Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellene nőknek közepes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene nőknek közepes vagy rossz külsővel rendelkező "egyszerű melósokat" választani párnak?

Figyelt kérdés
Milyen értéket képviselnek, amitől olyan jók lennének kapcsolatra, és megérné velük lenni? Mi az, ami nem vesznek észre a nők bennük a "felszínességük" miatt?

2021. aug. 25. 15:09
 121/163 A kérdező kommentje:

Én max átfutom, amiket írogat. :D


A kezdedek óta hajtogatott férfigyűlöleten röhögök még mindig. Ha valakinek konkrétan ők nem szimpik, akkor az férfigyűlölő?


Azt kifejtettem, hogy senkit nem nézek le azért, mert "melós".

De ha semmibe veszi azt, amit mások kemény tanulással, munkával értek el, és azért csinál valami színvonaltalan szagamunkát, mert elcs.eszte az életét, akkor nem fogom túl sokra tartani. Nem értem, ezzel mi lenne mégis a probléma.

Meg nem tudom, miért nem értik meg, hogy különbség van mondjuk egy jó asztalos/burkoló/festő/akármi között, aki szívvel-lélekkel és komoly hozzáértéssel csinál vmit és egy alkoholista szalagmunkás között.

Nem tudom, miért én lennék a felszínes, beképzelt utolsó qrva, mert az utóbbival soha nem állnék le. Vagy nem kell, hogy alkoholista legyen, elég az, ha buta, műveletlen, nincs közös téma, és mondjuk még normálisan írni sem tud. Elég kellene legyen, hogy "érző szíve van" és nem csalna meg?


A másik meg, hogy az, hogy valaki nem kéne párnak, nem azt jelenti, hogy lenézem, nem veszem emberszámba.

Csak én egy életre kerestem párt, ezért szempont volt az is, hogy egymáshoz illőek legyünk, és meglegyen a hasonló életvitel, közös téma.

És nem mentem soha a pénzre, azzal pl. semmi bajom nem lett volna, ha mondjuk ápoló/mentős/tanár/egyéb hasonló a másik, és még a havi nettó 200 sincs meg.


Az meg, hogy a társadalom szemében így meg úgy, elég nagy öngól volt, mivel engem megbecsülnek a munkahelyemen, családomban, párkapcsolatomban, így nem sok gondom van azzal, hogy a társadalom szemében mi is vagyok én, és ha még lenne is, az sem érdekelne, ugyanis elősorban magamnak és a páromnak szeretnék megfelelni, nem érdekel úgy generálisan a tömeg véleménye.

Az itt hisztiző kopóké meg még annyira sem.

2021. aug. 31. 14:09
 122/163 anonim ***** válasza:
80%
Még annyit hozzátennék, kérdező, hogy aki magára egyszerű melósként hivatkozik, az azért 99%-ban nem az alkotó asztalos, vagy a vállalkozást kiépítő kőműves. Hanem az, aki sosem tanult, érettségi után örült, mint majom a farkának, ha felvették a gyárba, és utána sem képezte magát. Mert aki ennél többet ért el, az nem fog magára egyszerűként hivatkozni, mert tudja, hogy nem az, tudja a munkájának az értékét. És az meg tényleg érthetetlen, hogy vki úgy, hogy ennyire vitte életében, azon vinnyog, hisztizik, vekeng, hogy a tip-top, csinos nők miéééért nem adnak neki esélyt - mert nem egy olyan volt itt gyk-n is, aki elkezdte, hogy jaj, őneki a gyáros nő nem kell, mert az ronda meg buta meg cigizik, és neki a farka a csinos, értelmiségi, irodista nőre áll fel. Mintha ő akkora szellemi óriás lenne.
2021. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/163 anonim ***** válasza:
14%
128: Kérdező, én viszont a legnagyobb jóindulattal sem értem, mi a relevanciája a kérdésednek? Azt írtad te nem kezdenél ilyen emberekkel. Oké, de kit érdekel? Főleg, hogy még írtad is, hogy van párod. Így már végképp kizárólag a provokáció lehet a kérdésed célja.
2021. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/163 anonim ***** válasza:
78%

Eleve rossz a kérdés! Írsz egy full általánosítást, majd a 121. válaszban megmagyarázod hogy hogyan érted.


