Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pár éven belül mennyi magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár éven belül mennyi magányos férfi lesz, ha a nők a tendenciák alapján egyre válogatósabbak lesznek?

Figyelt kérdés
Már most is jóval válogatósabbak a nők, mint pl 10 évvel ezelőtt. Amelyik férfi nem karrierista, "csak" egy "egyszerű" melós, a mai nők legalább 90%-ánál abszolút esélytelenül indul, a nők levegőnek nézik.Alap elvárás a nők jó nagy részénél, hogy a pasinak pl kocsija legyen, meg egyéb drága dolgok is, azért nyilván vannak olyan férfiak, akik ilyen olyan okokból nem felelnek meg ezeknek az elvárásoknak, a nők viszont már igen csak átnéznek az ilyen férfiakon. Vajon mennyivel több magányos férfi lesz pár éven belül a fentebb leírtak következtében?

2021. aug. 20. 20:11
 101/136 anonim ***** válasza:
53%
Döntetlent ítéltek meg köztetek, abba hagyhatjátok.
2021. aug. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/136 anonim ***** válasza:
53%

"miattad érzem kellemetlenül magamat"

"Viszont ha az nem megy baromira szembe a nézeteiddel és nem baromira kellemetlen"


Szerintem is felesleges erről beszélni, tekintve, hogy hiába fogalmazom meg leírod ugyan úgy a választ a következő kommentben megint leírhatnám ugyan azt amit másoltam is.

Szerintem az emberek nem 2 bitesek. Nem csak gyűlölnek vagy imádnak valamit. Ha valami semleges, akkor miért ne tehetne a másikért?

Végletekig elvíve meg a nincs kedvem dolgot, ha egyiknek se szeret mosogatni akkor egyik se mosogasson?

Ha viszont megteszi az már áldozat akár tetszik akár nem.


Meg lehet nézni, hogy hány kapcsolatban hoznak ilyen és efféle áldozatokat egymásért és hányban nem. Ezek után pedig meglehet nézni hosszú távon a kapcsolatokat és a harmóniát, mert kétség ne legyen a kapcsolatok jó része nem kapcsolat, hanem szimplán 2 egyén együttlevése.


Felesleges egymást győzködni. Amúgy is késő van már. Úgyhogy mostanra ez az utolsó üzenet.

2021. aug. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/136 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként szerintem nem vagyok pesszimista. Ez inkább pont idealizmus. Nem azt akarom, hogy a párok idomuljanak egymáshoz (hisz akkor bárki lehet a párunk, csak a komprmisszumok mértéke változik), hanem olyan párokat álmodok meg, akik egymásnak lettek teremtve. Lelki társakat.
2021. aug. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/136 anonim ***** válasza:
49%

Ebben a tekintetben nem vagy pesszimista esetleg.

De a kajálás és az életben, hogy visszatekintve megbánások lesznek baromira nem idealista emberre vall.

2021. aug. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/136 anonim ***** válasza:
49%

De ezt írtam, nekem nagyon kevés dolog semleges. Ez az "ismerd meg önmagad" negatív hozadéka.


A mosogatás más, azt az ember saját magáért is megteszi, ha nem is szereti.

2021. aug. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/136 anonim ***** válasza:
44%

Akkor pedig realista. Kevés ember mondaná azt, hogy mindent úgy és akkor csinált, ahogy akarta. Ha valaki csak annyit bán meg, hogy nem nézték meg elegen a gombóc fagyi miatt, az egy nagyon szerencsés ember.


Egy csomóan bánni fogják, hogy kevés időt töltöttek a családjukkal, hogy túlhajtották magukat a munkában, hogy nem léptek ki előbb mérgező kapcsolatokból. És rengeteg olyan van, amit elképzelni sem tudok.

2021. aug. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/136 anonim ***** válasza:
28%

Akármilyen hihetetlen, más emberek is dolgoznak a sport mellett. Van, aki még tanul is a sport és a munka mellett. Nem kell jönni a hülye dumával, ha zabálni van idő, lesz idő elmenni egy órára edzeni is. A heti 5 sport pedig NORMÁLIS mennyiség egy olyan embernek is, aki legalább fél éve sportol, maximum az intenzitás változik.


1500 kalória pedig egyáltalán nem kevés étel zöldségből, húsokból, sőt, hihetetlen, de belefér még a nassolás is, csak nem rohadt zsíros disznóhúst kellene zabálni, hanem mondjuk csirkemellet, halat, némi tojást, tejterméket, viszonylag sok fehérjét. 🤦‍♀️


Ez a szint tényleg rinyálás. Nem akartok semmit kezdeni magatokkal és annyira tudatlanok vagytok a témában, hogy a kilókkal jöttök. Nem a rohadt kilóitok számítanak, hanem az, hogy egészségesen nézzetek ki. Sport nélkül fogyni vagy egyáltalán élni rohadt egészségtelen, akármit csinálhattok. Normális ember nem annyira igénytelen, hogy sport nélkül képes élni. A leírásaitokból látszik, hogy semmi baj nincs a genetikátokkal, csak lusták vagytok és nem éltek normális életvitelt.


