Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellene nőknek közepes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene nőknek közepes vagy rossz külsővel rendelkező "egyszerű melósokat" választani párnak?

Figyelt kérdés
Milyen értéket képviselnek, amitől olyan jók lennének kapcsolatra, és megérné velük lenni? Mi az, ami nem vesznek észre a nők bennük a "felszínességük" miatt?

2021. aug. 25. 15:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/163 anonim ***** válasza:
19%

"Rengeteg ilyen pocskondiázó kérdés és válasz van, ha te nem tartozol ezek közé, akkor nem te vagy a célközönség."

Többek között ez a kérdés itt

És a válaszok jórésze is, az enyémeket is beleértve természetesen. Ne csodálkozz ha pocskondiázó kérdésre olyan választ is kapsz!

Nem incel vagyok, és írnak azok ide sok hajmeresztő baromságot, de a tieid semmivel sem különbek ám

Rácsesztél, mert hiába az inceleket veszed célba, de most akkor is a férfitársadalmat, és végsô soron sajat magadat talàlod el a köpettel.

Undorító hozzáállásoddal örülhetnél hogy van neked normális párod, nemhogy köpködsz itt emberekre mert incelek, vagy egyszerű melósok, vagy mert mocskos férfiak vagy akarmi más

Pont az ilyen ember nem érdemel párt maga mellé mint te

2021. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/163 A kérdező kommentje:

"Rácsesztél, mert hiába az inceleket veszed célba, de most akkor is a férfitársadalmat, és végsô soron sajat magadat talàlod el a köpettel."


Bocs, ha szerinted az köpködés, hogy nem külsőtől függ, hogy ki milyen ember ÉS teljesen normális dolog, ha valakinek alapvető igénye, hogy számára vonzó párja legyen, akkor magadból csinálsz h.ülye idiótát itt. Ugyanis én ezt állítottam, semmi többet. Csak annyit, hogy nem lesz automatikusan semmilyen emberi értéke attól senkinek, hogy nem néz ki jól, vagy épp nem tanult ember. Az ellentétét sem állítom.

Hogy te mit szenvedsz itt, és hogyan forgatod ki, amit mondok, arról én nem tehetek. :)

2021. aug. 25. 17:00
 33/163 anonim ***** válasza:
36%

Szimpla provokatív kérdés! Legalább élvezkedhettek egyet. Óóó incelek...óóó buta senkiházik...


Én házas férfi vagyok, de hányok ettől a kettős mércétől!


Kérdező! Én voltam melós, van több szakmám, a faiparban mondhatni művészi szintű dolgokat csinálok, ma már csak hobbiból. Aztán lett pár diplomám, egzisztenciám stabil. Feleség, gyerek. A külsőm relatív, de eladható voltam mindig is.


Gyere, találj fogást rajtam. Valahogy bántja az igazság érzetem hogy itt a gyk-n mindig szabadon lehet gyalázni a férfiakat, még ha nem is nyíltan, de mindig ide lyukadnak ki a dolgok.


Gratulálok!

2021. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/163 anonim ***** válasza:
71%

"hogy nem külsőtől függ, hogy ki milyen ember"

Én nem azt írtam hogy a külsőtől függ, pont nem ezt, hanem éppen az ellenkezőjét. Inkább szerinted függ a külsőtől mert szerinted aki külsőre nem vonzó egyszerű melós, az mar nem is rendelkezhet kiemelkedő belső tulajdonságokkal

A kérdés alapjan ez a TE véleményed, nem az enyém

"...teljesen normális dolog, ha valakinek alapvető igénye, hogy számára vonzó párja legyen"

Ilyet sem írtam hogy ez problémas lenne, ellenben az ellenkezőjét (azt választasz akit akarsz) igen

Most ki forgatja ki kinek a szavait?

"Csak annyit, hogy nem lesz automatikusan semmilyen emberi értéke attól senkinek, hogy nem néz ki jól, vagy épp nem tanult ember."

Én sem állítottam hogy lesz auto ilyen értéke. Viszont te azt suggaltad hogy nem is lehetnek komoly értékei. Tudod, a lenéző fikázó stílusod suggalta ezeket

Most is árad belőled a buta arrogancia

Aztán meg te szenvedsz itt azon hogy néhány incel miket írt korábban, miközben magadat észre sem veszed

2021. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/163 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy nem számítana a külső. Ha nem számítana, hogyan néz ki a nő, akkor férfiakkal is összeállnánk, de mivel férfiként erre képtelenek vagyunk (kivéve a melegek), ezért a külső számít, igenis kell, hogy vonzó legyen egy nő számunkra! És a nőknek is, hogy vonzó legyen a férfi számukra.
2021. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/163 A kérdező kommentje:

"Viszont te azt suggaltad hogy nem is lehetnek komoly értékei. "


Nem sugalltam, egyszerűen hazudsz.

2021. aug. 25. 20:19
 37/163 anonim ***** válasza:
69%

"Nem sugalltam, egyszerűen hazudsz."

