Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti férfiak akik nagyon sikertelenek az ismerkedés terén. A baráti társaságotok, hogy fogadja, hogy nem kelletek a nőknek?

Figyelt kérdés
Nem kellemetlen, ha van egy megszokott társaság, és a 75%-a gyereket nevel házasságban, egy része pedig éli a független életét, és naponta visz haza más nőt, és vagytok ti akik ebben a témában csak nézni tudnak, mert nem kelletek a másik nemnek. Feltűnik ez a baráti társaságnak? Érdekli őket egyáltalán? Nyilván elsősorban olyanoknak szól a kérdés akik élnek szociális életet, csak mondjuk a kinézetük miatt nem jöhetnek szóba a nőknél, szemben azokkal, akik valamilyen fóbiával küzdenek és ezért sikertelenek.
2021. aug. 16. 21:20
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

Nincs kifejezett baráti társaságom. Ismerőseimre meg vagy nem tartozik, vagy ők is ilyenek, vagy lesz.rják és nem izélnek ezzel.


Nem a kinezetem miatt, szimplán megunom a nőket pár nap alatt, otghon meg ott van a poresz, újság, dvd ha ki kell csavsrnj a gyíkot.

2021. aug. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 VincentLaw ***** válasza:

#20

Apámmal nekem is volt egy érdekes szituációm. Mikor összejöttem az első barátnőm, közölte, hogy megnyugodott, azt hitte, hogy meleg vagyok. Kösz b+ :D

2021. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
76%
Megnézném én amúgy, hogy ezek az 50-70 közötti faterok milyen sikereket érnének el, ha most lennének mondjuk 20-30 között!
2021. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
0%
23-SOk 50-esnek most is 20 évvel fiatalabb nője van
2021. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
Néhánynak igen. De hogy sokan lennének, az egész egyszerűen valótlan állítás.
2021. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 VincentLaw ***** válasza:

#23

Na arra én is kíváncsi lennék. Mikor faterom szokott mesélni volt csajozós sztorijairól, hát nem kellett sok ahhoz, hogy valakinek sikerélményei legyenek ezen a területen. Volt egy jó munkája (kőműves, akkoriban szintén pörgött az építőipar, bébibumm->sok gyerek, sok család->sok építkezés) és egy kocsija (jó kis trabant). Volt 2 felesége is. 33 évesen (annyi vagyok most), már volt 3 gyereke (1 az első házasságból, 2 a következőből). Megnézném, hogy ezekkel a paraméterekkel, ha fiatal lenne, most mire jutna vele.

2021. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
Mivel manapság több a lehetőség minden téren és kevésbé voltak töketlenek, mint a fiaik (tisztelet a kivételnek), ezért valószínűleg most is menne nekik (ha sikerülne valamilyen csodálatos módon megtanulniuk az okostelefon és a Tinder használatát :D).
2021. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
27: Viszont akkoriban nem volt még ez a "jajj 10 hapsival ismerkedem, ki lesz a befutó" téma. Volt 2 vagy max 3 szóbajöhető pali, gyakorlatilag amelyikkel jobban szót értett, ahhoz hozzáment. (ezt pedig anyám korabeliek mesélték, meg hogy akkoriban ha odament egy pali akkor egyértelműen akart valamit, nem volt ilyen "friendzone" jellegű huzavona)
2021. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el, hogy nőből is kb. ennyi lehetett a választék.
2021. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
29: Nekem például amikor egyetemen sokat lógtam csajokkal, a szüleim nem is értették, hogy hogyan létezik olyan, hogy "csak lógunk, csak barátilag beszélgetünk". Mintha UFO-t láttak volna, úgy csináltak. Nekik természetes, hogy férfi-nő között nincs haverság.
2021. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!