Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti férfiak akik nagyon sikertelenek az ismerkedés terén. A baráti társaságotok, hogy fogadja, hogy nem kelletek a nőknek?

Figyelt kérdés
Nem kellemetlen, ha van egy megszokott társaság, és a 75%-a gyereket nevel házasságban, egy része pedig éli a független életét, és naponta visz haza más nőt, és vagytok ti akik ebben a témában csak nézni tudnak, mert nem kelletek a másik nemnek. Feltűnik ez a baráti társaságnak? Érdekli őket egyáltalán? Nyilván elsősorban olyanoknak szól a kérdés akik élnek szociális életet, csak mondjuk a kinézetük miatt nem jöhetnek szóba a nőknél, szemben azokkal, akik valamilyen fóbiával küzdenek és ezért sikertelenek.
2021. aug. 16. 21:20
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:

10#

Ennyire nem szabad komolyan venni!

Ugyanilyen helyzetben vagyok, de eszemben sem volt megszakítani barátságot emiatt. Inkább elmegyek kurvázni, aztán nekem is vannak szexuális élményeim, meg olyan programjaim amiket csak akarok.

2021. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
Vagy ha olyan profik a haverok, lehet nekik mondani, hogy "te, menjünk oda ahhoz a két csajhoz, kíváncsi vagyok, mit mondasz", biztos segítenek, ha nem seggfejek.
2021. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:

11-12:

Mivel feltételezem, hogy jó szándék vezérelt a kommentárral, ezért én is tisztelettel válaszolok.

Az a baj, hogy a "mit mondasz" kérdés lényegtelen, ha nőkről van szó. A lényeg azon van, hogy "KI mondja". Mehetsz te oda totál semmilyen szia-miújság szintű szöveggel is; ha bejössz a csajoknak, akkor úgyis nyerő leszel. És sajnos fordítva is igaz. Ha nem jössz be, lehetsz te akár Shakespeare szókincsével megáldott stand-up hős is, akkor se lesz esélyed.

Sajnos vannak ilyen tapasztalataim. Rákészültem az estére, uuuu megyünk haverommal az éjszakába, majd csajozunk. Nem is tudom, előtte mennyi időt töltöttem "önfejlesztéssel" faltam a szövegeket a kommunikációmhoz. (Kommunikáció terén amúgy sose volt bajom.) El is kezdtük az ismerkedést, nyitottunk két csaj felé.

Hát nem felejtem el azt a jelenetet. Ott ülünk négyen az asztalnál. A két csaj issza a haverom szavait, teljesen ráfigyelnek, én meg minden igyekezetem ellenére semmi érdeklődést nem kapok. A haverral ott flörtölnek 120-al, én meg csak ülök ott, mint egy rakás szerencsétlenség, és ha megállt volna a szívem, még az sem tűnt volna fel senkinek.

Tudod te milyen megalázó volt ez? Sajnos nem egyszer volt részem ilyenben.


Úgyhogy nem tudom nem komolyan venni ezt a dolgot. Amikor az ember a legalapvetőbb biológiai küldetését totálisan elbukja, azt nem lehet nem komolyan venni.

És nem is akarok olyannal barátkozni már, akinek már a létezése is csak a saját kudarcaimra emlékeztet.

2021. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:

13#

Igazad van abban hogy ez megalázó, és így nem is érdemes ezt a "haverral csajozást" erőltetni

Viszont a barátságok megszűntetése butaság, attól nem lesz jobb neked, ráadásul a haverok nem tehetnek róla hogy ők vonzóbbak.

Ameddig jóindulatúan viselkednek veled, hiba eltávolodni tőlük pusztán a saját sikertelenséged okán.