Nem sértő? Akkor cseréld ki a "nők ek" szót férfiakra. Ha már általánosítás, akkor írtad volna hogy az "embereknek". A nők között is rengeteg az unalmas és értéktelen személy. Mivel ez a komment is le lesz pontozva így tökéletesen látszik a probléma lényege. Sőt az egész pontozósdi egy nettó baromság, ezzel csak a klikkek számát növelik, meg a lapon töltött időt. A lényeg a konfliktusok teremtése. Itt már régen nem az objektív témáról szól a beszélgetés, hanem csak azért is, személyes adok-kapok. Egy válasz kinek milyen. Azt is látni, ne is tagadd, hogy látványos a női összezárás, főleg hogy az ilyen fórumokon bőven magasabb számban képviselteti magát a női nem. Az ilyen témák meg az elvált, megcsalt, megcsömörlött emberek gyűjtőhelye. Női többség, rossz férfi minták, tapasztalatok... Elég egy komment, aztán ott a lehetőség rugdosni a képzelt mumust.

2021. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/163 anonim ***** válasza:
91%

Itt a kérdező azt nem akarta felfogni, hogy senkit nem érdekel ő kit választ és kit nem, főleg ha kapcsolatban van

De ő azért is hajtogatja a maga baromságát, becsmérelve embereket, és úgy állítva be mintha mindenki őt akarná megszerezni magának.

Nem érti hogy le sincs sz.rva hogy őneki ki vonzó és ki nem, viszont felháborító a stílus amit megenged magának. Gusztustalan a viselkedése

2021. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/163 A kérdező kommentje:

"Itt a kérdező azt nem akarta felfogni, hogy senkit nem érdekel ő kit választ és kit nem, főleg ha kapcsolatban van"


Bocs, de elég sokmindenkit szokott érdekelni. Pl. azokat, akik még kapcsolat mellett, arról tudva is próbálkoznak.


Amúgy a kérdés nem csak rólam szól, hanem minden nőről, akikre szoktak vergődni, hogy ez meg az meg amaz miért nem jó neki.

Ha azt állítod, hogy csak azért becsméreltem valakit, mert nem diplomás, hanem szakmunkás ("melós"), akkor szimplán hazug vagy.

A külseje miatt sem becsméreltem senkit.

A viselkedése alapján meg mindenki úgy ítéli meg a másikat, ahogy kedve tartja.

2021. szept. 7. 15:16
 128/163 anonim ***** válasza:
87%
Nézd, ez egy névtelen fórum, itt a szavaknak nincs ereje. Ha azt írom hogy én sikeres vagyok az életben, velem igazából mindenki csak jól jár, képzett vagyok, széles látókörrel, az a többségben negatív érzéseket kelt. Én ettől más leszek? Igazából egy jelentéktelen információ halmaz vagyok a gyk-n. Nem csak én, mindenki. Itt semmi sem valós. Évekig vitatkozhatunk gyakorlatilag a semmin! Mikor volt a gyk objektív? Kinek mi jön be.
2021. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/163 A kérdező kommentje:

128


Ez így van.

De azért kíváncsi vagyok, hogy a nőkre dühöngő, síró palik miből gondolják, hogy ők főnyeremények, és miért gondolják, hogy ha egy nő komoly kapcsolatot akar, nem kihasználást, akkor a valóban jó pasik helyett velük lenne szerencsés leállnia (igen, sok ilyen komment van).

2021. szept. 7. 16:02
 130/163 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj! Az itt feltett kérdések és kommentek zöme trollkodás, polgár pukkasztás vagy olyan szélsőség, amit a valóságban sosem merne feltenni az ember.


Emellett a többség panaszkodni, sírni, szemétkedni jár ide. Én hobbiból 40 éve figyelem az embereket, nekem az itteni jelenlétem egyfajta kíváncsiság. Van amikor én is kibillentek embereket, de csak a reakcióik miatt. Ami itt megy az nem a valóság! Amit itt olvasol, az a képzelet, a de jó lenne ha, vagy a nukleáris pusztulat egyvelege.


Átlagban egy házasságban nincs havi 15 szex, átlagban a nők nem modell macsókra hajtanak, átlagban a férfiak nem részeges drogos senkik, a nők nem ribncok, a férfiak nem sármos üzletemberek, de nem is ronda quasimódók.


Itt állandóan a szélsőségek általánosnak vett mondani valójából van probléma. Sőt, igazából bárki bármit ír, az valakinek probléma. Jó nekem? Á, hazudsz, te egy sz*r vagy. Sikertelen vagyok? Persze, lúzer vagy, esetleg nagyok az igényeim...


Elég ha én tudom hogy nekem jó. Hogy más erre mit reagál, már nem az én bajom!

2021. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!