Az már a ti bajotok, ha lusták vagytok és ha meg is emelitek a feneketek, megizzadni nem akartok, a súlyoktóm/erősítő edzéstől meg féltek. Aztán ha valaki odaáll az utcán mellétek, aki nem szarik bele az életvitelébe, akkor már megy a spekulálás, hogy ha Photoshop nem lehet, biztos implantátum van a fenekében. :D Nem, drágám, egy jól felépített női testnek van formája, vannak ívei.


Gondolom a bőrápolásba is ennyire beleszartok, aztán majd megy a nyafi, ha a napkárosodott bőr idejekorán lesz tele ráncokkal és Juliska biztos fillerekkel néz ki 40 évesen úgy, mintha 30 lenne, nem pedig azért, mert egészséges az a szerve is. Dehát biztos az is genetika ugye. 🤷‍♀️ Meg másnak genetikailag 30 órából áll egy nap ugye. 😂 Hét vicce

2021. aug. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/136 anonim ***** válasza:
25%
Ha más nem, az majd fog számítani életetek végén, hogy mozogni sem bírtok normálisan az elmúlt 40 év életvitele miatt. Nem csinikének kell lenni, hanem egészségesnek. A mai korban a karcsú alak azért lett szépségideál a puhaság és dundiság helyett, mert minőségi éhezés van és az mutatja az egészségességet, ha valaki képes nem elhízni ennyi finomított szarral körülvéve. Egyszerű pszichológia, amiről sem nő, sem férfi nem tehet. Ez van belénk kódolva, tudattalanul keressük az egészségre utaló jeleket. Régen is csak ezt tették, csak régen mivel mindenki éhezett, az volt a szépségideál, akin volt hús, mert ilyen körülmények között sem fogyott le. De ezt az orvos kollegina is valószínűleg tanulta. Igazából mindent, amit eddig leírtam.
2021. aug. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/136 anonim ***** válasza:
76%
Uuu az incelkek az ejjel nagyon belehuztak :)
2021. aug. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/136 anonim ***** válasza:
49%

Kevés dolog semleges.

Akkor te a szélsőségek embere vagy. Szerintem ez nem igazán pozitív tulajdonság, mert ha valamit vagy imádsz vagy gyűlölsz akkor baromira beszűkíted magad. Vagy az is lehet, hogy ezt gondolod magadról.

Szerintem sok apró dolog mint az, hogy kiengeded a hajad vagy én megborotválkozom vagy nem baromi keveset ad hozzá az élethez, viszont a másiknak lehet, hogy baromi sokat.

Ha pedig ennyiben képtelen valaki áldozatra mint, hogy felvesz a kedveséért egy ruhát, vagy nem folyik szét annak sok sikert a boldog kapcsolathoz. Ezekből jönnek általában a "nem tudom miért akar elhagyni" szöveg mert minden jó, vagy kialakul egy szar kapcsolat, ahol azt mondja az egyik, hogy oké eddig masszíroztam a másikat heti 3x, de nem kapok semmit vissza akkor szarok bele és inkább odaülök a gép elé. Kérdés, hogy jogos? Az. Csak ekkor meg jönnek az úgy megváltozott dolgok, ami igaz is lehet, de a kérdés, hogy ő kapott e vissza valamit?


Megbánás

Úgy kell élni az életet, hogy ne bánd meg vagy el tudj számolni magaddal, de szerintem ez a rinyálásnak egyik oldala.

Ha pedig szégyenled amit tettél akkor minek teszed meg. Jó példa erre amikor nem merik megmondani a szexuális partnerük számát az emberek.

Ha mást nem is legalább tiszteletet érdemel az az ember aki keményen megmondja, hogy ő 50 emberen ment át az előző évben, mert legalább elmondja és nem hazudozik. Ő tette, felvállalja és a kör bezárul.

Nem kell játszani semmilyen poszton a szentembert vagy az erkölcsi példát, mert az emberek többsége nem az.

Nem kell mindig helyesen dönteni, de a sikerek mellé kudarcok is tartoznak. Ha elcseszel valamit az is hozzád tartozik. Ha pedig nem kellesz valakinek a kudarcaid miatt akkor keresel mást.


Mindent is meglehet bánni.

Ha azt mondod több munkát vállalsz és lesz egy karriered akkor azt bánhatod meg, hogy keveset voltál a családdal, a családot választod akkor azt bánhatod meg, hogy nem léptél semmit előre.

2021. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!