A másik kérdés ez az önfejlesztéses butaság, amitől falra mászok. Sajnos ha valaki nem vonzó akkor csinálhat akármit, nem fog nyerni. Bizonyos természettel eredményesebb tud lenni a férfi, de a természetünket nem váltogathatjuk mint valami ruhadarabot. Én a meglévő külsőmmel és természetemmel állandóan falakba ütköztem a csajozásban, amit én nem tudtam áttörni. Ezen pedig senki nem tud nekem segíteni

2021. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem meg félre kéne tenni az egót és prekoncepciók nélkül megfigyelni a haverokat, időt adva magadnak, hogy kialakítsd a saját stílusodat. Ha kondiba mennél velük és míg ők 100 kilóval szériáznak, te pedig egy üres rúddal szenvednél, azt fel lehetne fogni úgy, hogy "a legalapvetőbb biológiai küldetését totálisan elbuktad" vagy alázattal hozzáállni és beismerni, hogy "igen, ezen a téren kevésbé vagyok magabiztos és tapasztalt, mint ők, de ha nekik megy a dolog, idővel nekem is fog", utána pedig örülni minden kis sikerélménynek vagy fejlődésnek.


Vagy el lehet marni magad mellől a barátaidat és otthon búslakodni egyedül, mert úgyis minden eleve elrendelt, nincs mit tenni.

2021. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
40%
15: Napi bullshit? Én mondjuk jónéhány évig jártam konditerembe, 100 kilóval fekvenyomni 75kg testsúly mellett sem volt egy nagy akadály. Csajozásban semmit nem számított és sosem volt senkim.
2021. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:

14:

Ha te tudod kezelni ezt a dolgot, akkor igazad van, valóban nem szabad megszüntetni a barátságokat.

De én nem tudom kezelni. Nekem elég volt. Maradt még néhány haverom, akikkel időnként tartom a kapcsolatot, néha megiszunk valamit, de nekem ennél nem is kell több.


15:

Spóroljuk meg ezt a vitát. Nekem meggyőződésem, hogy a csajozás a biológiai vonzerőn múlik döntő mértékben, és nem olyan dolog, ami fejleszthető. Szerinted olyan, mint egy sport vagy egy tantárgy - én meg egyáltalán nem ezt tapasztaltam. Mivel én úgyse fogok engedni a meggyőződésemből, és gyanítom te sem, ezért meddő vita lenne ez.

Úgyhogy inkább maradok otthon egyedül. Pontosabban van kisállatom. Így harminc fölött én már elengedtem ezt a dolgot. Szerencsére a covid óta Home Office lett a hét több napján is, így még jobban mentesültem a szociális élet alól. Elvagyok én magamnak, amennyire lehet. Nem olyan rossz, ha már megszokja az ember.

2021. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:

"Én mondjuk jónéhány évig jártam konditerembe, 100 kilóval fekvenyomni 75kg testsúly mellett sem volt egy nagy akadály. Csajozásban semmit nem számított és sosem volt senkim."


Szerintem nem értetted meg a hasonlatot, de győzködni nem szeretnék senkit világnézeti kérdésekben (ez #17-nek szól főleg).

2021. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Nincs baráti társaság.Aki van ismerős annak ugyanúgy nem megy az ismerkedés.
2021. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

Egyébként érdemes lenne pár szót ejteni még a szülőkről is. Mert hogy azok is igencsak tudják nehezményezni, ha a fiúk sikertelen a nőknél. Gondolom másoknak is ismerősek a kérdések, hogy mi újság a csajokkal, van valakid, mikor lesz unoka.

Én egyszer, amikor már képtelen voltam tovább tartani magam, kifejtettem, hogy nem lesz, törődjenek bele, és ne cseszegessenek állandóan. Fogják már fel, hogy nem kellek a nőknek.

Hát érezni is a kapcsolatunkon ezt a dolgot. Persze szoktunk beszélni, meg néha találkozni, de mindig nagyon ott van a levegőben ez a feszültség. Múltkor felhívtam apámat hátha kicsit beszélgetünk. Mondta, hogy most dolgozik, majd visszahív.

Ez volt másfél hete. Azóta is hív.

2021. aug. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!