Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellene nőknek közepes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene nőknek közepes vagy rossz külsővel rendelkező "egyszerű melósokat" választani párnak?

Figyelt kérdés
Milyen értéket képviselnek, amitől olyan jók lennének kapcsolatra, és megérné velük lenni? Mi az, ami nem vesznek észre a nők bennük a "felszínességük" miatt?

2021. aug. 25. 15:09
 111/163 anonim ***** válasza:
14%

Mekkora idiotizmus kell ahhoz, hogy látatlanba nyomják ezt a férfigyűlöletet. Incel, meg kecske, meg félanalfabéta... :D


Ennyit tudnak kB. Ja meg a piros x-et nyomni. XD

2021. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/163 anonim ***** válasza:
66%
Bolond skizó de jól elbeszélget és egyetért magával a 2 és fél és a 3 pipás mickjein amikről pár oldallal korábban már bevallotta hogy mindkettőt ő írja 😂
2021. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/163 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, annyi személyisége van, hogy a bombàzó felesége is ő maga :D

Biztos jól telt az évforduló :D

2021. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/163 anonim ***** válasza:
31%

Ezek itt jól elpipálgatják egymást

Femináci pontozóbrigád, nagyon ráérnek, ingyenélők lehetnek

2021. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/163 anonim ***** válasza:
51%

Sebaj, te és én szerintük egy ember! :D Én feldobtem a találkozó, vagy legrosszabb esetben a privát lehetőségét, de itt már inukba szállt a bátorságuk. Baj lenne az intelligenciámmal? Nem hinném, ugyanis az intelligencia az egy problémára adott válasz reakció, pl. hogy egy égő házból ki tudsz-e jutni vagy sem. A provokatív kérdésre, majd a tipikus férfi gyalázásra adott válaszaimnak köze sincs az intelligenciához, pusztán csak visszadobálom a labdát. Én legalább összeszedettenbkommunikálok, mondhatni csak eljátszom veletek. Nálatok ugrik a tű, mint a 12 éves kislányok akik egy csoportba verődtek, megy a buta egymást támogatva való cinkelődés. Nem baj, csak lenne benne egy kis szín, egy kis változatosság. Most mondjam hogy unalmasak vagytok? Vagy ennyire futotta?


Innentől kezdve nem én futok vissza, nem én húzódom be a csiga házamba. Nyugodtan lehet velem találkozni, úriember leszek, meghívlak egy teára. Incel lennék egy lúzer? :D Sosem voltam egyedül, mára meg már családom van. Ja, hogy proli munkás lennék? Nyugi van pár diplomám, de mellette van pár szakmám is. Nem én vagyok az, aki nem mer lépni...


Nekem megérné látni az arcodra fagyott mosolyt! ;) Főleg hogy valami idétlen 25 éves gyereknek gondolsz. Ha már itt tartunk, az az érzésem nem vagyunk egy generáció.


https://www.youtube.com/watch?v=T8NUvfWaBqk&list=RDT8NUvfWaB..


Nekem ebben volt még részem A-Z-ig, beleértve a csajozás részét is, kb. így volt! ;)

2021. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/163 anonim ***** válasza:
0%

115#

Ez az izé, akarom mondani zene szörnyű!

Te ezt hallgattad?

Mintha az agyamat tépnék éppen, olyan hallgatni

Hát nem vagyunk egy generáció az biztos

Én csak az Eddát bírom abból a korból, semmi mást, főleg hazait

Amúgy én lennék akivel kevertek ezek, csak sajnos rosszul esett ez a videó

2021. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/163 anonim ***** válasza:
55%

Még mindig magával beszélget…

Remélem, végigolvastad a kommentedet, amit magadnak szántál, mert más nem fogja…

Mindazonáltal neked van itt bizonyítási kényszered, te érzed azt, hogy meg akarod mutatni, hogy vagy valaki.

Nekünk nem kell a te elismerésed, anélkül is tudunk élni.

