Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknak is nehéz párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak is nehéz párt talániuk vagy csak a fiúk problémája ez?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok és úgy gondolom hogy a lányoknak könnyebb mert nem nekik kell kezdeményezni. Bár azt is tudom hogy sok fiú csak szexet akar nem pedig szerelmet.
2021. szept. 5. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
12%

"Én mindig úgy kerestem párt, hogy esélyes legyen, hogy egy életre együtt legyünk, és az életemből ne elvegyen, hanem pluszt adjon hozzá."

Ja, én is. Ezért lettem incel, mert ilyen nő aki ennek megfelel és én is neki, nem létezik

2021. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
88%

Tapasztalatom szerint nőként azzal járok a legjobban, ha én kezdeményezek normális férfiaknál. Ez a 100-an próbalkoznak nálad dolog hülyeség, mert ugyanezek a pasik 100 másik nőnél is próbálkoznak, gyakorlatilag válogatás nelkül. Semmi más nem érdekli őket, csak hogy valahogy szexet csikarjanak ki. Tesznek mindenre, amiért nem illenek össze az adott nővel, csak gépiesen csináljak tovább a műsort. A sokadik nem után párszor elküldenek az anyámba, aztán továb a következő áldozatra. Bocs, hogy ezt nem veszem megtisztelőnek.

Sokszor a normális férfiakat onnan lehet megismerni, hogy nem erőlködnek ilyen szánalmas bohóckodással felhívni magukra a figyelmet.

2021. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
88%

38: Akkor elmondom én is férfiként, hogy úgy nagyjából körvonalazódjon.

Én világ életemben komolyat akartam, évente 2-3 nővel sikerül ismerkedni mert egyrészt kevés tetszik és nem a "válogatás nélkül mindenkit" kategória vagyok. Másrészt alig van aki nem pattint le vagy nem hagy válasz nélkül egy üzenetet. Ezekből (egy részéből) jóbarátságok alakultak, egyéb/több soha. 30 felett 0 randival, 0 kapcsolattal, szűzen vagyok továbbra is. Mindezt úgy hogy nem vagyok sem elhízott, sem iskolázatlan, sem "farokküldős", teljesen átlagosnak gondolom magamat.

Nem tudom, melyik helyzet a "nagyobb szívás".

2021. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
0%

"Nem tudom, melyik helyzet a "nagyobb szívás"."

Nyilván a nőké, mert ő fogja a pasiját nagyon szívni

2021. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
22%

44. Nehogy azt hidd hogy meg fogják érteni.

Még őket kell sajnálni hogy kellenének a férfiaknak.

2021. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
97%

"ilyenkor pedig egy férfira több nő jut, "


Ezt meg honnan szeded?

Amúgy a nőnek is lehet több szexpartnere.

Másrészt a szexjapcsolat nem igazi kapcsolat. A kérdés arra vonatkozott, nem a dugó pajtikra

2021. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
14%

"A kérdés arra vonatkozott, nem a dugó pajtikra"

A kérdés a párkapcsolatokra vonatkozik igaz, de nincs párkapcsolat ha az egyik fél szexkapcsolatokkal is tökéletesen elvan.

És nem, nem a nők tartanak több szexpartnert egyszerre hanem a férfiaknál jellemző.

De ezt nyilván te is tudod

2021. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
80%
Szexkapcsolatot, randikat, bokókat, figyelmet sokat kaphat, ha az ember nő. De komolykapcsolatra ugyan olyan kevés az esély, mint egy átlagos férfinak.
2021. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
85%
Komoly kapcsolatot találni nőknek sem könnyebb, csak másképp nehéz.
2021. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:

#25 Mit támasztok alá? Az a nő, aki szex kapcsolatot akar csak, nem potenciális alany komoly párkapcsolatra. Attól, hogy szex kapcsolatban vannak, nem jut automatikusan egy férfire több nő, ugyanis nem biztos, hogy a férfi nős, vagy van más kapcsolata. Sokszor barátilag összejárnak, mert egyik sem akar többet. Illetve sok férfi csak szexet akar, ilyen alapon nekünk is kevesebb potenciális jelölt van párkapcsolatra.

#42 Te nem vagy incel. Az incel az, aki semmilyen nőhöz nem jut. Te ugyanolyan válogatós vagy, mint egy válogatós nő. Jól teszed. Üdv a normális szinglik táborában.

2021. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!