Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellene nőknek közepes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene nőknek közepes vagy rossz külsővel rendelkező "egyszerű melósokat" választani párnak?

Figyelt kérdés
Milyen értéket képviselnek, amitől olyan jók lennének kapcsolatra, és megérné velük lenni? Mi az, ami nem vesznek észre a nők bennük a "felszínességük" miatt?

2021. aug. 25. 15:09
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/163 anonim ***** válasza:
68%
73 ezt hol álmodtad?😄
2021. aug. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/163 anonim ***** válasza:
69%
A 61es és a 69es a legszebb példát prezentálták a kérdés megválaszolásához, hogy miért nem a söpredék közül választunk párt. A külső ezek után teljesen mellékes, de gyanítható hogy illik a belbecshez.
2021. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/163 anonim ***** válasza:
69%

"A 61es és a 69es a legszebb példát prezentálták a kérdés megválaszolásához, hogy miért nem a söpredék közül választunk párt."

Mindkettőt én írtam, és teljesen jól írtam. 69-et törölték, de azt is amire reagáltam (még szép, különben teleszemetelem a kérdést)

Na most természetes hogy nem a söpredék közül választunk párt, nagyon jól írtad.

Pontosan ezért kerüljük el normális emberek az olyan nyomorult gerinctelen szukákat mint akik itt is megmutatkoznak.

Nyilván most jön a kérdező az ő képzeletbeli barátjával, de nem érdekel senkit, mert akinek egy ilyen szuka kell párnak mint ti, az meg is érdemli a sorsát.

Az a helyzet hogy jóérzésű ember az ilyeneket messziről kerüli még akkor is ha nincsen jobb, mert ennél a magány is sokkal jobb.

De több szerencsésebb, boldog házasságban élő itteni hozzászóló is szintén rámutatott hogy mennyire nem vagytok ti rendben emberileg, akik itt verik a nyálukat. Erősen gyanítható hogy az itteni női söpredék egy olyan férfiaknál teljesen sikertelen réteg, akik az incelekkel hozhatók párhuzamba, hiszen ennyi frusztrált kreténséget nehéz lenne összehozni egy egészséges lelkületű embernek, nőnek. Úgyhogy kívánok nektek mihamarabbi sikeres gyógyulást a lelki nyomorotokból!

Jobbulást!

2021. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/163 anonim ***** válasza:
82%
Agyvérzést ne kapj, te szukázó nyomorult. Gondolj a kecskédre, bocs, a bombázó feleségedre 🤣
2021. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/163 anonim ***** válasza:
77%
Szegény kecskét sajnálom csak🤢🐐
2021. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/163 anonim ***** válasza:
81%
#76 és még béna is szegény, kiderült hogy mindkét nickről ő mocskolódik. Mondjuk egyértelmű volt 😂
2021. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/163 anonim ***** válasza:
42%

De jót röhögtem! Már azt sem tudják kivel beszélnek, de azért megy az ész osztás. Két nick azonos, meg söpredék, meg sajnálják a kecskét... 😂😂😂


Azt sajnálhatod hogy nincs olyan remek férfi az életedben mint én. Ha már az egészt poszt személyeskedésbe ment át. Hidd el, semmi túlzás nincs az írásomban. Sőt egyre jobban érzem magam, látván hogy a világ mennyire lesüllyedt a fetőbe és a nemek mennyire anslussz módon átmentek egoistába. Huhhh, nem semmi!


Viszont most indulunk megünnepelni a házassági évfordulónkat, sorry, ennyi időm volt reagálni!



Mekkora poén már hogy az egész nem poén hanem igaz! Jobb időzítést ki sem lehetett volna találni! 😉

2021. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/163 anonim ***** válasza:
71%

Te szerencsétlen. Azért írtam a 73-ban hogy a 61 ÉS 69-nek megy mert 2 különböző nick volt, bár ugyanaz a szöveg. Majd te a 74-ben szépen lebuktattad magad, ott van feketén fehéren hogy mindkettőt te írtad 💩


Házassági évforduló? Csókoltatom Marcsát 🤣

2021. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/163 anonim ***** válasza:
14%

Te kedves férj! Ugye a kecske beleegyezésével történik minden?

Hanyadik évet tapossa veled szegény?

2021. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/163 anonim ***** válasza:
81%
81 Annyira lehet tudni hogy mindenhol te hányod a mocskot 🤣
2021. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!