Másold be nekem hogy ki és hol állította azt hogy a vonzóbb emberek nem rendelkezhetnek soha nemesebb belső tulajdonságokkal!

Vannak ugyan jellemzőbb sémák egy sikeres és sikertelen embernél, de azt hogy nem lehetnek komoly belső értékei egy eléggé vonzó embernek azt szerintem senki nem állította.

És mivel senki nem állította ezt, ezért azt kérdezni ezek után hogy mégis miféle értékekkel bírhat egy átlagos nem vonzó melós férfi, az logikailag annak sugallata, erős célzás arra hogy ők bizony nem rendelkeznek, nem is rendelkezhetnek olyan tulajdonságokkal, hiszen azokkal egyértelműen kizárólag a te drága szerelmed (és a hozzájuk hasonlók) rendelkezhet ugyebár

A logika nem erősséged, vagy csak tagadni próbálod a nyilvánvalót, de hiába. Egyértelműen kibukott rég a gondolatmeneted.

Tehát itt te hazudsz!

2021. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/163 anonim ***** válasza:
24%

Könyörgöm! Ne etesd már ezt a feminista elvetemült bandát. Már lassan nem lesz fórum, ahol nem a férfiakat ekézik! Mindenhol megy a provokáció, a komplett világszintű média gépezet adja nekik a hátszelet. Mintha az egésznek majd valami pozitív hozadéka lenne.


Ma olvastam a 24.hu-n, hogy a cél a nemek összemosása, majd eltüntetése. Ez a sok agyatlan meg kiszolgálja ezt az ördögi tervet. 5 év múlva már nyíltan a fehér, házas, családos férfiak lesznek a célpontok? Ha már rá mer nézni a feleségére az nemi erőszaknak fog minősülni? Vagy mi lesz? Csak szimplán rájuk sütik hogy szexisták? Megkövezitek őket? Lehet röhögni rajta, de a trend már ma is ez. Itt nem incelekről meg lűzerekről kellene beszélni, hanem arról, hogy kiherélik a férfiakat hathatós háttér támogatással. Sebaj, a férfiak nélkül nem lesznek igazi nők sem, bár ez a folyamat is eléggé látványosan beindult. Azért csak asszisztáljatok hozzá, ezért külön gratula nektek.

2021. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/163 anonim ***** válasza:
30%
Az a baj, hogy sok férfi nem tudja, hogy hol a helye. Ismertem én is egy autószerelő srácot. Helyes volt, meg voltaképp művelt is. De jogász meg orvos csajoknál próbálkozott, aztán amikor nem lett belőle semmi, akkor szidta az egész női nemet. Szerintem egyértelmű, hogy egy orvos nem fog leállni egy autószerelővel. Lehet emiatt megsértődni, de ez van.
2021. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/163 anonim ***** válasza:
31%

Villanyszerelő vagyok, a párom pedig diplomás, középvezető grafikus.


Fizetés terén valamivel jobban keres mint én, de nem vészes a különbség.


Mivel nekem a hobbim a grafika, amit elég komoly szinten űzök ezért mindig megvan a közös téma és volt már olyan is, hogy én segítettem neki valamiben mert én már csináltam olyat. Mindkettőnket érdekel a művészet, valamint olyan dolgok mint például kimenni a dunapartra egy vászonnal és festeni valamit. Az épületeket, autókat, szobrokat mindig kivesézzük, hogy mi a véleményünk róluk.


Van lakásom, autóm - igaz csak egy tíz éves - és tudok főzni, mosni, takarítani, ami mind alap dolog. Mindig megjavítom a cuccait, az anyja dolgait vagy a lakásban bármit amit kell, illetve minden szakmunkán spórolni tudok emiatt. Ő is élvezi amikor segíthet nekem és együtt csinálunk valamit (cicaházat, bútor összeszerelést, nyuszijátékokat, stb).


Mindig számíthat rám amikor valami történik, sose mondok neki nemet és mindig igyekszem segíteni ha tudok. Ügyintézésnél például megyek vele mert tudom, hogy utálja ezeket a dolgokat. De most is volt egy olyan hetünk amikor napi 16 órákat mentünk folyamatosan mert valami váratlan közbejött. Persze mindig mondtam neki, hogy megoldjuk szépen és így is lett.


Magamat inkább konzervatívabbnak, őt pedig liberálisabbnak nevezném ha már muszáj ragaszkodni ezekhez a cimkékhez. Ezzel jól kiegészítjük egymást mert minden dolgot több szempontból meg tudunk vizsgálni, aztán megbeszélni, hogy mi a jó döntés.


Játékokban, kvízműsorokban általában sok a döntetlen köztünk, illetve bizonyos témában erősebbek, másban gyengébbek vagyunk, amit természetesen ki is használunk ha egymás ellen játszunk. :D De műveltség terén alapvetően hasonlónak érzem a párosunkat.


Jól érezzük magunkat, utazunk, kirándulunk, élvezzük az életet mivel tudjuk, hogy a gyerek után már sokkal nehezebb lesz ennyi időt együtt tölteni.


Részemről ennyi a válasz.

2021. aug. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!