Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknak is van olyan problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak is van olyan problémájuk hogy nem találnak párt?

Figyelt kérdés

Hiába írok pl az ismerkedés kategóriába hogy ismerkedni szeretnék, senki nem ír. Pedig normális hosszú távú kapcsolatot szeretnék.

Olyan mintha minden lánynak lenne barátja:(


2021. ápr. 16. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs, de már belefáradtam a netes ismerkedésbe, pedig csak néhány hónap energiát fektettem bele. Igazából jó most egyedül.
2021. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
A lányok nem kezdeményeznek. Hiába írsz ki bármit, 1000-ből 1 fog rád írni, akkor is, ha a 999 másiknak sincs párja. Írj te rájuk, ezt várják el egy férfitől.
2021. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Neten rosszabbak az esélyei egy férfinak.


De igen, a lányoknak is van, hogy nem találnak párt. Van aki eleve nem is neten keres.

2021. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Numerát a csajoknak 5 perc találni, párt viszont nagyon nehéz.


Nekünk mindkettő nehéz,ha csúnya vagy akkor meg extra nehéz szinten indulsz🙂

2021. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

A lányoknál elég ritka. Ha mégis, inkább csak arról van szó, hogy magukhoz képest irreálisan jó pasira várnak.


Akik meg jönnek ezzel a pasit nehéz találni a nőknek: Szóljatok a több millió értelmes nőnek, akik simán találnak. Ők lemaradtak a szövegetekről.

2021. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

#1 pont így vagyok én is

#5 tökéletes a meglátásod.. Szép, egzisztenciával rendelkező nőként is nehéz dolog a párkeresés.

2021. ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5 helyett #4 nek szántam az előzőt😁
2021. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Szép, egzisztenciával rendelkező nőként is nehéz dolog a párkeresés."


Ejj, de nehéz lehet! :D

2021. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne lenne ilyen? Szerinted úgy könnyű párt találni, ha arra a pasira, akihez ragaszkodsz, az összes nő pályázik?
2021. ápr. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
#9: Nem kell irreális igényeket állítani. Ha meg irreálisak az igények, akkor kell valamit hozni hozzá.
2021. ápr. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!