Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes a nőket csak 25 alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a nőket csak 25 alatt kezelgetni szexuálisan? 5/4 mind megrondul (ok, mi férfiak is, de most nem rólunk szól a téma, meg férfiaknál 30 felett más sokkal fontosabb, 100 számra van ocsmány ismerősöm és mindnek szép a barátnője) 30 köröl/felett.

Figyelt kérdés
35 vagyok, épp a napokban néztem meg 4-5 exemet (nem alkoholista minimálbéres, tanulatlan nők, mind többdiplomás, anyagilag normálisan álló nők, elkeltek már). De mind borzasztó. Meghízott fej, fura arc, súlyfelesleg itt-ott, öltözetre sem hajaz már egyik sem a 25 körüli önmagára. Elismerem, vannak nők 30-35 felett is, hogy na az már döfi, több tucatot ismerek, de 5/4 az már nagyon nem oké a 25 alatti önmagához képest (tudom, itt a gykn 40 felett szebbek a nők mint valaha vagy 1000 ilyen kommentet írtak mér itt nők erről, de azért ezt fenntartásokkal kezeljük...).
2021. aug. 7. 21:07
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy az vicces, hogy ezt nem fogják törölni, de amikor kiírtam ezekről az itt vergődő nyomorék nőgyűlölőkről kérdést, rögtön törölték és figyelmeztetést is kaptam. Mindegy, ennyi örömük legyen, ha már sugni senki nem dug velük, nemhogy huszonéves, de egy hetven éves nő sem állna le velük.
2021. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde.. Ezt is ő írta ki. Nagyok elkeseredett lehet.
2021. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Bácsi :D lool
2021. aug. 7. 22:54
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Idáig érzem a kérdező vénember-szagát. Brrrrr.


35N

2021. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Mondja a vènasszony :)
2021. aug. 7. 23:04
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a kérdezőnek így idősödő korára nincs még felesége, de még komoly kapcsolata se, és most arra akarja fogni, hogy a nők megcsúnyúlnak? Vagy mi van? Valaki magyarázza már el légyszi.

A férfiaknál a kinézet sokadrangú dolog, a nőknek meg mindig első helyen lesz? Ez az állítás?

2021. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
92%

"Bácsi :D lool"


Igen. Ha te a 10 évvel fiatalabb(!) nőket kvázi leöregezed, hadd tartsam már bácsinak a bő 10 évvel idősebb(!) pasikat. Ja, és minden évvel örgebb leszel, egyre távolabb a 20 éves lányoktól. Papi :D

2021. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
78%
Édesanyám 54 évesen jobban néz ki, mint sok huszonéves. Szerencsére én is nyertem a genetikai lottón, úgyhogy nem aggódom.😅
2021. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
81%
Te biztos olyan adonisz vagy ennyi idősen hogy csak úgy tapadnak rád a 25 év alatti nők..
2021. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
74%

Egy hülye kis incel szűz feszültségoldó fröcsögését láthattuk.

Ülj le, 1-es.

2021. aug. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!