Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknak is nehéz párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak is nehéz párt talániuk vagy csak a fiúk problémája ez?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok és úgy gondolom hogy a lányoknak könnyebb mert nem nekik kell kezdeményezni. Bár azt is tudom hogy sok fiú csak szexet akar nem pedig szerelmet.
2021. szept. 5. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
77%
30: Szerintem nem. Mert tenni (teperni) valamiért mindig nehezebb, mint ölbetett kézzel várni. Ha már itt tartunk :)
2021. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
18%

25#

Szóval alá is támasztottad az igazamat: a nők egy része (és csakis egy része) szexkapcsolatban él, ilyenkor pedig egy férfira több nő jut, tehát azon nők kiestek a párkapcsolati piacról, ahol a rengeteg férfi pedig ottmarad

Elhiszem hogy a nőket ez a probléma a legkevésbé sem érdekli - mert engem sem érdekel például a női menzesz fájdalmak gyötrelme - de a probléma attól még létezik

És ez a probléma elsősorban a férfiaké

2021. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
71%

32


Ez oké, de mi van azokkal a hölgyekkel akikért nem tepernek és hiába várnak ölbe tett kézzel?

2021. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
27%

Lányoknak könnyű. Csak felmennek Tinderre és rögtön van 100+ like -jul, amiből szabadon válogathatnak.


190cm magas szteroiddal kigyúrt lapátállú és vadász szemű Chad -et találni 10 hobbival, izgalmas élettel és milliós fizetéssel hosszú távra.. az már nehéz. Ilyen esetekben jönnek nyafogni a csajok, hogy csak szexre kellettek.

2021. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
15%
32: Tennie kell neki is valamennyit, de ez általában a "ne légy teljesen passzív és néha járj társaságba" dologgal meg is oldható.
2021. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
13%

"Ez oké, de mi van azokkal a hölgyekkel akikért nem tepernek és hiába várnak ölbe tett kézzel?"

Gondolom azokból lesznek az itteni femcelek, akik az inceleket egymast túllicitálva gyűlölik, meg a férfiakat is úgy általában

2021. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
78%

"Nem hiszem el valahogy hogy mind a 100 vagy ezer pasi aki kezdeményez olyan rossz választás lenne."


Pedig de. 18 évesen volt az első párkapcsolatom, ami fél évig tartott.

19 és 22 éves korom között egyedül voltam egy 1 hónapos kapcsolatot leszámítva. Simán több, mint 100 férfit elküldtem, egyik sem volt jó választás. Válogatás nélkül próbálkoznak mindenkinél, nálam leginkánn azért mert szépnek tartanak, de azzal egyik sem foglalkozott, hogy személyiségre, életfelfogásra közünk nincs egymáshoz.

Én mindig úgy kerestem párt, hogy esélyes legyen, hogy egy életre együtt legyünk, és az életemből ne elvegyen, hanem pluszt adjon hozzá.

Ebből akkor sem engedek, ha neadjisten 40 feletti szingli leszek egyszer.

Reggelig tartana sorolni, hogy mennyi savat kaptam, hogy 3 éven át nem volt jó nekem senki, voltam én mocskos kva, beképzelt kis sz_ardarab, volt, amelyik azt mondta, dögöljek meg, örökre egyedül leszek úgyis, stb. Aztán mégis megtaláltam a párom, akivel 8 éve együtt vagyok, és egy percig nem volt bennem kérdés, hogy vele szeretném-e összekötni az életem.

2021. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
29%

38. Igen de te legalább megteheted hogy válogass.

A férfi aki nem kell a nőknek az nem válogathat.

2021. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
65%

39


De nem minden nő teheti meg :D Ugyanúgy a nők között is vannak kevésbé kelendőek, mint a férfiak között. Nem értem amúgysem ezt az egész verseny dolgot, mit számít? Vannak férfiak és nők is akik nehezebben találnak párt és vannak akik könnyebben. Ez nem attól függ, mi van az ember lába között.

2021. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
84%

A #38-as leírta azt, amit én is le szerettem volna. Hamar összejön a száz, mert sok férfi válogatás nélkül ráír mindenkire. Ha nő, neki már jó. Aztán amikor elküldtem az összes ilyet, mert nekem nem elég, hogy a másik férfiból van, akkor én voltam a válogatós liba. Jaj, hogy mennyiszer kívántak nekem örök magányt, mert nem érdekelt a "Szia, mizu?" üzenetük...


Szerencsére megtaláltam a párom. Eleve nem azért szeretett volna megismerni, mert egy számára szép nő vagyok, hanem mert érdekelték a gondolataim, voltak közös hobbijaink és lehetne sorolni még. Ez a típus jóval ritkább és még így se garantált, hogy meglesz-e a közös hang.

2021. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!