Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellene nőknek közepes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene nőknek közepes vagy rossz külsővel rendelkező "egyszerű melósokat" választani párnak?

Figyelt kérdés
Milyen értéket képviselnek, amitől olyan jók lennének kapcsolatra, és megérné velük lenni? Mi az, ami nem vesznek észre a nők bennük a "felszínességük" miatt?

2021. aug. 25. 15:09
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/163 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak az érdekelne hogy hogy látod ki hány százalékos és hogy a mocskos szövegeid miért maradhatnak.


A feleséget meg könyörgöm hagyd már 😂 Már kiszórakoztuk magunkat. Úgy látszik van valami a levegőben mert egyre másra házasodnak mostanában az incelek, egy félanalfabéta, magát iskolaigazgatónak mondó sorstársadnak ma csendes, engedelmes modell felesége volt akit vezetni és irányítani kell 😆 Asszem ő nyert, az a feleség menőbb mint a tied 😏

2021. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/163 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen rosszindulatú, frusztrált, hazug kis méregzsákoknak kecske sem jut, nemhogy bármilyen nő:D
2021. aug. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/163 anonim ***** válasza:
30%
Azért a "melós" sokra viheti, ha van kitartása és dolgozni akarása. Sokan 8 általánossal megtanulnak ablakot berakni (ha ismered a vízmértéket akkor annyira nem rakétatudomány), csinálnak rá egyéni vállalkozást és szénné keresik magukat. (több kocsi, medence, stb...)
2021. aug. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/163 anonim ***** válasza:
21%

103#

Ha az a "bármilyen nő" titeket takar, akkor inkább a kecske köszi!

2021. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/163 anonim ***** válasza:
37%

Mekkora idiotizmus kell ahhoz, hogy látatlanba nyomják ezt a férfigyűlöletet. Incel, meg kecske, meg félanalfabéta... :D


Mint mondtam, nyugodtan írj rám privátba, vagy akár találkozhatunk is. Az jobb lenne, mert imádnám azt a pillanatot amikor az arcodra fagy a mosoly. Nyugi, elviszem a diplomáim, a végzettséget igazoló dokumentumaimat is, az újjamon lesz a karikagyűrű is. Vigyek képet a családomról is? ;)


Viszont utána itt a gyk-n egy nyilvános és őszinte bocsánatkérést várok el. Látod, én nyílt lapokkal játszom, én nem bújok el! :)


Ha már annyira biztos vagy magadba, vállald már be ezt is...

2021. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/163 anonim ***** válasza:
72%

Én meg megnézném a kérdező sikeres paliját élőben!

Aki itt gyalazkodik nő létére a gyakorin, az ne mondja mar hogy boldog párkapcsolatban él komolyan!

És ezt a gyalázkodást a kérdező kezdte a kérdésével, nem a hozzászólók valamelyike

2021. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/163 anonim ***** válasza:
55%

105 gondolom a látatlanban szukázással meg férgezéssel semmi gondod, ugye?

Hát…ha neked diplomád van, akkor pedig te vagy az élő példa arra, hogy a diplomával együtt sajnos nem adnak semmilyen intelligenciát…🤔

2021. aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/163 anonim ***** válasza:
31%

"gondolom a látatlanban szukázással meg férgezéssel semmi gondod, ugye?"

Jól gondolod, mert én írtam azokat, okkal

2021. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/163 anonim ***** válasza:
55%

Ja értem. Tehát neked lehet okod, egy nőnek viszont nem lehet oka rá, hogy leírja a rád illő jelzőket.

Alig kettős mérce.

El kell keserítselek:nem vagy te itt különb senkinèl, hogy többre tartsd magad.

Legfeljebb a szemétdombon lehetsz kiskakas ezzel a stílussal, amit megengedsz magadnak.

2021. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/163 anonim ***** válasza:
31%

"Tehát neked lehet okod, egy nőnek viszont nem lehet oka rá, hogy leírja a rád illő jelzőket."

Az okot a kérdező adta, a kérdésével majd a provokáló, de provokálatlan hozzászólásaival.

Erre volt pár csúnya válaszom

Ne aggódj, a jövőben is lesz, és másnak is

2021. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!