Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Havi nettó 800 már elég a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi nettó 800 már elég a Sápi Vivien szintű nőkhöz?

Figyelt kérdés

A kérdést nem viccből írtam ki tényleg komolyan kérdem még ha elmélkedés is 😅



Mármint a fizum ennyi, de vivi csak egy példa :D


2021. szept. 22. 21:10
 71/116 anonim ***** válasza:
73%

És még a nők milyenek..... A pasik sem jobbak egy szemmel sem, ez most be is bizonyosodott! :D Aztán meg pár nap múlva jön a következő kérdés: "Miért nincs barátnőm?" Ameddig csak azért kell valaki, hogy a haverok előtt vagánykodj, akkor meg is érdemled az aranyásókat! Normális nővel ne is kezdj, mert csak megbántod szegényt!

Én a felét sem keresem meg a te bérednek, de soha senkivel nem jönnék össze csak a pénze miatt, pedig Sápi Vivi kategória vagyok. Egyszerűen engem nem így neveltek a szüleim és jobban szeretek saját magam megdolgozni mindenért! A pofámról lesülne a bőr, ha helyettem egy pasi teremtené meg amit nekem kellene!


29/n


(nem kérek privátot!)

2022. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/116 anonim ***** válasza:
88%
Milyen az a Sápi Vivi kategória? Átlagos csaj, aki ad magára (relatív)? Na hát, az aztán döfi.
2022. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/116 anonim ***** válasza:
80%
72: Érdekes, hogy amikor a férfiak mondják az ilyen külsejű nőkre, hogy "átlagos", akkor a nők "huh hát elszálltatok, ez nem átlag, az átlag a 90kg+ 0 sminkes kócos lány", vagy legalábbis minimum ezt sugalmazzák. Ha meg a férfiak szerint ez átlagon felüli, akkor meg jön a "hát ez semmi extra, csak átlagos lány". Na, akkor melyik az igaz? :D
2022. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/116 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy ez (számomra) egy gyenge átlag. Hogy más mit gondol, az az ő dolga.


A férfiakból is más az átlag, mint amit az incelek meg a nagyképű lányok akarnak elhitetni. Kész, ebben a csajban semmi extra, ezekkel van tömve a Tinder.

2022. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/116 anonim ***** válasza:
54%

73-as

Remek megfigyelés! Az alapszabály: az adott kérdésnél mindig a nőnek legyen igaza! Ha van rajta sapka, ha nincs, mindig hibás leszel.

2022. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/116 anonim ***** válasza:
76%
Nah, ez már elég gagyi duma 75.
2022. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/116 anonim ***** válasza:
66%
Ez a sápi rohadtul jellegtelen, átlagos csaj, ha valakinek erre nincs szeme, az próbálja már összeszedni magát, és ne ájuljon el attól, hogy valaki riszálja magát meg agyon van sminkelve. Alaposan megnézve a csaj arcszerkezete, arccsontozata teljesen mindennapi és közönséges, a testarányai jellegtelenek, legjobb indulattal is csak átlagosak. Az egyetlen dolog, amiben felülmúlja az átlagot, az az, hogy tök jó formában van. Attól meg hadd ne kelljen már elájulni vazze, hogy valaki sovány.
2022. febr. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/116 anonim ***** válasza:
36%

77: Igen, egy szupermodell is csak annyiban másabb a szomszédlánytól, hogy vékony, jó formában van, jó a sminkje/frizurája, és van pénze egy olyan éltetstílust fenntartani amiben él. Esetleg jól mutat kifutókon a szponzorok ruháiban. :D

Testarányok és csontozat jellegtelen? Az emberi fajra jellemző. Tudod ha más lenne, azt mutációnak nevezik.

2022. febr. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/116 anonim ***** válasza:
64%
nem, nem eleg hogy atlagos, mikor eroltetve mosolyog, hihetetlen ocsmany lofeje van. es ne beszeljunk a kb 43as labarol.. labfetis nelkul, eleg visszataszito az egesz csaj, pedig annyira azert nem ocsmany
2022. febr. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/116 anonim ***** válasza:
72%
78. Nagy tévedésben vagy.. nézz már meg pár különleges külsejű és szépségű modellt (főleg a régiek közül) vagy akár színésznőt. Egyáltalán nem attól lesz valaki különleges, hogy megvan csinálva a haja vagy vékony, hanem hogy reggel az ágyból kikelve is gyönyörű és kisugárzása van
2022. márc. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!