Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellene nőknek közepes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene nőknek közepes vagy rossz külsővel rendelkező "egyszerű melósokat" választani párnak?

Figyelt kérdés
Milyen értéket képviselnek, amitől olyan jók lennének kapcsolatra, és megérné velük lenni? Mi az, ami nem vesznek észre a nők bennük a "felszínességük" miatt?

2021. aug. 25. 15:09
 131/163 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező!

Nem találtam ezt a kérdést a hosszú listádban, pedig pont ott a helye ennek is

Pont ugyanolyan szánalmas és provokatív mint a többi

2021. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/163 anonim ***** válasza:
78%

Ezzel a kérdéssel is az a baj, hogy a GyK világában két párhuzamos univerzum van és ennek a két univerzumnak a tagjai teljesen máshogy definiálnak dolgokat, tulajdonságokat, személyeket.


Incel az "A" univerzumban: olyan férfi, aki annak ellenére van egyedül, hogy szeretne nővel érzelmi és szexuális kapcsolatot, de ez nem jön össze neki.

Incel a "B" univerzumban: olyan "férfi", aki gyűlöli, tárgyként kezeli a nőket és másokat hibáztat a saját sikertelenségéért. Mentálisan instabil és potenciális veszély a társadalomra, különösen a nőkre.


Feminista az "A" univerzumban: Olyan nő, aki külön jogokat akar kivívni a nők számára a férfiak kárára.

Feminista a "B" univerzumban: A nők egyenjogúságát szeretné kivívni.


Csinos nő az "A" univerzumban: Jó alakú, szép arcú, erős szexuális kisugárzással rendelkező (fiatal) nő

Csinos nő a "B" univerzumban: Ápolt és az öltözködésére odafigyelő nő


Melós az "A" univerzumban: leginkább fizikai munkát végző ember, de lényegében mindenki, aki nem vezető beosztásban van.

Melós a "B" univerzumban: önállótlan, igénytelen, fejlődni nem akaró betanított vagy segédmunkás legalább 1 szenvedélybetegséggel, alacsony intelligenciával.


Szóval amíg ennyire különbözően vannak értelmezve dolgok, addig építő vita illetve beszélgetés nem fog itt kialakulni, csak veszekedés. De az minden nap.

2021. szept. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/163 anonim ***** válasza:
85%

Kiegészítés: jó nő "A" típus: tényleg az, jó test, szép arc.


"B" típus: átlagos, igazából semmi extra, tucat+1


"C" típus: kifejezetten taszító látvány, részletek nélkül. Nekem itt a gyk-n a "B" és "C" típusokhoz volt közöm, természetesen ők jó nőnek tartották magukat. Nem probléma, de sok kellemetlenségtől kímélnének meg magukat ha lenne egy egészséges önképük.


Volt amikor egy negyvenes pasi rámírt, szegény azt hitte nő vagyok. Előadta hogy ő mekkora sztár, milyen jól néz ki stb. Küldött egy fotót, jót nevettem rajta.


Szóval itt sokan jóval többet képzelnek magukról, mint ami a valóság.

2021. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/163 anonim ***** válasza:
30%
Ugyan, hagyd. Tipikusan savanyú a szőlő. Ha nem üti meg a mércét egy nőnél, persze, hogy a nő a hibás, és nem ő.
2021. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/163 anonim ***** válasza:
20%
Jól van, te csak tudod. Férfi szemmel is köröket vertem bármilyen téren az olyan nőkre, akik magukat jó és igényes nőknek tartották magukat. Nem ők, hanem én nem folytattam tovább velük az ismerkedést, ugyanis nem volt értelme.
2021. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/163 A kérdező kommentje:

135


Akik tényleg igényes, jó nők, azokkal nem lesz lehetőséged itt ismerkedni.

2021. szept. 9. 23:26
 137/163 anonim ***** válasza:
27%

Tiszta tragédia! Olyan elveszettnek is érzem magam. 😂


Sosem voltam egyedül,most sem. Viszont olyan jó érzés tükröt tartani itt egyeseknek. Az meg külön fantasztikus, hogy folyamatosan ekézni próbálsz, ami köszönő viszonyban sincs a valósággal. Kicsit perverz vagyok bevallom! 😆

2021. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/163 A kérdező kommentje:

Kinek tartasz tükröt?

Nem ekézett amúgy senki, te szerencsétlen. :) Nem rólad szólt, amit írtam. Aki igényes, jó nő, az alapból nem valószínű, hogy fog itt ismerkedni, így értettem.

2021. szept. 10. 11:33
 139/163 anonim ***** válasza:
27%

Szerencsétlen? 😂


Legyél annyira szerencsétlen mint én, jól járnál vele! 😉


135-nek céloztad, azaz nekem. Értettem a válaszod, azért írtam rá azt amit. Mivel itt nincs igényes és jó nő, ezért teljesen el is vesztem... Jók ezek az ált. iskolai alsó tagozatos nyelvtan és szövegértelmezési kurzusok!


Legközelebb már versbe és rímekbe szedem a mondanivalóm.


Azt még nem tudom hogy időmértékes vagy szótagszámláló verselés legyen, esetleg magyaros, szimultán ritmus vagy szabad vers... 🤔 Csak hogy emeljünk a komolyság mértékén. 👍

2021. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/163 A kérdező kommentje:
Igen, egy szerencsétlen nyomorult vagy, jól olvastad. :)
2021. szept. 10. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!