Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellene nőknek közepes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene nőknek közepes vagy rossz külsővel rendelkező "egyszerű melósokat" választani párnak?

Figyelt kérdés
Milyen értéket képviselnek, amitől olyan jók lennének kapcsolatra, és megérné velük lenni? Mi az, ami nem vesznek észre a nők bennük a "felszínességük" miatt?

2021. aug. 25. 15:09
 151/163 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem most már menjetek szobára nyugodtan!

Megérett rá a helyzet úgy látom

2021. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/163 anonim ***** válasza:
18%
A két hősnő csak lepontozni tud. Annyira már nem biztosak a dolgukban, beégniük meg ciki lenne. Persze ők a 75 és a 84%-os igazság, a tisztánlátás és az élettapasztalat bajnokai. 😎😂
2021. szept. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/163 anonim ***** válasza:
58%

150: Annyira magabiztos vagy, de sajnos annyira vagy értelmes, amennyire Alekosz, bár érdekes módon ő is felettébb annak képzeli magát. Csak két dolgot emelek ki: Nem tűnt fel neked, hogy a kommentek többségét nem ugyanazok írták (nekem ez a második kommentem).

És kétbitesnek nevezed az embereket: elárulom, 1 bit, mivel amire te gondolsz 1 biten tárolható. Mindegy, további jó arcozást.

2021. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/163 anonim ***** válasza:
44%
Összejott már a találkozó? Nagyon izgi. :)
2021. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/163 anonim ***** válasza:
18%

153. Ennyi? Most aztán bealáztál! 😂


0 és 1. Mondhattam volna itt bármennyi bitet, de tudom az a cél hogy hulyének nézz. Nem az embereket minősítettem hanem a 75 és a 84%-ost. Arcoskodom? Van mire! Ha tehetségrelen senkiktől zeng a világ, akkor több évtizednyi alázatos élet után nekem is lehet az, főleg hogy van mire.


Köss bele a mondanivalóm többi részébe. Elég szelektív a gondolkodásod! Mire is húzzam meg magam? Diploma? Sport? Család? Hobbi? Munka? Társadalmi megítélés? Ne viccelj már. Hidd el, egy ekkora ultra hulladék világban álló csillag vagyok az égen. Persze vannak mások is rajtam kívül, de azért ne tartsunk már ott, hogy az értékes emberek húzzák meg magukat, mert az idióták egóját sérti...


Egy ilyen súlytalan, közröhej, napisz*r szintű oldalon is vállaltam magam, nem én kussoltam be. Ha meg csak az adok kapok személyeskedésre megy ki a játék, akkor szólj. Az itteni emberekkel ellentétben nem nekem van problémám alkesz bunkó családdal, férjjel, feleséggel, nem én vagyok a drogos, nem én dugok fűvel-fával. Nem nekem volt agresszív apám, nem én gyűlölködöm zsigerből mindenki felé, akinek jobban megy. Nem én teszek fel degenerált, sok esetben általánosító kérdéseket. Soroljam még? Minek? Boccs ha belerondítottam ebbe a belterjes közegbe, tönkretettem a bulit.


A kétbites fogalom jelentésének meg ugorj neki még egyszer. A>B, A=B, A<B A1 B1 A0 B0

Komparátor


Ciki amikor magas lóról osztod az észt... 🤭 Szerintem hagyjuk a további eszmecserét. Nem értem hogy miért lett itt fő cél az, hogy minden áron bizonyítani akarjátok hogy életképtelen bolond vagyok! 😂😂😂 Néha szórakoztató ez az izzadságszagú erőlködés a részetekről. 😊

2021. szept. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/163 anonim ***** válasza:
31%

"Nem értem hogy miért lett itt fő cél az, hogy minden áron bizonyítani akarjátok hogy életképtelen bolond vagyok!"

Igazolni akarják a sajat nyomorukat, a masik nemre harítva a problémát, annak forrását a másik nem (vagy annak egy része) tagjaiban találva meg.

Mondjuk aztán sikeresen igazoljak hogy mekkora lelki nyomorban élnek, mert ennyi mocskot összehordani egészséges lelkületű ember nem tud mint ezek itt

Igazából kár minden szóért amit rájuk pazarolsz

2021. szept. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/163 anonim ***** válasza:
55%

Nem veszitek észre, hogy ti erőlködtök izzadságszagúan?

Ezt a vak is látja, hogy ti akartok itt bizonyítani, mi csak kiröhögünk titeket, mert mást nem vàltotok ki az emberekből…na jó, szánalmat is.

Ez azért sajnálatos mindenképp, hogy ilyen elmeállapotú emberek kezeletlenül lófrálnak a normálisak között.

2021. szept. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/163 anonim ***** válasza:
31%

"Ez azért sajnálatos mindenképp, hogy ilyen elmeállapotú emberek kezeletlenül lófrálnak a normálisak között."

Ezt valahogy mi férfiak is írhattuk volna rólatok

Az ilyen szintű elvetemülten frusztrált gyűlölködő hozzáállás beteges és veszélyes.

Remélem végül ráveszitek magatokat végül az önkéntes kezelésre, mert a társadalomra is veszélyes lehet ez a buta gyűlölködés

Jobbulást csajok!

2021. szept. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/163 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon kreatív voltál, lemásoltad, amit én írtam, csak pepitában. Jár a taps. 👎🏽
2021. szept. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/163 anonim ***** válasza:
31%

Gyűlölködő kis férgeknek viszont csak egymás pontozgatása jár

Élvezzetek rá nyugodtan!

2021. szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!