Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknak is nehéz párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak is nehéz párt talániuk vagy csak a fiúk problémája ez?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok és úgy gondolom hogy a lányoknak könnyebb mert nem nekik kell kezdeményezni. Bár azt is tudom hogy sok fiú csak szexet akar nem pedig szerelmet.
2021. szept. 5. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
0%

"Az a nő, aki szex kapcsolatot akar csak, nem potenciális alany komoly párkapcsolatra."

Élből cáfolom, már hogyne volna potenciális alany?

Veletek ellentétben mi igazából minden nőt nőként kezelünk (míg ti az inceleket még emberként sem) és potenciális partnerként tartjuk számon. Az hogy pontosan ki számára potenciális partner, az más kérdés, de a párkapcsolatot nem akaró nő is nő, aki potenciális partner (legfeljebb nem nekem való)

Az pedig hogy a potenciális partnerek egy része párkapcsolatra alkalmatlan (mindkét oldalon hasonló arányban) még nem rakja ki az illetőket a férfi ill. nő kategóriából

És látható hogy komoly kapcsolatra több férfi vágyik mint nő, mert a nők egyrésze jól elvan magának, és eleve férfitöbblet is van (pár %)

Ez szüli ezt az aberrált parkapcsolati piacot amiben meg lehet őrülni, főleg férfiként

2021. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:

"#42 Te nem vagy incel. Az incel az, aki semmilyen nőhöz nem jut."

Válogatós vagyok, ennek is köszönhető hogy semmilyen nőhöz nem jutok, tehát incel vagyok.

Bár tulajdonképpen nem volnék az, mert nem vagyok szűz elég régen, és voltam már sok nővel, de kategóriájában teljes mértékben az vagyok, főleg női szemmel

Tettem már fel kérdést gyakorin is, és a nők is incelnek találtak.

Bár ez nem különösebben érdekelne, de mivel csókolózni is prostitól tanultam meg anno, ezért nem vagyok különb bármelyik szűzgyereknél.

De azért kösz!

2021. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
95%

"Az a nő, aki szex kapcsolatot akar csak, nem potenciális alany komoly párkapcsolatra."

Ezt a mondatot nem úgy értettem, hogy bármi baj van ilyen nővel, hanem mivel szex kapcsolatot akar CSAK, ezért nem potenciális alany párkapcsolatra, hiszen nem akar ilyen kapcsolatot.

2021. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
21%

"Ezt a mondatot nem úgy értettem, hogy bármi baj van ilyen nővel, hanem mivel szex kapcsolatot akar CSAK, ezért nem potenciális alany párkapcsolatra, hiszen nem akar ilyen kapcsolatot."

Még mindig nem érted hogy nincs az ilyen nő kitörölve a piacról?

Aztán azt sem érted hogy a szexkapcsolatban élő nő nem feltétlen párkapcsolatot nem akar, hanem az adott választékból nem akar senkivel párkapcsolatot, de esetleg ha megjelenik az életében a nagy Ő, akkor talán mindjárt boldogan veti bele magát a legkomolyabb kapcsolatba is

Tehát nem kizárt hogy visszatérnek a parkapcsolatba, és akkor te mégis mi a francnak tekintenéd a nőt? Beugrónak?

2021. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
91%

"Szóval alá is támasztottad az igazamat: a nők egy része (és csakis egy része) szexkapcsolatban él, ilyenkor pedig egy férfira több nő jut, tehát azon nők kiestek a párkapcsolati piacról, ahol a rengeteg férfi pedig ottmarad"

Korábban ezt írtad, tehát vastagon ellent mondasz magadnak.

"Még mindig nem érted hogy nincs az ilyen nő kitörölve a piacról?"

2021. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:

56#

A lényeg pont ott van azok között az ellentmondó mondatok között!

A nők mint potenciális partner ott van, de mint lehetőség a párkapcsolatra számukra nincsen ott. Ettől ő még ott van abban a bizonyos piacban, csak számára nem elérhető, csupán torzítja a piacot a jelenléte

2021. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
94%
Jesszusom, ez kezd olyan lenni, mint Schrödinger macskája.... :-)
2021. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
70%

Mivel a nők többsége inkább komoly kapcsolatot keres, a férfiaknak könnyebb komoly kapcsolatot találni. De, sokkal nehezebb csak szexet.

Mivel a férfiak többsége csak komolytalan szexet akar, így a nők bármikor találnak szexpartnert, de sokkal nehezebb komoly kapcsolatot.


És a férfisors azért sokkal nehezebb, ha csak szexet akarunk, mert egyrészt, a kereslet-kínálat nem találkozik (lásd: nők többsége komoly kapcsolatot akar, nem csak szexet), másrészt, nekünk kell kezdeményezni és versenyezni férfitársainkkal.


Saját életemen is ezt látom, jó pár lánnyal össze tudtam volna jönni, de stabil szexkapcsolatra alig sikerült valakit találni.

2021. szept. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
94%

58#

Hát amikor én világ életemben csak és kizárólag rendes párkapcsolatot szerettem volna, és csakis azt nem tudtam összehozni, akkor nehezen tudom komolyan venni amit írsz

Persze másoknak könnyebb lehet, és a puszta szexkapcsolat sem egyszerű dolog, de párkapcsolatot kialakítani mindkét nemnek nehezebb feladat, mint összefeküdni valakivel

2021. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Ha és persze férfi vagyok az 59#-el
2021. szept. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!