Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Havi nettó 800 már elég a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi nettó 800 már elég a Sápi Vivien szintű nőkhöz?

Figyelt kérdés

A kérdést nem viccből írtam ki tényleg komolyan kérdem még ha elmélkedés is 😅



Mármint a fizum ennyi, de vivi csak egy példa :D


2021. szept. 22. 21:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/116 anonim ***** válasza:
48%
Havi 5 milla kell minimum, ha ezzel akarsz csajozni.
2021. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/116 peca1000 ***** válasza:
75%
Minimálbérből 1 hét alatt meghúzom :)
2021. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/116 anonim ***** válasza:
36%

12.-nek.


Igaz, csak Rohypnol legyen bőven!

2021. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/116 anonim ***** válasza:
45%

Kétlem, ahhoz, hogy férfinek érezd magad mellette, többet kell letenned az asztalra mint ő.

Szerintem Vivi jelenleg úgy havi 1-5 milla között bőven összekalapol.


Ha meg csak egy éjszakára akarod lenyűgözöni, oda elég egy szerényebb fizetés is, csak tudd eladni magad.

2021. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/116 anonim ***** válasza:
81%

9-es

Ez milyen szöveg, hogy "nem tudsz elképzelni olyan felnőtt embert, aki ne tudna közeledni a másik nemhez?!"

Van fogalmad az emberek életéről?

2021. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/116 anonim ***** válasza:
42%

Ha a fix bónuszok számítanak, ennyit én is keresek átlagban havonta.

Egy ilyen nőnek kétlem, hogy ennyi elég. Sok luxus nem jön ki belőle, szerintem nettó 2-3 milliótól felfelé, talán. De inkább több.

2021. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/116 anonim ***** válasza:
80%
15: Mivan? 30 éves emberek írnak, hogy "nem megy a csajozás". Ilyen NINCS!!!
2021. szept. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/116 anonim ***** válasza:
74%
Olyan ostoba a csaj, hogy elég jól kinézned!
2021. szept. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/116 anonim ***** válasza:
95%

Ezen a nőn semmi extra nincs, csak szimplán magas fogyasztású a kirakatélet miatt. Gondolom azért van szükséged egy ilyenre, amiért az emberek bumszli karórát és fölöslegesen nagy autót is vesznek: valami bajod van a fejedben és ezekkel a kellékekkel akarsz valakinek tűnni az emberek szemében.


Csúnyán szólva kicsi a fszod és ezzel kompenzálsz, de az embereknek nem csak emiatt szokott ilyen önbizalomhiányuk lenni, szóval igazából bármi lehet.


Rengeteg hasonló kaliberű nőt látni az utcán, csak az a különbség, hogy ők normális életet élnek, ahol átlagos dolgokkal átlagos összeget keresnek. Nem a nő nagy eresztés, hanem ami körülötte van. És neked sem egy ilyen nő kell, mert akkor már lenne, hanem az, ami körülötte van. Az egódnak van szüksége arra hogy egy újabb fölösleges és kicsit sem praktikus státuszszimbólumot vegyen magának.


Nagyon sok férfi így akar értékesnek tűnni, ezért hal meg valaki mellett egyedül.

2021. szept. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/116 A kérdező kommentje:
19. Igen pontosan leírtad miért vágyhat az ember ilyen nőkre azért mert "státuszszimbolum" ahogy te írtad sajnos ma egy ilyen világot élünk amiben az alapján ítélkeznek az emberről hogy mennyire menő a nője telefonja vagy autója... és igen én menőnek akarok látszani
2021. szept. 22. 22:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!