Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pár éven belül mennyi magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár éven belül mennyi magányos férfi lesz, ha a nők a tendenciák alapján egyre válogatósabbak lesznek?

Figyelt kérdés
Már most is jóval válogatósabbak a nők, mint pl 10 évvel ezelőtt. Amelyik férfi nem karrierista, "csak" egy "egyszerű" melós, a mai nők legalább 90%-ánál abszolút esélytelenül indul, a nők levegőnek nézik.Alap elvárás a nők jó nagy részénél, hogy a pasinak pl kocsija legyen, meg egyéb drága dolgok is, azért nyilván vannak olyan férfiak, akik ilyen olyan okokból nem felelnek meg ezeknek az elvárásoknak, a nők viszont már igen csak átnéznek az ilyen férfiakon. Vajon mennyivel több magányos férfi lesz pár éven belül a fentebb leírtak következtében?

2021. aug. 20. 20:11
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/136 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha nem tolja senki össze vissza a nasit meg a cukrot akkor baromi nehéz elhízni.


Azért kíváncsi lennék, hogy 1500 kalóriát hányan vinnének be tiszta étkezésből.

Csak gyors számolással 1500 kalória tiszta étkezéssel kb 1-1,1 kg élelmiszer. Na ha ezt te megeszed és éhezel 60 kg mellé akkor fejethajtok:D

2021. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/136 anonim ***** válasza:
17%

53: Kész vicc amit itt összehordtál. Az általad leírt nőkre is jut annyi pasi, hogy még válogathat is. Csak akkor indulnak be azok a szövegek, hogy "beéri szamárral is", amiben gyakorlatilag a nő saját magát szamarazza le.


Ellendben,ha férfiban vagy olyan mint amit leírtál, akkor esélyed sincs, sőt, még sokkal jobb paraméterekkel sem.

2021. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/136 Lachesys ***** válasza:
100%

Nehéz bevinni 1500 kalóriát tiszta étkezéssel?

Oké, számoljunk.

Reggeli 2 tojás, kis zsiradékon, egy szelet sonkaval, zoldseggel, egy szelet tk kenyérrel, egy teáskanál mézzel a teaba: kb 400 kalória.

Ebéd: ma épp Holstein szelet (kb 120g) 200 g kukoricás rizzsel, két kovászos uborka al: 600 kalória.

Uzsonna natúr görög joghurt 150g, cukormentes lekvárral: 300 kalória


Vacsora: 100 g füstölt marhasonka, 150 kaloria


És már kb elértük. Nincs benne nasi, és nőként én ennél bőrnek többet enni bőven.

2021. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/136 anonim ***** válasza:
100%

61 Te miket hordasz itt össze? Egy tányér lencsefőzelék, ami a kedvencem, valamilyen feltéttel már 800-1000 kalória körül van. Ha ehhez tojásrántottát reggeliztél pirítóssal, és még kávéztál is aznap, vacsorázni már nem is tudsz.

Én nem nasizok, cukrot nem is teszek a kávémba, üdítőket nem iszom, okés, néha péksütit reggelizem, de ennyi és 15 kiló felesleg van rajtam minimum.

2021. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/136 anonim ***** válasza:
79%

62

Igen, csak szar, csóró, lúzer pasi nem kell! Ahogy nektek se gáz Nő

Ha nem talaltam volna megfelelő férfit, akkor inkább egyedül maradtam volna!

Ti is válogattok ugyanugy!

Annyi, hogy dugasra azért kéne az átlagjulcsi is.


61

1200 cal (nekem)

Nagyon ehes vagyok! Folyamatosan.

Nekem hasam nincs, combon, popsim, mellem viszont igen.... és 64 kg vagyok jelenleg 160 cm.hez!

Éhes vagyok most is!😔 Aki nem hizekony, az ezt nem értheti.....

Az uram itt eszi a chipset epp, meg folyamatosan amit megkiván. Pizzasültkrumplikólasüti egytálétel MINDEN nap. Rantotthús persze kb minden második nap!

Lóf*szt nem mozog es 185 cmhez 80 kg. 😨😨😡 Örülök, hogy neki ilyen szerencséje van, én viszont valahogy irigy vagyok valahol...

Remelem a gyerekeink örököltek ezt....és nem az én hizekonysagomT


P.S

Nyaralásokon sosem figyelek, egyetlen hét alatt 10kg.ot magamra rántottam juniusban!

2021. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/136 anonim ***** válasza:
0%

Reggeliben nem kell mézet nyomni és egyből csökken a kalória:)

2 tojás + kenyér kb 250 kalória.

Ebéd: Karaj kalória kb 180, rizsé pedig 240. --> 420.

Joghurt lekvár. Hát nem csoda, hogy könnyű a kalória. Ehelyett mondjuk 300g krumplit megennél + valami húst akkor lehet nem jönne ennyire a kalória:D

Én is mondhatnám, hogy bazzeg de nehéz 3000 kalóriát enni... de ja nem mert ha benyomok egy tuc kekszet az 500 kalória, 100 g mogyi megint 500 és akkor már ott vagyok hogy nekem se kéne semmit, mert kis joghurt meg meg 2 tojás és 1500 kalória.


64-nek pedig mondom.

100g nyers lencse 350 kalória. Ez főve olyan 250-300g. Ha ezt betolod együltő helyben és éhezel akkor szólj:)

Az, hogy a főzelék ilyen olyan rántásokkal nyomja fel a kalóriát már nem az én hibám:)

Holnap szombat főzz meg vízben 100g lencsét és edd meg és szólj ha még mindig megennéd a szomszéd macskát is.

2021. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/136 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagyok a lencsétől, es kb az összes hüvelyestől is
2021. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/136 anonim ***** válasza:
0%
Akkor minek eszel lencsefőzeléket?
2021. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/136 anonim ***** válasza:
35%

Bocsi. Most látom h nem nekem irtad

65 voltam

2021. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/136 Lachesys ***** válasza:
100%

A holstein szeletek van egy tükörtojás is, plusz a zsiradék, amiben sül a hús. 500 kalórias főzeléket csirkerizstol tudtam rendelni, ahol kb nem használnak zsiradékot (ilyen 3g zsír van az ebedjeikben, durva).

A reggelihez a méz nagyonmax 60 kalória, nem hinném, hogy ezen múlik. Amúgy legtöbbször eritrittel iszom a teát, de mézzel finomabb.

A joghurtot pedig szeretem. Nyilván nem eszem minden nap, de látod, amikor néha megengedem, akkor rögtön egy etkezesnyi kalóriát vesz el. Igazából kb nem nasizhatok soha, amit más lányok simán megtehetnek, akik nem hizekonyak. De aki nem küzd ezzel a problémaval, az nem érti, hogy milyen szar, és ráadásul a kaja mindenhol körülvesz, mindenki kínálgat, nem olyan mint mondjuk a cigi amit akár teljesen kizarhatsz az életedbol, max néha az utcán látod...

2021. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!