Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pár éven belül mennyi magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár éven belül mennyi magányos férfi lesz, ha a nők a tendenciák alapján egyre válogatósabbak lesznek?

Figyelt kérdés
Már most is jóval válogatósabbak a nők, mint pl 10 évvel ezelőtt. Amelyik férfi nem karrierista, "csak" egy "egyszerű" melós, a mai nők legalább 90%-ánál abszolút esélytelenül indul, a nők levegőnek nézik.Alap elvárás a nők jó nagy részénél, hogy a pasinak pl kocsija legyen, meg egyéb drága dolgok is, azért nyilván vannak olyan férfiak, akik ilyen olyan okokból nem felelnek meg ezeknek az elvárásoknak, a nők viszont már igen csak átnéznek az ilyen férfiakon. Vajon mennyivel több magányos férfi lesz pár éven belül a fentebb leírtak következtében?

2021. aug. 20. 20:11
 81/136 anonim ***** válasza:
28%

Akár hiszed akár nem, nem nagyon vagyok az oldal aktív felhasználója incel témában sem. Tegnap jöttem fel elég hosszú idő után:)

Nem igazán azonosítom magam az incelekkel, és akár hiszed akár nem sportolok rendszeresen és mondjuk azt, hogy 1-2 reál tárgyon már túl vagyok:)


Azért mondtam, hogy semmi mert tényleg nem egy nagy erőfeszítés. Annyi, hogy jól kajálsz:) Viszont próbálj meg tiszta kajából 3000 kalóriát bevinni. Na az kemény. Nem Tuc snekkel, hanem csak csirke, rizs, zab, krumpli, pulyka, mogyoró.


Nekem voltak olyan napjaim, hogy 2 kávéval meg 2 szendviccsel kihúztam és semmi éhezés nem volt:)

Ez attól függ mennyire tág a gyomor és mennyire vagy hozzászokva az adott mennyiséghez.


Amúgy egy vékony alak és egy átlagos bőven elmegy kis pocival is akár. Ezekben úgymond semmi megterhelő nincs.

Az orvosi munkához gratulálok. Aki a tudásába invesztál azt mindig tisztelet illet meg.


Heti 5 szerintem sok egy nem sportolónak vagy olyannak akinek nincsenek versenyzői céljai. 3-4 intenzív bőven elég átlagban szerintem.

2021. aug. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/136 anonim ***** válasza:
89%
Most is a nőknek van beugatva, hogy hát miért nem fényt eszel, hogy merészelsz JOGHURTOT enni?! Aki meg nem tud izmot felszedni, csak széttárja a karját, hogy ez van.
2021. aug. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/136 anonim ***** válasza:
10%

82 Szerintem te csak szimplán hülye vagy:D

Vékonynak lenni és izmot felszedni 2 külön dolog.

A másik meg nem fényevésről volt szó, hanem arról hogy a jughurt + lekvár mennyiségben kb 150 g míg a krumpli + hús 400-450. A kettő között mennyiségben azért különbség van. Ezt egy általános iskolás matekkal megnézed mert 150<400 :)

2021. aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/136 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ha te édeset kívánsz? Vagy az le van szarva? Az életét élje le úgy, hogy egy qrva joghurtot nem tudott megenni? Nem egy tábla Milka csokit akar befalni.
2021. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/136 anonim ***** válasza:
0%

Most igazából nem tudom miből áll a vita tárgy azért vagyok tanácstalan.

Én inkább akkor kívánom az édességet, ha nem eszek, de inkább gyümölcs párti vagyok.


Ezt igazából magadnak kell eldönteni. Ha gondolod beáldozol egy étkezést ha ezzel csak a súlyod tudod tartani és eszel joghurtot. Viszont az opció ugyan úgy ott van, hogy lehetnél nem éhes csak nem édességet kellene enni.

Képzeld itt van mellettem 1 tábla milka. 100g 500 kalória. Ha eszel ebből egy kockát vagy 2-t akkor nem szedsz fel 200 kilót.


Van aki ehet egész nap milkát mégse fog elhízni akinek jobban oda kell figyelnie. Van akinek jut banán és majom is és van akinek csak az egyik.

Nem mondhatom azt, hogy nehogy egyél édességet mert meghalsz vagy +5 kiló mert az tényleg nem élet, de ilyenkor hozol egy döntést, hogy te tartod a súlyod ebbe ez fér bele akkor ezt eszed.

Amúgy régebben tettem fahéjat zabpehelyre. Az annyira nem rossz "édesség" szerintem, de édességes receptet tuti találsz a neten ha keresel minimális cukorral.

2021. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/136 anonim ***** válasza:
100%

De nem rólam van szó, én csak olvastam a kioktatást. Hála az égnek nem vagyok édesszájú, én húst szoktam kívánni mindig.


Csak elképzeltem, hogy valaki elér az élete végére, és visszatekint, és arra gondol, hogy "de jó, megérte mindennap éhesnek lenni".


