Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem nem sikerül párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem sikerül párt találnom ?

Figyelt kérdés
41/f vagyok,nem rég vissza költöztem az anyámhoz mert megint zátonyra futott egy kapcsolatom.. ez az elmult 22 év alatt a 7.! hol hűtlenkedtek hol hazudtak vagy pénzel húztak vagy csak szerettek volna lehúzni. szóval részemről talán az volt a gond hogy hamar bizalmatlan lettem mivel elég jól rá éreztem mindig ha volt valami félre kacsintás. talán jó a 6. érzékem erre vagy nem tudom. szóval gáz hogy még mindig nem sikerül párt találnom akivel tényleg együtt is maradunk ? vagy ez manapság ennyire nehézzé vált ? nem vagyok szülő függő mielött bárki erre gondolna szóval vagy esetleg munka kerülő.. nem siránkozni jöttem fel ide nyilván csak néha úgy érzem mintha csak én futnék állandóan kudarcba. egyébként még hiszem hogy a párom meglelem aki esetleg még szülne is nekem persze ez jelenleg álom de valahogy jó érzés lenne mindig úgy ébredni hogy családom van. alkalmi kapcsolatot sose kerestem,persze jelentkező mindig lett volna de el utasítottam mindig. az nem az én világom. kiváncsi lennék mások hogy élik ezt meg hasonló korral kb legyen az férfi vagy nő egyébként 178 magas és 68 kg vagyok teljesen átlagos külsővel tiszta rendezett természetesen !
2021. ápr. 11. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki a világ helyzete, hogy ezután szarabb idők jönnek. Sok sikert, eddig hawaii volt az élet, most a fiataloknak is rossz. Az ismerkedési lehetőségek gyakorlatilag nullára konvergálódtak.
2021. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na igen jelenleg meg aztán pláne lehetetlenség.
2021. ápr. 11. 17:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért költöztél anyukádhoz? Egy Albérlet nem opcio? Önállóságot ha latnak jobban vonzza a nőket. Félreértés ne legyen egyszerű dolgozó ember vagyok én is, nem aranyásó.
2021. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert sajnos a retek járvány miatt most én is kissé szűkösebben élek, nem nyomorgok nyilván csak jobban meg fogom a kiadásokat. Ennyi az oka pusztán.
2021. ápr. 11. 18:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Sokan nem találnak:(
2021. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyre rosszabb vilag jon. Amugy vannak olyan pasik, akik mindig ugyanazt a tipust vonzzak.be, akik 99% h átverik, hisztiznek, lehuzzak vagy megcsaljak a pasit. Szoval nem a te hibad h 7 ilyen novel futottal.ossze. Nezd a jo oldalat, kièlted magad rendesen.
2021. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen ez is egy nézőpont. Csak tudod ahogy látom a barátokat a volt iskola társakat stb hogy mindenkinek 14 16 éves gyerekei vannak kicsit olyan hülyén érzem magam.
2021. ápr. 11. 21:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Úgy hogy anyukáddal laksz, nem lesz könnyebb a helyzeted. Nekem sem tetszene, ha szex közben a másik szobában ott lenne anyuka. És férfiatlan is, bocs.
2021. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez csak most van igy ,nem ez az állandó s nem is ide gondoltam nyilván
2021. ápr. 11. 23:43
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, én „csak” 30 leszek nemsokára, de az a vicc, hogy amíg szülővel éltem, mindig volt komoly kapcsolatom, amióta külön élek (egyedül), nem jön össze egy barátnő. De mintha direkt kitolna velem mindig az élet.

Én mondjuk az alkalmi kapcsolatokat kihasználom, ha nincs barátnő, legalább szex legyen, nekem megy érzelmek nélkül. Nem mondom, hogy ebből a szempontból rossz sorom lenne, de az érzelmek azért hiányoznak...

2021. ápr. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!