Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti férfiak akik nagyon sikertelenek az ismerkedés terén. A baráti társaságotok, hogy fogadja, hogy nem kelletek a nőknek?

Figyelt kérdés
Nem kellemetlen, ha van egy megszokott társaság, és a 75%-a gyereket nevel házasságban, egy része pedig éli a független életét, és naponta visz haza más nőt, és vagytok ti akik ebben a témában csak nézni tudnak, mert nem kelletek a másik nemnek. Feltűnik ez a baráti társaságnak? Érdekli őket egyáltalán? Nyilván elsősorban olyanoknak szól a kérdés akik élnek szociális életet, csak mondjuk a kinézetük miatt nem jöhetnek szóba a nőknél, szemben azokkal, akik valamilyen fóbiával küzdenek és ezért sikertelenek.
2021. aug. 16. 21:20
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
71%
Nekem elég kellemetlen, de szerencsére a társaságomban többen is incelek (csak nem ismerik a blackpillt)
2021. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
79%
Néha felszedek egy-egy csajt alkalmi kapcsolatra, az hogy nincs állandó párkapcsolatom, nem téma.
2021. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos a baráti társaságban én vagyok az egyetlen, aki a kinézete miatt szűz, és nagyon kellemetlen kezd lenni már. A többiek általában sikeresek, mivel mindannyian sportolunk. Szóval nagyon nagy a különbség.
2021. aug. 16. 21:34
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Baráti társaság? Az mi?????
2021. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé furcsa "baráti társaság" az olyan, akik beleszólnak a magánéletedbe.

Ahhoz mégis kinek mi köze? Nekem ilyen barátoknem kellenének.

2021. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a baráti társaságban 10ből 7 hasonlóan egyedül van, a maradék 3-at pedig nem érdekli/nem hánytorgatja fel.
2021. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy tudják esélytelen vagyok a nőknél. De a rokonokkal ellentétben ők legalább nem zaklatnak ezzel.

32F

2021. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:

Amíg segíteni nem tudnak, nem cseszegethetnek vele.

S amíg nincs mit szégyellenem, addig a haveri piszkálódások sem érintenek meg, ilyen gondom nekem nincs

2021. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
36%

En masik kontinensen elek, mint a nehai barataim.....



37F incel

2021. aug. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:

Engem annak idején rettenetesen zavart ez a dolog. Amikor sztorizgatnak a szexuális sikereikről, a barátnős programjaikról, a csajozós élményeikről. Én meg csak hallgattam, mint a sír, kényszeredetten vigyorogtam, amikor muszáj volt és igyekeztem úgy tenni, mintha nem üvöltenék a fájdalomtól belül a lelkemben.

Végül úgy oldottam meg ezt, hogy megszakítottam a kapcsolatot a nálam sikeresebb haverjaimmal. Inkább játszok, meg pótcselekvéseket keresek. Nekem abban semmi szórakozás nincs, hogy mások sikereit hallgassam, miközben én egy roncs vagyok, egy semmi, egy értéktelen nulla.

2021. aug. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!