Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknak is nehéz párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak is nehéz párt talániuk vagy csak a fiúk problémája ez?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok és úgy gondolom hogy a lányoknak könnyebb mert nem nekik kell kezdeményezni. Bár azt is tudom hogy sok fiú csak szexet akar nem pedig szerelmet.
2021. szept. 5. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
21%
Egyesek ezt képesek olyan szintre elvinni, hogy egy hullámhosszon voltatok de azt mondtad a kedvenc zenéjére, hogy neked nem tetszik, hát kész elvágtad magad. Ez komoly! Egyetemen volt ilyen ismeretségem. (20-as voltam)
2021. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
36%

16#

És a nők soha nem mennek bele pusztán szexkapcsolatba örömmel?

Tehát ilyenek nem is léteznek ugye?

Lehet ezt csak én találtam ki?

Nyilván

2021. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
80%

23


Az az ő dolguk, ha belemennek, joguk van azt tenni, amihez kedvük van, és sz_arni a "férfitöbbletről" picsogók "problémáira".

2021. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
83%

#23 Hol mondtam ilyet, nyuszifül?

"Szexkapcsolatot bármikor találnánk, de azt kevesebben és ritkábban keresünk." Nem azt mondtam, hogy soha. Csak míg én ezt kipróbáltam, és nem működött nekem, többé nem megyek bele. Tehát azért mert egyszer megtettem, még egyszer nem fogom. A nők többsége nem ezt keresi, ez viszont tuti biztos. Sok nővel beszélgetek aki keres és nem talál párt. Volt aki már próbálta a szex kapcsolatot, volt aki képtelen rá. Olyat nem ismerek, aki ezt életvitelszerűen keresné. Persze attól még biztos hogy van, de ha annyi lenne mint te ezt gondolod, nem nyígnátok, hogy milyen nehéz szex kapcsolatot találni.

2021. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
18%

-A férfiak 0 kezdeményezést kapnak.


-A nők meg kapnak 100at csak nem kell nekik egy se.


Érdekes hogy ez egyeseknek egy szinten van. Sőt még sajnálni kell a nőket hogy milyen rossz nekik?

2021. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
84%
26: Én mondjuk megértem. Ha napi 10 Kasszás Erzsi kezdeményezne nálad, nem lennél boldogabb, mintha nulla teszi. Sőt!
2021. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell sajnálni, csak nem kéne irigyelni azért, mert a sok idióta, nős, perverz, farokmutogató, szex kapcsolatot kereső, totál lúzer, 15 évvel fiatalabb, 25 évvel öregebb pasi rám ír, hogy nekem milyen jó és jó dolgomban nem tudom, mit csináljak. Hát azt, hogy maradok egyedül, ennyire jó nekem. Bőven elég, ha leszálltok a nőkről ezért, nem kell sajnálni minket, ti vágytok mindig sajnálatra és ingyen puncira.
2021. szept. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
29%
28: Mondjuk ez relatív. A "totál lúzer" pl kinek mit jelent, mert az nagyon nem mindegy.
2021. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
80%

"Én fiú vagyok és úgy gondolom hogy a lányoknak könnyebb mert nem nekik kell kezdeményezni."


Ha ebből indulunk ki, nem az lenne a logikus, hogy pont hogy a nőknek nehezebb? Mert nekik várniuk "kell", hogy kezdeményezzenek náluk?

2021. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
27%

27. Képzeld el hogy igen jobb lenne.


Nem hiszem el valahogy hogy mind a 100 vagy ezer pasi aki kezdeményez olyan rossz választás lenne.


Legalább van választásotok, sok férfinak ez se jut.

2021. szept. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!