Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknak is nehéz párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak is nehéz párt talániuk vagy csak a fiúk problémája ez?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok és úgy gondolom hogy a lányoknak könnyebb mert nem nekik kell kezdeményezni. Bár azt is tudom hogy sok fiú csak szexet akar nem pedig szerelmet.
2021. szept. 5. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
94%

Megfelelő párt, akihez tudunk vonzódni, akivel egyeznek az elképzeléseink, akivel összeillünk, nehéz.

Gondolj csak bele: pont ugyanannyi (hetero) nőnek van harmonikus kapcsolata, mint ahány (hetero) férfinak.

2021. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
78%
Kedves Kérdező, neked se "kell" kezdeményezned. Csak ha akasrz valamit tőlük, ugye.
2021. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
65%
Az ostromlók mindig nagyobb veszteségekkel kell, hogy számoljanak, mint a várvédők, ez a legtöbb háborúban is így volt. Ráadásul egy kisebb sereg képes védeni egy várat/egyéb ingatlant egy jóval nagyobbal szemben (történelmi példák sokasága igazolja ezt, ha győznek is az ostromlók, általában több veszteséget könyvelhetnek el és az idő sem nekik dolgozik)
2021. szept. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
90%

Párt találni könnyű. Olyan párt, aki belsőleg és külsőleg is vonzó, hasonló érdeklődéseink és hosszútávú terveink vannak, az viszont nehéz. Nagyon szerencsés vagyok, amiért évek óta együtt vagyok párommal, akivel minden területen összeillünk - ez nagyon ritka.


Nektek se kell kezdeményezni, senki nem kötelez rá. Ugyanakkor a nők is szoktak kezdeményezni (a barátommal például én voltam a kezdeményező fél), persze ez jóval ritkább.

2021. szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
93%
Megfelelő párt találni egyik nemnek sem könnyű.
2021. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek nehéz, aki igényes.
2021. szept. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
72%

En ugy erzem szénakazalban a tűt.

Ha egyetlen egy is van aki csak kozelébe ér az elvartaknak már akkor reménysugarat érzek. De nincs masik 5 válogatni. Ha legalább EGY van az már hatalmas szo.



Es nem az elvarasaim magasak azok csak alapok..

Egyedulallo legyen hűséges tetszen közelben legyen viszonozza az erzéseim ugyanugy.

2021. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
61%

Ha szarul néz ki az ember, akkor teljesen mindegy, hogy férfi vagy nő.

Hogy a nőnek "nem kell" kezdeményezni, az egy dolog. Amúgy még nem is feltétlenül igaz. Ha ronda, akkor csak elvétve közelednek hozzá, és azok olyanok is, szóval vagy teper ő is (és elviseli az ezzel járó rengeteg gusztustalan alázást, mert a nyomulásért még egy szép nő is kap megjegyzéseket, hát még egy ocsmány...), vagy beletörődik az örök egyedüllétbe, szexhiányba.

2021. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
26%
Csak ennyinek, nem is tudom, saccra 3 évente a sok masikbol egyetlen egy ha megfelel. Es addig saccra 300 masikat azórtam ki aki csak szexet akar vagy nős vagy elhizott igenytelen vagy le se sz.r vagy messze van stb stb
2021. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
0%
*7.voltam
2021. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!