Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti férfiak akik nagyon sikertelenek az ismerkedés terén. A baráti társaságotok, hogy fogadja, hogy nem kelletek a nőknek?

Figyelt kérdés
Nem kellemetlen, ha van egy megszokott társaság, és a 75%-a gyereket nevel házasságban, egy része pedig éli a független életét, és naponta visz haza más nőt, és vagytok ti akik ebben a témában csak nézni tudnak, mert nem kelletek a másik nemnek. Feltűnik ez a baráti társaságnak? Érdekli őket egyáltalán? Nyilván elsősorban olyanoknak szól a kérdés akik élnek szociális életet, csak mondjuk a kinézetük miatt nem jöhetnek szóba a nőknél, szemben azokkal, akik valamilyen fóbiával küzdenek és ezért sikertelenek.
2021. aug. 16. 21:20
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Csak tudod 27-es, ha egy nem vonzó férfi ismerkedik tökös stílusban, akkor az zaklatásnak minősül. Ne tegyünk úgy, mintha a módszer befolyásoló tényező lenne.
2021. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
Kinek mi a vonzó (pl. magas jóképű férfiként pattintott már le csaj buliban egy fiatal és duci Jonah Hillre emlékeztető srác miatt), de ezeket a felesleges köröket már 1000x lefutották az oldalon.
2021. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Így van, már ezerszer olvastam ezt a "kinek mi a vonzó" baromságot. Szerintem is hagyjuk a fölösleges okfejtéseket.
2021. aug. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
33: Pedig igaz. Van, akinek Kelemen Anna vonzó nő, én meg bottal sem piszkálnám. Ez ilyen.
2021. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

Ahha. Tételezzük fel, hogy megkérdeznénk 100 férfit, hogy melyiket dugná meg inkább: Kulcsár Edina, vagy Lang Györgyi.

Szerinted milyen arányok lennének a szavazás során? Mert szerintem egyáltalán nem közel azonos, hanem inkább 99-1.

Na ennyit arról, hogy kinek mi tetszik. De mindegy, nem akarom fárasztani magam. Gondolj amit akarsz.

2021. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
A szokásos végletekben gondolkodás. Már vártam, hogy Molnár Krisztián lesz az ellenpélda.
2021. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Mert ezekkel a példákkal lehet kiválóan érzékeltetni az állítás valótlanságát.
2021. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
37: Nem, ezzel kb azt mondod, hogy Mészáros Lőlő egy szegény hajléktalan gyerek, merthát a gazdag az Jeff Bezos... érted!
2021. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

Egy 30 éves modellt hasonlítasz össze egy 60+-os túlsúlyos nővel, akin semmi másodlagos nemi jelleg nem fedezhető fel, nagyon reális példa tényleg.


Hasonlíts össze hasonló korú, nem extrém elhízott és/vagy születési rendellenességben szenvedő ÁTLAGembereket és máris egyéni preferencia kérdése lesz, kinek mi tetszik éppen (főleg, ha nem egy puszta fotóról van szó, hanem a személyiség, viselkedés, értékrend stb. is közrejátszik, mint általában egy normál ismerkedésnél).

2021. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

39#

Most szerinted nem létezik olyan hogy egyik ember vonzó, a másik meg abszolút nem az?

Vagy mégis mi a fenére akarsz te kilyukadni?

2021. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!