Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknak is nehéz párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak is nehéz párt talániuk vagy csak a fiúk problémája ez?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok és úgy gondolom hogy a lányoknak könnyebb mert nem nekik kell kezdeményezni. Bár azt is tudom hogy sok fiú csak szexet akar nem pedig szerelmet.
2021. szept. 5. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
71%
Egy hetero kapcsolathoz egy férfi és egy nő kell. Tehát ugyanolyan eséllyel talál egy férfi párt, mint egy nő.
2021. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
17%

"Egy hetero kapcsolathoz egy férfi és egy nő kell. Tehát ugyanolyan eséllyel talál egy férfi párt, mint egy nő."

Tévedés!

Egy monogám hetero párkapcsolathoz kell egy férfi és egy nő

De sok másféle kapcsolat is gyakori, ahol viszont 1 férfira jópár nő is juthat, és egyeseknek jut is.

Így rontva a férfitöbblet miatt amúgy is gyatra férfiesélyeket

2021. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
Igen.sajnalatos az hogy egy ffibtudja hozni azt amit pont a javaresze a ffiaknak meg nem:(
2021. szept. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
0%

Elírtad 13#

Nem behozni hanem behúzni tudja azt akit a férfiak javarésze nem

2021. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
77%

#12 Igen, de a kérdésben pártalálás volt. Hányszor írjuk még le? Szexkapcsolatot bármikor találnánk, de azt kevesebben és ritkábban keresünk. Vacak párkapcsolatot hozzánk nem illő pasival találnánk, de normális önértékeléssel ebbe nem megyünk bele.

Jó párkapcsolatot találni, azaz olyat, akivel valóban össze illünk és kölcsönös a vonzalom NAGYON nehéz, viszont a legtöbb nő ilyet keres, míg a férfiak sokszor megelégednek dugópajtival, ló helyett szamárral is.

2021. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
30%
15: Szerintem az téged minősít, ha a századik ember után sem találsz párra és "visszautasítod" a fajtáját. Eleve az utolsó mondatod mindent elárul arról, miért is vagy része a társkeresésnek még mindig, és évek múlva is :)
2021. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
95%

16


Úgysem fogja megérteni, majd jön, hogy akiket a nők magukhoz illőnek gondolnak, az úgyis megteheti, hogy több vasat tartson a tűzben, vagy valami ezzel egyenlő színvonalú h.ülyeség fog jönni.

2021. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
84%

17


8 éve van párom, de ennek ellenére megkörnyékeznek sokan még mindig. Nem minősít semmi.

2021. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
22%
16: A legtöbb férfi inkább kompromisszumképes. Nem "beéri" valakivel, hanem megtanulta, hogy ha 40 elvárásból 2 nem illik rá, az tolerálható. Ellenben a nők "minden stimmel, minden perfekt. Magasság, izmosság, életcélok minden. Nade kopaszodik. Kérem a következőt" :D
2021. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
48%
Mondtam. :D
2021. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!