésed teljesen lemegy 0-ra. Én is 800-1 misi között kerestem akkoriban, külföldre dolgoztam itthonról, egyébként gyúrtam, sportoltam, igényesen öltözködtem, emellett egyébként egyetemet végeztem, humoros vagyok szóval azt gondoltam magamról érek vmit, de ebben a baráti körben gyakorlatilag egy senkinek éreztem magam, és ezt éreztették is velem elég rendesen

Végülis megérdemlik egymást, mindegyik rohadtul felszínes, nárcisztikus barom, néhány egyébként értékes ember mint a barátnőm odakeveredik de őt is tönkreteszik egyébként. Az ilyen emberektől sajnos azt kell mondjam messze távol kell tartani magát egy átlag földi halandónak.

2021. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/116 anonim ***** válasza:
88%
Ha azt hiszed ennyi kell, akkor szánj rá 200-at és mehet a kamu rolex, kölcsönzős sportkocsi, kamu rayban, meg az összes minden amiről azt gondolod ér valamit. Furikázz, aztán este rájössz, hogy ugyanúgy egyedül mész haza :D
2021. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/116 anonim ***** válasza:
66%

Mert ez a Sápi Vivien olyan nagy valami? De tényleg... Szerintem ő tízszer szebb:

https://www.youtube.com/watch?v=ZpeOvX-Sv3c


Persze ízlések és pofonok.

2021. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/116 anonim ***** válasza:
72%
Suzukival akarsz menőzni neki?? Azt hiszed nagy vagy??! 🤣😅😅
2021. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/116 anonim ***** válasza:
88%
38: Ez nézőpont kérdése. 15 éves leharcolt "festék mutat rajta" német márkák, vagy vadonat új suzuki? Utóbbi lesz értelmesebb döntés.
2021. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/116 A kérdező kommentje:
38. Nyílván nem suzukival akarok menőzni de ezt a kocsit ajandekba kaptam a szüleimtől mert lediplomáztam úgy, hohy nem is nagyon jeleztem nekik,hogy kéne 1 új auto
2021. szept. 25. 12:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!