És akkor ugyanez az nő nézze, ahogy a párja hét pofára tolja a sütit, mert neki milyen szuper genetikája van, meg főzze neki azt, amibe bele sem nyalhat... undorító, hogy ez a hozzáállás, hogy "hát ha neked megéri, hogy nem fogsz a fiúknak tetszeni, nyugodtan edd meg a joghurtot, te tetű".

2021. aug. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/136 anonim ***** válasza:
25%

Életed végén nem ezt fogod gondolni. Ez most vigasztal? Szerinted egy középiskolást érdekel, hogy mennyire cseszi el az életét füvezéssel?

Szerinted a csöves aki alkoholista/drogos volt akkor érdekelte hogy probléma? Baromira mást látsz a végén és mást amíg benne vagy.

Lehet, hogy 80 évesen már szarni fogsz rá, de 20 évesen vagy 30 évesen örülsz egy egy pillantásnak, hogy még kívánatos vagy esetleg nem vagy elhízva és az ebből adódó problémák nem fenyegetnek. Az, hogy az legyen jó alakod legalább az egészségedhez is hozzátesz azzal ellentétben ha 127 ezérért rendelsz kyle janner alapozót.


Őszinte véleményt vársz?

Leszarom, hogy mit eszel. Tőlem csirkepörkölt zaftba is márthatod a milkát és ezt leöntheted chio-val. Nem érdekel. Ha te nem is más oda fog figyelni a kajára valamilyen szinten és ez nem nekem vagy a 20. pasinak lesz szar hanem neked, ha ezt megsínyli az önbecsülésed. Ha eltudod viselni akkor igazából tökmindegy. Ha meg nem akkor teszel ellene.

És igen. Szar vagy nem a másik fél egy kívánatos partnerre vágyik akár nő akár férfi. Hidd el jobban tocsog bármelyik nő egy jó felsőtesttől mint 1 hordótól, ahogy bármelyik férfi jobban bekeményedik egy akár átlagos csajtól mint Jabbától.

2021. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/136 anonim ***** válasza:
0%

Nem áldozatként kell tetszelegni, hanem kihozni azt amit lehet.

Ez a baj az emberekkel, hogy nem azt nekiállnak valaminek, hanem jönnek a kifogások.

Jajj neked szar a genetikád. Igen? Aki genetika miatt semmit nem tud fogyni azzal mi van? Neked legalább lehetőséged van arra hogy olyan legyél amilyen. Vannak zseni emberek. Igen, de a nagy átlag nem az. Ilyenkor mi legyen? Aki nem zseni a kapálja a kukoricát az a 100.000 emberből 1 meg lássa el a többi intellektust igénylő feladatot?

Aki meg szegény az meg ölje meg magát, mert más jobb helyzetből indul?

2021. aug. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/136 anonim ***** válasza:
100%

"Életed végén nem ezt fogod gondolni. Ez most vigasztal?"


Nem, de tetszik, hogy látod a jövőt, és ennyire ismersz.


Csakhogy itt nem Jabbáról van szó, hanem instavékonyság vs egy normálabb, esetleg kicsit túlsúlyos külső. Ami formás, csak nem Bíró Ica.


Az egészség pedig nem kizárólag a kalóriától függ, hanem a minőségétől is, pl. előrébb vagyok, ha brokkolit tolok, mintha folyton krumplit.


Megmondom őszintén, én voltam kövér, és a fogyásban pont az volt a nehéz, hogy elkezdtek megnézni. Sokszor ezért adtam fel. Az egészségemért muszáj volt lefogyni, de bármit megadnék a kövérséggel járó láthatatlanságért.


De lehet túl sok igénytelen férfit ismerek, de nekik fontosabb, hogy el tudjanak menni fagyizni egyet nyáron a feleségükkel, minthogy az folyamat a konyhamérlegre pakolássza a cuccokat.

2021. aug. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/136 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem mi nem egy generáció vagyunk ha te ilyen neveket ismersz:D


Senki nem mondta, hogy 0-24 krumplit kell tolni, de csak mondom, hogy 1 kiló brokkoli 300 kalória. Ennyit valószínűleg nem fogsz megenni, ha a 300 kalória a cél.


Akkor lefogytál mert le kellett. Igazából nem tudom, hogy min megy így a "vita". Egyél amit akarsz, és csapj oda az egészségednek. De ezt nem akarod, ezért eszel így majd mondod, hogy de szar így enni, hogy egészséges maradjak. Valamit valamiért.


Megint ezek a hülye sztorik. Jajj meg se tudok enni egy fagyit. Ja ez pont így megy. Ma egy fagyi holnap reggelre 10 kiló plusz.

Érdekes én volt hogy leküldtem 7 mekisburgert 3 krumplival egy fagyival és egy kólával aztán másnapra mégsem gurultam.

Jön majd a genetikás dolog. Ja csak mondjuk aznap semmit nem ettem viszont sportoltam.


Ha neked vannak olyan ismerőseid akik szarnak a másik alakjára és szíved szerint te is szarnál a tiédre sőt örülnél ha nem is látnának akkor főleg nem értem.

Miért baj ha valakinek vagy a többségnek a vékony nők jönnek be?

2021. aug. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!