Nem is értem, miért kellene bármit bizonygatnunk olyasvalakinek, akit semmibe nem nézünk.

2021. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/163 anonim ***** válasza:
18%

Lehet neked szörnyű, nekem meg extra jó élményeim vannak abból a korból. Mivel a moho sapiens és az r-go foglalkozott a kiskatonákkal néhány zenéjében, így amikor az ember katona volt, az őrségben a ködben éjjel kettőkör elgondolkozott a civil életéről. Na meg a barátnőjéről. Kívülállóként foggggalma sincs az embernek olyan dolgokról, amiket nem élt át. Az edda is ment éjjel-nappal, de annak más volt a feelingje. Persze mindez kazettáról, esténként walkman-ről az R-105-ös rádióból kiszerelt akkummulátorral.


Nyugi, mentek a komolyabb zenék is... :D

2021. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/163 anonim ***** válasza:
30%

117. Aki a másikat semmibe nem nézi, az szerinted mit kap az élettől? Annyira komolynak, okosnak akarsz látszani, aztán az elemi szabályokkal sem vagy tisztába. Aki valamit akar az életben, az előbb ad. Hidd el, engem nem érdekel hogy te ki vagy, a fricskáidon is csak mosolygok, meg a hárításaidon is. Én bizonygatok valamit? :) Én csak nyílt lapokkal játszom, te hajtogatod gyávaságból ugyanazt. Azt hiszed hogy ezzel mattot adsz? Az én életem halad a jó kis kerékvágásba, tele vagyok célokkal, tervekkel. Abban igazad van hogy van egy rossz tulajdonságom, az meg a gyk okozta perverzió. Valahol jól esik látni, hogy jó az irány amit már réges-régen kitűztem.


Erőlteted itt a nagy lenéző stílust hogy magammal beszélgetek, meg senki sem olvassa el amit írok... dehogy is nem! Te is elolvasod, erre szoktál 2 bites módon reagálni, mivel a kiránynődet már csak két paraszttal véded. Engem nem zavar, nem én vagyok aki gyáva! :D


Ha te annyira biztos vagy magadba, és a rólam alkotott képbe, hajrá, találkozzunk! Azt is tudom hogy a mai fórumok tele vannak anonim senkikkel, pillanat emberekkel, megmondó emberekkel. Azt is tudom hogy a mai emberek többsége egy bődületesen nagy nulla, a mának él céltalanul, tervek nélkül. Oké, nem számít. Na, itt vagyok én aki vállalja magát. Hmmm, ilyen kemény dió lennék egy anonim "nőnek" ott a vonal végén? Én valós vagyok, meg merem mutatni magam, ellenben az itt felsorakozó 99.9%-nak. Nyugi, nem akarlak megdugni mint az anonim férfiak 85%. Nem akarok szexet, mint az anonim pasik 99.9%-a. Nincs rossz szándékom, miért is lenne?


Nem erőltetem a dolgot, ne félj. Csak arra célzok, hogy ha bizonyítani kell bármit nem futok el. Sosem tettem. Lehet hogy itt mindenki keménykedik a %-a, meg a nick neve mögül. Boccs, én nem az a generáció vagyok.


A másik kommentelő kolléga meg egy másik hús-vér ember, a skizó hajlamaidat felejtsd el. ;)

2021. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/163 anonim ***** válasza:
13%

Menthetetlenül hülye vagy:D

Az a te legnagyobb bajod, hogy az értelmezés sem megy.

Azt, hogy itt a normális kommentelők teljesen hülyének néznek és kiröhögnek, képes vagy úgy értelmezni, hogy gyávák, sunyik, és nem mernek veled talàlkozni, mert senkit nem érdekel, hogy te kiről mit gondolsz.

Kb ilyen lehet galambbal sakkozni, mint veled kommunikálni.

Full értelmetlen, mert úgysem éred fel ésszel.

További sok sikert a házasságodhoz magaddal, és a párhuzamos univerzumodban, ahol diplomás vagy, és van életed!

2021. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!